Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сиденья на заз 968 без переделок
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
valera2509



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.08.2011
Повідомлення: 7
Звідки: vinnitsa

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2011 12:41    Заголовок повідомлення: Сиденья на заз 968 без переделок Відповісти з цитатою


Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие сидушки можно поставить на заз 968м без переделок. Спасибо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2011 12:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сидушки от ЗАЗ968М, от ВАЗ 2101/2/3.... Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2011 13:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ТАБУРЕТКА СТАНОВИТСЯ
ЯЩИК
ПАРА ПОКРЫШЕК

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2011 14:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


покрышки становятся плохо, точно не влазят

_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Валдик
АцКиЙ кРеАтИвЩеГ


Статус: Offline
Зареєстрований: 25.10.2010
Повідомлення: 499
Звідки: Харьков ХТЗ сити
Моє авто: 968M

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 08:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От Газели водительские подходят без переделки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
HoHoL



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2011
Повідомлення: 372
Звідки: Ирпень (7 км. от Киева)
Моє авто: ЗАЗ 968М 1994, Skoda Octavia 1.8 TSI 2013, ЛУАЗ 969М 89 г.в. BRABUS

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


VORON писав(ла):
покрышки становятся плохо, точно не влазят


У меня щас на водительском стоит Мишелин на 14.Ложится как будто для этого и создана Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
HoHoL



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2011
Повідомлення: 372
Звідки: Ирпень (7 км. от Киева)
Моє авто: ЗАЗ 968М 1994, Skoda Octavia 1.8 TSI 2013, ЛУАЗ 969М 89 г.в. BRABUS

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 09:35    Заголовок повідомлення: Re: Сиденья на ЗАЗ 968 без переделок Відповісти з цитатою


valera2509 писав(ла):
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие сидушки можно поставить на ЗАЗ 968м без переделок. Спасибо.

Ну на сколько я знаю - то можно ставить с Мазды 323, Ауди 80, БМВ 3.
Все машины должны быть - купе (2-ух дверные), тогда сидение будет откидываться, чтоб можно было назад залезть.Хотя и такое можешь ставить...Я с Лансом и Кандером ездил - сидухи Ауди 80. Просто отъезжают вперед и можно нормально выйти. Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 11:48    Заголовок повідомлення: Re: Сиденья на ЗАЗ 968 без переделок Відповісти з цитатою


HoHoL писав(ла):

Ну на сколько я знаю - то можно ставить с Мазды 323, Ауди 80, БМВ 3.

та від всього можна поставити, але всім салазки потрібно переробляти, або вварювати кріплення з тої машини з якої сидіння!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
HoHoL



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2011
Повідомлення: 372
Звідки: Ирпень (7 км. от Киева)
Моє авто: ЗАЗ 968М 1994, Skoda Octavia 1.8 TSI 2013, ЛУАЗ 969М 89 г.в. BRABUS

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 11:56    Заголовок повідомлення: Re: Сиденья на ЗАЗ 968 без переделок Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
HoHoL писав(ла):

Ну на сколько я знаю - то можно ставить с Мазды 323, Ауди 80, БМВ 3.

та від всього можна поставити, але всім салазки потрібно переробляти, або вварювати кріплення з тої машини з якої сидіння!


Я знаю что от всего - главное что бы руки росли с правильного места.Просто я говорю про те - которые я уже видел.Видел так же с шкоды - но когда сел - офигел руль почему то немного правее оказался.Оказалось что сидушка широкая и сильно регулировать нету места в жужике.ПОэтому я и говорю про те - которые можно нормально и ровно поставить...Человек же спросил про конкретные марки авто

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 12:09    Заголовок повідомлення: Re: Сиденья на ЗАЗ 968 без переделок Відповісти з цитатою


HoHoL писав(ла):
Roskо писав(ла):
HoHoL писав(ла):

Ну на сколько я знаю - то можно ставить с Мазды 323, Ауди 80, БМВ 3.

та від всього можна поставити, але всім салазки потрібно переробляти, або вварювати кріплення з тої машини з якої сидіння!


Я знаю что от всего - главное что бы руки росли с правильного места.Просто я говорю про те - которые я уже видел.Видел так же с шкоды - но когда сел - офигел руль почему то немного правее оказался.Оказалось что сидушка широкая и сильно регулировать нету места в жужике.ПОэтому я и говорю про те - которые можно нормально и ровно поставить...Человек же спросил про конкретные марки авто


valera2509 писав(ла):
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, какие сидушки можно поставить на ЗАЗ 968м без переделок. Спасибо.



ну як на то пішло то ше від гольфиків, сірокко, ескорта, хонди прелюд, форд проба, тойоти целіки і т.д. то якщо відкидні а якщо ні то я наприклад собі приміряв від е38 і мондео рекаровські та від А6.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 12:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я езжу на сидушках с Оки.
Правда, салазки переварил.
Но по ширине в салоне сидухи - будто для Жужика и спроектированы Smile
Подумываю, уже с переваркой кронштейнов на поликах, вставить с Тойоты Короллы 1989 года - тоже неширокие, и удобные, плюс у всех японцев сидухи складываются удобно Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
valera2509



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.08.2011
Повідомлення: 7
Звідки: vinnitsa

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 17:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо всем, буду искать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
valera2509



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.08.2011
Повідомлення: 7
Звідки: vinnitsa

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2011 17:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а от 2108 не подойдут?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2011 09:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


valera2509 писав(ла):
Спасибо всем, буду искать.


ЧЕГО ИСКАТЬ?
ТЫ РАЗВЕ НЕ ПОНЯЛ ЕЩЕ, ЧТО НИ С ЧЕГО НЕ ПОДХОДЯТ КРОМЕ РОДНЫХ И КЛАССИКИ?

КО ВСЕМУ НАДО ПРИЛАГАТЬ ГОЛОВУ И РУКИ
ШАРЫ НЕ БУДЕТ Twisted Evil

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
valfi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.10.2007
Повідомлення: 102
Звідки: Киев, Los Solomas
Моє авто: ГАЗ 24-02 ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2011 16:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


valera2509 писав(ла):
а от 2108 не подойдут?

Насколько я помню - в 2108 очень оригинальная система салазок + имхо сильно высоко будет.
Мне с моими 196см роста удобно только на продавленом стоке) У товарища в эмке стоят от бмв, с 30 или 34го кузова, точно не помню. Они просто елементарно прикручиваются к днищу и все ок. Мне в нем очень удобно)
Раньше у него стояли с гольфа старого - мне приходилось сидеть сложившись вдвое))


_________________
Не говорите что мне делать,и я не скажу куда вам идти!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
tsm650



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.07.2011
Повідомлення: 0
Звідки: Kiev
Моє авто: заз 968м

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2011 20:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ещё вопросик!!! Наши доблестные даишники за установку других сидушек не придолбаются??????
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2011 22:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


tsm650 писав(ла):
Ещё вопросик!!! Наши доблестные даишники за установку других сидушек не придолбаются??????

якщо захочуть вони тебе за потужнішу лампочку взїбу....


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Веталь



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2006
Повідомлення: 2490
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ 968 цвет: Монтекарло

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2011 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


valfi писав(ла):
valera2509 писав(ла):
а от 2108 не подойдут?

Насколько я помню - в 2108 очень оригинальная система салазок + имхо сильно высоко будет.
Мне с моими 196см роста удобно только на продавленом стоке)


У Дядьки стояли на Эмке сидухи с восмёрки. Как по мне хрень полная. Во первых проблемы с выходом с "галёрки" на улицу, во вторых если рост маленький - то куда нишло, а если высокий - то головой упираешься в потолок.

У меня стоят сидухи от 646 мазды, крепление требует небольшой переделки, для вы пуска пасажиров необходимо отодвинуть сидухи в перёд, а если мало - то ещё сложить спинку..


_________________
Оставим дома дела и будни серые. Давай уедем туда, где нету времени!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2011 01:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На салазках катаются и отодвигаются - ну круто же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
udu



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2013
Повідомлення: 268
Звідки: Одесса
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 16 Вересень 2015 10:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


govoryat chto s fiat 124 podhodiat bez peredelok. .kto v kurse?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group