Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
СВЕТОДИОДНЫЕ ЛАМПОЧКИ НА ЗАЗ
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1042
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2023 10:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hide писав(ла):
Поделюсь опытом , может ешё кому прогодится:

Я тоже таким опытом здесь делился, преимущественно негативным по отношению к китайским СИД лампочкам. Пытался их покупать с полноценными драйверами и диапазоном напряжений 12-24 вольта - и они тоже достаточно быстро умирали из-за перегрузки и перегрева кристаллов.
Обычные лампы накаливания живут долго и счастливо, у меня габариты-стопы по-моему до сих пор с родными лампочками.
Отдельная тема - тюнинговая оптика со светодиодами. Дешево и хорошо вряд ли будет.
Если хочется хорошо и долговечно на штатные места - идем на сайты типа Philips или Osram и выбираем по размеру, цвету и яркости. У меня в габаритах фар лампочки Philips проехали не меньше 100 тысяч км и живы до сих пор (около 2000 часов наработка). Фара с габаритом очень яркая, эти лампочки запрещены на европейских дорогах общего пользования, но я и по Европе немало с ними поездил. Копы не приставали. Так что для экономии энергии на Запорожце можно искать фирменные СИД аналоги задних габаритов и подсветки номера. Остальное менять смысла особого нет потому что повороты и стопы работают периодически.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
hide



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2022
Повідомлення: 330
Звідки: Vilnius
Моє авто: 968M

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2023 16:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот главный прикол сдесь в том и есть, что нехватает просто почитать характеристики на сайте и купить лампочки.
Нужно брать лампочки, ставить, и смотреть, как она светит, как смотрется днём, ночю.
Если б я знал, что вот именно какая-то от Philips или Osram подходет чётко, то купил би, без проблем.
А теперь.. Купит за дорого, и понять что "совсем не то"? У меня столько денег нету, да и машына дахзе не моя Smile А лампочки под возврат не подлежат...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 23 Лютий 2024 19:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Світлодіодні лампи у фари хтось ставив? На промі побачив лампи С6 під цоколь Н4 по 70грн, і звичайно купив. У мене фари освар під лампи з цоколем R2, тож купив ще й перехідники по 25грн. Поставив і ... облом. Світить класно і потужно, але як прожектор. Крутив її, без толку. Поставив цю лампу у фару Весем, і геть інша справа, є чітка лінія границі світла і тіні на ближньому. Виявляється у освар треба ковпачки виламати, бо вони перекривають половину діода, що я і зробив. Лінія світла і тіні не така чітка як на Весем, але є. Лампи реально гріються, тож я вирішив полегшити їм життя подавши напругу через резистори 5 Ом 10вт. Світло ледве помітно зменшило в яскравості, а нагрів і жужання кулерів зменшилося в рази. Дальнє світло підключив без резисторів. Поки що я задоволений, бо світло з лампами в мене було препогане(релє світла стоять), а з галогенами дуже навантаження велике. До речі в цих лампах є шторка ближнього світла, то ж вони не б'ють у верх і не сліплять зустрічних. Фото як світять лед і галоген є в галереї

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 09:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жужаро А ну ж покажи, які ти купив лампи по 70 грн. Shocked
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 09:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доречі, оптика Освар і справді гівно рідкісне.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master я з фари діставати їх вже не буду, дуже геморно розбирати. Якщо за рекламу не забанять, можу дати посилання на пром, або магазин. Я купував на сайті топтренд через пром. Або введи в Гугл "лампи С6 Н4", і відразу Гугл дасть результат. На багатьох сайтах ці лампи коштують від 300грн чомусь.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
hide



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2022
Повідомлення: 330
Звідки: Vilnius
Моє авто: 968M

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 10:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас в стране за самопальные светодиоды (или ксеноны) в фарах копы тормознут прямо на дороге, дадут штраф и анулюыт техасмотр. Техасмотр с таким сетупом само сабой не пройдёш.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 11:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hide так это не самоделка. Это заводское изделие для установки в фары с соответствующим цоколем (Н1,Н4,Н7 и т.д). Если менять конструкцию лампы, чего-то гнуть, резать в ней, приспосабливая то что конструктивно не предназначено для этой фары, то у нас тоже такое запрещено. Но, во всём есть но. Я вот удалил колпачки, и как бы нарушил этим конструкцию, НО - полицейский знать не знает о конструктивных особенностях фары запорожца, он не является техническим экспертом и все что ему не нравится - это исключительно его личные субъективные персональные мнения, не подтвержденные технической документацией и измерениями. Как то так. Вот на техосмотре конечно не пропустят. Но поменять эти лампы на обычные дело получаса. Благо техосмотр для легковых машин у нас отсутствует. А чисто по человечески нужно фары настраивать, а не ликовать от того что ты прожектор на дороге. Я же не зря написал что экспериментировал с этими лампами и в итоге выломал колпачки. Чтобы встречных не слепить.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 12:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Судячи з розмірів світлодіодів вони будуть сліпити зустрічні машини.
Нормальні лампи не можуть так дешево коштувати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жужаро Спеціально не полінився та глянув тести ціх ламп на Ютубі.

Викинь їх, бо колись схлопочеш цеглину у лобовуху!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
hide



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2022
Повідомлення: 330
Звідки: Vilnius
Моє авто: 968M

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master писав(ла):

Нормальні лампи не можуть так дешево коштувати.


Я думаю, там с охлождением етих диодов петрушка будет. Просто перегреются и згорят незадолго. У всех дешовый диодов та же проблема

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master нічого подібного. В лобовуху прилетить тим хто ставить ці лампи в лінзи і рефлекторні відбивачі. Ти бачиш що тут є шторка ближнього світла? І це не один діод, а збірка іх багатьох мілких діодів, чип СОВ. При ближньому горить лише вузька смужка.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hide я вже писав - живлення зробив через резистор, який зменшує струм споживання і як результат нагрів лампи
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master дивись. Сліпить ближнє?

Ось дальній, сліпить буде вночі



Останній раз редагувалося: Жужаро (24 Лютий 2024 13:54), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жужаро
Я не збираюсь тебе переконувати.
Сам зайди на Ютуб та подивись тести.
Якщо ліньки можу сюди накидати.
З коментарями.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 13:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master я дивився перед покупкою. Всі негативні тести в оптикі з рефлекторними відбивачами. Подивись тести з оптикою 2101. Вночі під'іду до стіни сфотографую світлотіньову границю ближнього. Дальнє звісно як простий прожектор.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 14:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Нормальні діодні лампи Н4 коштують від тисячі грн за пару.
Розписувати про потрібний розмір чіпів та їх позиціювання довго.
Про цеглину я тебе попередив.
На цьому дискусію дискусію припиняю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Жужаро



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.07.2023
Повідомлення: 63
Звідки: Миколаїв

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 16:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master ну, ви там самі себе лякайте і тіште, можете факели і парафінові свічки у фари запхати, а я переведу всю машину на лед. Колись мобільні телефони коштували від 3000$. Ціна ніколи не показник нормальності.
P.S. погугліть що таке чіп СОВ, і чим від відрізняється від одного величезного діода smd, розмір і ціна якого вас бентежить. От в цих лампах не один діод, а кілька десятків, і вони світять всі одним таким великим тільки на дальньому. На ближньому світиться вузька смужка, що імітує спіраль лампи накалу. Cool

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
hide



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2022
Повідомлення: 330
Звідки: Vilnius
Моє авто: 968M

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 18:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ети зеркала от Лада Спутника очень тупо смотрятся.
Но за то петух на фоне топчик и красавец.

У нас с стране нелзя "доробатовать" машинное наружнее освешение не как. Идёт реч о светодиодах.
Но всё таки, я немного доработал, там где невидно. Цель - економия електричества, так как гена на машыне на холостых нечего не зарежает.

В салона фонарь а так же фонари освешения номерного знака поставил светиодиоды, тёпло жолтого цвета.

Один светодиод, а другой - лампа накала C5W.
Который где - уже не помню.

В задний ход поставил обычние лампочки, но меньшего номинала. 16W. Не легко их достать, но возможно.

В задние габариты - светодиодные лампочки красного цвета "в стеклянном корпусе", выгледят как обычная лампочка (2 ряда светодиодов внутри).

В стопы поставил те же "в стеклянном корпусе", красного цвета, но уже с 4 рядами светодиодов.

Заменил лампочки передних и задних поворотов. Поставил меншего номинала Osram 18W. Получить так же не просто. Штатное реле поворотов работает отлично, маргает нормально, индикатор так же загарается на шитке.

На шитке поменял лампочки индикатора поворотов и дальнего света на Osram 1W светодиоды. Пробивают через "филтр" нормально, т.е. даже в солнечных день видно. Не понимаю, по чему из завода там такие плохие и непрозрачные филтры стоят...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2024 18:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жужаро У мене на Горбі теж діодні лампи у фарах, щоправда вони "трохи" дорожчі. Cool
І, між іншим, з температурою 4300К.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 4 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group