Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AMIGOS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 1057
Звідки: Харьков, Южный.
Моє авто: ЗАЗ 968 М "Пломбир"

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 01:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Респект за проделанную работу, реально из трупа конфету сделал. Молодец!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 01:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не хотца вас расстраивать, но минимум раз в год надо центрифугу открывать...

А чумадан - БОМБА!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 01:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AMIGOS Дякую!

John Warner я вже розстроївся, але нічого страшного, щось придумаю Very Happy


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bomok58



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.12.2010
Повідомлення: 1173
Звідки: г. Полоцк, центр Европы
Моє авто: ЗАЗ 968М - для души

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 08:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На худой конец отверстия и просверлить можно, не такая уж это большая работа в сравнении с проделанным...

_________________
Hyundai S Coupe 93 г. 1.5i, 12 V, 88л.с. G4EK, ECFI, ( ее имя - Зверюга)
Присобачиваю неприсобачиваемое
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
CrusadeR



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.12.2008
Повідомлення: 1110
Звідки: РСФСР, КЖ, Обнинск
Моє авто: '65 ЗАЗ 965АЭ, '76 ЗАЗ 968, 2х'73 АЗЛК 408ИЭ '77 АЗЛК 2140

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 08:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну не знаю, я центрифугу снимаю без помощи этих отверстий. Накидным ключиком 2-3 болта открутил, повернул, открутил остальные или еще повернул и открутил. Понятно, что у эмки там будут мешаться кожухи, но их по идее все равно ж снимать... Вместо кривого можно и отвертку в храповик вставлять, но опять же, кожухи мешают.
Чистить центрифугу, как мне кажется, желательно хотя бы каждую вторую смену масла. В моем 968 она, правда, 33 года не чистилась, но, вроде, фатальных последствий нет.


_________________
Вы смеетесь? Или вы издеваетесь? (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 17 Січень 2012 09:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я открывал однажды центрифугу, что ездила 5 лет по просёлкам.
Она была полная.
Но это точно надо было чистить - в селе она забивается куда быстрей, чем в городе, моя нынешняя машина из города приехала - центрифуга была пустая, когда первый раз открыл, а сейчас раз в год она полней становится.
Ещё раз повторюсь: она на разных экземплярах по разному откручивается, бывает, хорошо и бывает, плохо.
Это проверить надо.
Ну а кривой стартер - можно и обойтись без него, в принципе.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Січень 2012 18:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зробив впускний колектор під ВАЗ-карбюратор, ще треба дополірувати його



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 29 Січень 2012 18:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Его бы еще ободрать бы по самые яйлы да заполировать Rolling Eyes

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 30 Січень 2012 14:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nokaut - красава!
А по поводу центрифуги не парься!
CrusadeR все правильно написал:
Цитата:
Ну не знаю, я центрифугу снимаю без помощи этих отверстий. Накидным ключиком 2-3 болта открутил, повернул, открутил остальные или еще повернул и открутил

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Січень 2012 19:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Nokaut - красава!


Дякую!


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2012 17:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Shocked

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2012 17:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовка колектор жир!
де аргоном обварював?


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2012 21:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Батько на заводі заварив Very Happy

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2012 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Его бы еще ободрать бы по самые яйлы да заполировать Rolling Eyes


До якої межі обдирати і як полірнути краще, бо полірую, але все-рівно шорсткість велика залишається Embarassed


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2012 00:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Полірувати до дзеркального стану не варто, достатньо лише загладити нерівності і добре підігнати роз*єми.
Якщо поверхня буде трохи шершавою, то будуть створюватись мікрозавихрення і суміш краще перемішуватиметься, менша вірогідність конденсування парів бензину на стінках, особливо у холод.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2012 16:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Знайшов трохи часу і зробив ось таку приблуду (вольтметр, тахометр, термометр, октан-коректор, багатоіскровий режим роботи запалювання, підсвітка салону) в корпусі бороди від Москвича 2141. Дизайн трохи не вдався, але мені подобається Very Happy




Знайшов килим для Чумадану


Хотів білі повороти, але вони виглядають "не в тєму", заміню на оранжеві.


_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (25 Лютий 2013 17:22), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2012 16:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зняв двигун, щоб замінити диск щеплення, вижимний підшипник, виконати профілактику коробки, замінити полуосі та вийняти випавший сухарик



пофарбував моторний відсік, а також засунув всю проводку в гофру



також було оновлено мою стереосистему Very Happy




Так як Жуж зелений і деякі прилади мають тільки зелену підсвітку, вирішив виконати приборку з зеленою підсвіткою (може заміню на білу, щоб було ближче до оригіналу)




З настанням дощів, роботи тимчасово зупинилися Sad



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
AMIGOS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 1057
Звідки: Харьков, Южный.
Моє авто: ЗАЗ 968 М "Пломбир"

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2012 16:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кроме похвал нечего сказать! Разве что подсветка приборки колхоз, ну это уже каждому свое.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2012 17:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Біла краще буде? Зелену ж на багатьох сучасних автівках бачив.

Бо я сам зелену не хочу, але потрібно виконати все в одній кольоровій гамі з оцією байдою



_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (11 Січень 2013 20:41), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2012 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні для мене завершився черговий жуж-садо-мазо-сезон Sad
Жуж поставив на старі роздовбані диски з такою ж гумою на два тижні в затишному місці, а потім він перебереться до гаражу аж до весни.

На днях потекло щеплення, почало текти масло через сальник там де центрифуга та щуп, лампочка тиску горить майже завжди, якись стук в задній пісдвісці з'явився при легкому покачуванні автомобіля в поперечному напрямку.

Встановленням карбюратору ДААЗ 2105 не зовсім задоволений, витрати пального приблизно складають 10л/100км по місту. Повітряний фільтр скоріш за все заміню на рідний.

А покищо пару фоток











П.С. Дякую Лансу за його терпіння Laughing


_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (24 Жовтень 2012 02:00), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 2 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group