Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
воет КПП
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Денис1988



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.02.2011
Повідомлення: 428
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ968м 1988 г. 2108 1992 г.

ПовідомленняДодано: 11 Вересень 2011 21:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zaporoj писав(ла):
у меня коробка после 60-ти на 4-й воет... одно радует... я такой не один Smile

Рукопожатие и я не один Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2011 09:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я вот думаю может чудо средство купить мегафорс или нанопротек Smile
залить -обещают чудо...
но чет цена препарата равна цене невоющей коробки...Smile


_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Dimitry6552



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.10.2010
Повідомлення: 854
Звідки: 64 рег
Моє авто: шланос '08

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2011 16:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да, по говноящику тож много чё обещают, особенно медвепут... вродь солидный дядька, а пиздит как троцкий Mr. Green

_________________
мотор мурлычет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
banzay67



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.09.2010
Повідомлення: 9
Звідки: Луганск
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2011 19:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А у меня другая проблема. И я точно не знаю коробка это или сцепление. Появился шум , напоминающий сухое вращение при отпускании педали сцепления в нейтральной передаче. Шум также есть при движении автомобиля на 1 передаче. Возможно есть и на других передачах но не слышно из-за работы двигателя. Но главное что он есть в нейтрале. масло в коробке есть по уровню
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Andreas



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2011
Повідомлення: 94
Звідки: Donbass

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2012 14:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В книжке написано что легкий вой в коробке изза отсутствия прямой передачи,то есть не так как в Жигули.А звук сухого вращения это скорее всего подшипник.Если ошибаюсь - поправьте Embarassed
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
виталий т



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2013
Повідомлення: 161
Звідки: КОРОСТЕНЬ
Моє авто: ЗАЗ968М ford focus

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2013 23:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый вечер всем.Вижу у могих коробка гудит на 4 передаче после 60км/ч.А что нибуть с этим можно сделать?Просто после длительной поездки голова квадратная от этого гула.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 11:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я думаю тока присадками. я не заливал. ездил так.

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
виталий т



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2013
Повідомлення: 161
Звідки: КОРОСТЕНЬ
Моє авто: ЗАЗ968М ford focus

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2013 11:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Понятно видимо это врожденный дефект
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2013 00:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


виє через якість виготовлення та складу самого матеріалу. в мене теж підвиває після 60. є в мене Део Сенс, там, як відомо, стоїть тавро коробка. так на пробізі 125000км вона вила просто безбожно. весь час заливав синтетику з присадками шумо/вібропонижаючими, і всьо до сраки...пару тижнів назад залив ось таке масло
http://xado.ua/masla/dlya-mehanicheskih-transmissiy/xado-atomic-oil-80w-90-gl-3-4-5
проїхав вже 2000км. 5та стала тихше(бо тисячу по трасі проїхав з тих двох), решта передач поки не змінились. поїзжу ще, побачу шо до чого. скоріш всього шо заллю в бєжик тоже, попробую Rolling Eyes


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2013 00:53    Заголовок повідомлення: 1 Відповісти з цитатою


выла 4 передача - заменил коробку - ТИШИНА! Very Happy

_________________
мечта свершилась!!! :-) ЗАЗ 965 у меня в гараже!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2013 01:12    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Выла коробка - выкинул нах в погреб - и тишина, жуж стоит под сугробом Embarassed

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2013 16:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на сорока тысячах завыла 3-я и 4-я. сначала не очень. Не напрягало. + 8 тыс - гул такой на 4-й что окуеть можно, так и в Крым ездил - как в ракете...) чуть потом покатавшись, накатом даж гул стоял, что двига не слышно, мотор слышал только на перекрестке.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2013 23:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в цьому є свої плюси Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
АвтоЗАЗ



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2014
Повідомлення: 13
Звідки: Ukraine
Моє авто: 966

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2014 10:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


привет всем. гудит КПП на всех передачах кроме задней,на холостых не гудит. я думаю масла маловато. какие еще могут быть варианты?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2014 14:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вона у всіх гудить..залий свіже масло, і бажано 1,6-1,7 літра

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RED13



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2012
Повідомлення: 172
Звідки: Киев!
Моє авто: Ford Sierra Sapphire Ghia

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2014 15:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


АвтоЗАЗ Скорее всего гудит главная пара.При нагрузке гудит,а когда газ отпускаешь нет?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
stigi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2010
Повідомлення: 927
Звідки: Запорожье, бабурка
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2014 20:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня главная пара воет так , что быстрее 80 не поедешь. Задрала уже. Весной другую кпп буду искать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
АвтоЗАЗ



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2014
Повідомлення: 13
Звідки: Ukraine
Моє авто: 966

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2014 14:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RED13 именно и непосредственно
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
АвтоЗАЗ



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2014
Повідомлення: 13
Звідки: Ukraine
Моє авто: 966

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2014 14:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


stigi писав(ла):
У меня главная пара воет так , что быстрее 80 не поедешь. Задрала уже. Весной другую кпп буду искать
у меня независимо от скорости гудит,лкжит запасная коробка,но с этой еще помучаюсь Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
RED13



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2012
Повідомлення: 172
Звідки: Киев!
Моє авто: Ford Sierra Sapphire Ghia

ПовідомленняДодано: 18 Грудень 2014 10:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


АвтоЗАЗ писав(ла):
stigi писав(ла):
У меня главная пара воет так , что быстрее 80 не поедешь. Задрала уже. Весной другую кпп буду искать
у меня независимо от скорости гудит,лкжит запасная коробка,но с этой еще помучаюсь Smile

Мъсье вы извращенцы Very Happy


_________________
У кошки четыре ноги: вход, выход, земля и питание. Но трогать её не моги: получится замыкание
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group