Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Розвальцовка тормозных трубок-фотопособие
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 21 Листопад 2012 10:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я на ушане видел, на вид заводскую, медную трубку на приводе сцепления.
Целая была. С петлёй, всё как надо.

Я сам медные делал раньше, две, но на привод тормозов.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Gazirovannij



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.03.2007
Повідомлення: 2310


ПовідомленняДодано: 21 Листопад 2012 18:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это был самопал.

В СССР медяху не ставили ибо даже тогда было дорого...
Икк...каномика должна быть ик...каномной! (С) Брежнев.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2013 22:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый вечер, подниму тему, может кто подскажет где можно недорогой вальцеватель купить в киеве? Или может кто даст попользоваться на выходные, за пиво\воблу???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sasha74



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 483
Звідки: г.Коростень
Моє авто: ЗАЗ 965, 965АЭ, ,vw T6,audi a6 avant

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2013 21:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Возьми в прокат в Житомире на Рыбалка,я Богдану вчера расказывал,что,где и как.Если не найдёшь,то есть у меня.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2013 13:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sasha74 писав(ла):
Возьми в прокат в Житомире на Рыбалка,я Богдану вчера расказывал,что,где и как.Если не найдёшь,то есть у меня.


Спасибо, посмотрю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Pashaflash



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2012
Повідомлення: 77
Звідки: Севастополь
Моє авто: ЗАЗ-968А 1976, Москвич 407, Москвич 408, Subaru Legacy

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2013 22:05    Заголовок повідомлення: О Відповісти з цитатою


А может тот у кого есть такой аппарат возьмет да сделает весь комплект медных трубок на ЗАЗ-968 для продажи?! Я бы взял себе с удовольствием!

_________________
Куплю ЗАЗ-968А, 966 (ушастый) и ВАЗ-2101,02,03 или ГАЗ-21 и ГАЗ-24 100% оригинал!
www.drive2.ru/cars/zaz/968/968/pashaflash/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bush



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.06.2007
Повідомлення: 570
Звідки: обл.Донецкая г.Дружковка
Моє авто: ЗАЗ 968М, ВАЗ 2106

ПовідомленняДодано: 22 Квітень 2013 18:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




если можно, то чертежик этого шестигранного девайса в студию, без этого конуса развальцовка на станочке возможна только в один слой.


_________________
Я не механик... и даже не знаю каким концом отвертки, гвоздь забивать...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2013 10:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да - без этой насадки ни чего не получится.
Она самопал?


_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2013 00:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підніму тему:

sasha_fv навів довжини трубок, але не точні. Хтось має точнішу інформацію? Щоб один раз уточнити і всі користувалися, я не маю змоги переміряти свої Embarassed

і ще довжину від ГЦС до РЦС



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2013 11:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ещё раз подниму тему. Где найти чертёж этого чудного шестигранника. Или лучше где такой купить?

_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2013 11:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Черноморец писав(ла):
да, вальцеватель тема-себе тоже взял за 450 грн, правда в дюймах и 6мм трубки зараза не кушает-токо буржуйские 6.35, но вальцуеть тошо надо))


Фото работ есть? делает и грибок и леечкой? артикул товара и название фирмы в студию


_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 08 Серпень 2013 16:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nokaut писав(ла):
Підніму тему:

sasha_fv навів довжини трубок, але не точні. Хтось має точнішу інформацію? Щоб один раз уточнити і всі користувалися, я не маю змоги переміряти свої Embarassed

і ще довжину від ГЦС до РЦС


Закупил переднюю левую трубку на 55, мне только от цилиндра до брызговика надо 40. Остаётся огрызок 15см- его не хватает

Автор откуда брал длину?


_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 08 Серпень 2013 18:28    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Коля, да те все "картинки" - ФУФЛО! Wink
Я, в тупую, ложился под машину и обычной рулеткой вымерял приблизительную длину каждой трубки, на рынке брал уже завальцованные, но с "припуском" (без энтузиазма), какие были длиннее, просто в удобном месте сворачивал в спираль.

От и усе, никаких вальцевателей и недостатков трубок Wink

Ах да, трубки все брал медные.


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2013 08:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я тоже купил медную готовую, по совету, по заданной длинне - ФУФЛО. Данные не верны

_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sasha_fv



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.03.2008
Повідомлення: 353
Звідки: Kiev
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2013 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


VORON писав(ла):
Я тоже купил медную готовую, по совету, по заданной длинне - ФУФЛО. Данные не верны

Читайте внимательно РАЗМЕРЫ ПРИБЛИЗИТЕЛЬНЫЕ!
Измерял проползая под машиной с рулеткой (ямы и гаража нету). Мне общей длины хватило + 1 метр запаса осталось.
Таких наборов для вальцовки трубок валом на базарах, от дешовых китайских как у меня и до профессиональных дорогих. А при разобранной машине измерить длину трубок вам не составит труда. И написать здесь точные размеры.


_________________
ZAZ 968M 1.2 МПЗС v3
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 10 Серпень 2013 10:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


разница в 15 см минимум очень приблизительна!!!!!!!

_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Серпень 2013 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Можете ска3ати довжину короткої трубки на щеплення? Від чого може підійти? Коротка передніх ґльм стане?

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2013 23:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nokaut писав(ла):
Можете ска3ати довжину короткої трубки на щеплення? Від чого може підійти? Коротка передніх ґльм стане?
уважаемые носители украинской культуры! вы реально ЗАЕБАЛИ своей грамотностью! щеплення - это прививка на русском. то, что вы называете "щепленням" - у нормальных людей называется ЗЧЕПЛЕННЯ!

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Серпень 2013 00:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вибачте. Виправлюсь. Дійсно, через глобальне нав'язування російської мови і ссср зараз існує велика плутанина з термінологією.

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 12 Серпень 2013 00:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Згоден з Лексом!
Досить поплюжить рiдну мову!


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group