Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Грунти, фарби, лаки
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 kobza
Грунт потрібен, чи тільки фарба?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тільки фарба,грунт лишився ще від опеля Wink

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В п'ятницю буде відправлена "Новою Поштою".
Деталі після відправки

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок,нагадати адресу?

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2011 13:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GTMAD писав(ла):
Ось така палітра вже є в:
Київ у GTMAD
Івано-Франківськ у Kobza
Запоріжжя у den-mehanik.
Кому потрібна фарба у вищезазначених містах можуть зустрітись та вибрати колір по стандарту RAL.



Якщо комусь, для підбору кольору, палітра потрібна в іншому місті - дайте знати, постараюсь організувати (буваю у Львові, Дніпропетровську, Кременчуку, Харкові)

У меня ещё палитра есть. Ты мне сам её давал Wink


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2011 14:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Lanc
Точно, вже додав тебе до списку Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2011 20:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Теперь и у меня есть такая палитра.

_________________
Номерок для связи 0636062051 Роман
Зазик это сила
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2011 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza писав(ла):
хочу замовити фарбу білу два комплекта по 3 літра готової(разом 6 літрів),але в різну посуду Smile
RAL-9010
то мені на ушан і хеличу на еМку
до Пасхі хочу помалювати


Фарба поїхала, зустрічай

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 04 Тра 2011 00:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фарбу отримав,за що велике,человєчіске спасибі.Ушанчика вже помальовано ,фарба просто супер,я дуже задоволенний.Хелича еМка сьогодні помалювалась також,вийшло дуже класно,правда він ще небачив (побаче нешвидше четверга) Twisted Evil
Взагалі я дуже задоволений фарбою PPG,опель помальований цією фарбою восени, блєска невтратив,після мийки виглядає і блестить як нова іномарка з салона,може йще й краще Cool
Дякую друже GTMAD Wink


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)


Останній раз редагувалося: kobza (04 Тра 2011 23:04), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 04 Тра 2011 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza писав(ла):

Взагалі я дуже задоволений фарбою PPJ,опель помальований цією фарбою восени, блєска невтратив,після мийки виглядає і блестить як нова іномарка з салона,може йще й краще Cool


Маленька корекція - назва фірми PPG
На підборі такі фарби коштують від 500 грн за кг.
Це справді вісокоякісні продукти, як підтвердження пару сторінок з каталогу за 2005 рік.
Конкурс - знайди свій автомобіль у переліку Very Happy




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2011 12:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Cool

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2011 15:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Hell-Racer
Твоя лялька Question
Давай ще фото Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2011 16:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GTMAD писав(ла):
2 Hell-Racer
Твоя лялька Question
Давай ще фото Smile

Моя Smile
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=372558#372558 Cool


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2011 13:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою





Зеркало! Very Happy


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2011 13:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Краса Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2011 21:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всім доброго дня.
У зв'зку з загальносвітовим підвищенням цін на сировину, яке відбулось восени минулого року ціна зросла на 10 %

Відповідно:
Грунт двокомпонентний поліуритановий - 13,2 Євро/кг може використовуватись і як грунт-наповнювач (вирівнює мілкі дефекти поверхні), швидко сохне, можна "по мокрому" на нього класти емаль.
Емаль двокомпонентна поліуританова - 19,8 - 27,5 Євро/кг в залежності від кольору (білий найдешевший)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Валдик
АцКиЙ кРеАтИвЩеГ


Статус: Offline
Зареєстрований: 25.10.2010
Повідомлення: 499
Звідки: Харьков ХТЗ сити
Моє авто: 968M

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 04 Липень 2011 09:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мну нудно такая краско. 1 кг.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 26 Липень 2011 13:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Оновлення і розширення асортименту.

1) Токопроводячий грунт (по ньому можна варити без зачистки) 15 Евро/кг. Теоретична витарата - 20 м2 з 1кг при товщині 10 мікрон
Опис: 1К грунт повітряної сушки на основі полівінілбутираля.
Властивості: Наноситься на підложки з чорних та кольорових металів, має дуже добру адгезію до підложки і до грунтів які наносяться поверх.
Застосування: Захищає відпіскоструєні елемнти до нанесення основного покриття і дозволяє проводити зварювальні роботи.
Використання: Наноситься товщиною 10 -15 мікрон, через 5 хв після нанесення можна наносити наступний грунт. Поверх найкраще використовувати 2К епоксидний або 2К поліуритановий грунти.

2) Антикорозійний протравлюючий грунт (кислотний грунт) 15 Евро/кг. Теоретична витарата - 10 м2 з 1кг при товщині 8 мікрон.
Опис: 2К грунт повітряної сушки
Властивості: демонструє прекрасні антикорозійні властивості на таких підложках як, сталь, алюміній, гальванізована сталь. Володіє найвищою адгезією між підложкою та грунтом.
Застосування: Наноситься на відповідальні поверхні та місця найбільш схильні до коррозії. Метал повинен бути повністю очищений від старої фарби або слідів коррозії та обезжирений.
Використання: Наноситься товщиною 5 -10 мікрон, через 30 хв після нанесення можна наносити наступний грунт. Поверх найкраще використовувати 2К епоксидний або 2К поліуритановий грунти. Протравлюючий грунт повинен бути перекритий наступним грунтом не пізніше ніж через 8 годин.

3) Епоксидний грунт 13,2 Евро/кг. Теоретична витарата - 4,5 м2 з 1кг при товщині 50 мікрон.
Опис: 2К грунт повітряної та прискореної сушки
Властивості: Може накладатись дуже товстим шаром, що забезпечує високий антикорозійний захист. Може наноситись на такі підложки як сталь, гальванізована сталь, фосфатована сталь, сталь оброблена піскоструйкою.
Застосування: Автомобілі, вантажівки, автобуси, сільськогосподарська техніка, залізничнй транспорт. Метал повинен бути повністю очищений від старої фарби або слідів коррозії та обезжирений.
Використання: Наноситься товщиною не меньше 50 мікрон, Може бути нанесений до 200 мікрон за один шар. Емаль наносити не раніше ніж через 24 години при температурі 20°С.

4) Поліуритановий швидкосохнучий грунт вирівнювач 13,2 Евро/кг. Теоретична витарата - 5,5 м2 з 1кг при товщині 50 мікрон.
Опис: 2К грунт повітряної сушки
Властивості: Може використовуватись як грунт, грунт мокрий по мокрому та грунт наповнювач в залежності від пропорції змішування. Може наноситись на такі підложки як сталь, різноманітні пластики.
Застосування: Автомобілі, вантажівки, автобуси, сільськогосподарська техніка, залізничнй транспорт. Метал повинен бути повністю очищений від старої фарби або слідів коррозії та обезжирений.
Використання: Наноситься товщиною 40 - 50 мікрон. Утворює надзвичайно гладку поверхню. При використанні технології мокрий по мокрому емаль можна наносинаносити черз 15 хв після нанесення грунту при температурі 20°С.

5) Поліуританова високоглянцева емаль найвищої якості 19,8 - 27,5 Евро/кг в залежності від кольору. Теоретична витарата - 4,5 м2 з 1кг при товщині 50 мікрон.
Опис: 2К поліуританова емаль повітряної та прискореної сушки
Властивості: Може використовуватись у складних атмосферних умовах, володіє високою хімічною стійкістю та стійкістю до зміни кольору під впливом сонячного проміння.
Застосування: Автомобілі, вантажівки, автобуси, сільськогосподарська техніка, залізничнй транспорт.
Використання: Наноситься товщиною 40 - 50 мікрон. Утворює надзвичайно гладку високоглянцеву поверхню також може бути заматована до 70% . Суха від пилюки - 40 хв, суха на відлип - 2 години, повна полімерізація 24 години при температурі 20°С. Добре полірується

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 13 Тра 2012 22:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Під замовлення можу привезти флоурисцентні фарби (фарба світиться при УФ освтленні).
Кількість кольорів обмежена - тільки ті які на фотографії.
Зробив дві фотографії з різним освітленням.
Мінімальний об'єм 1л фарби + 0,25 л затверджувача.
Ціна за мінімальний комплект фарба + затверджувач = 40 євро
Ці фарби важливо наносити на спеціальний білий грунт.
Вартість грунта 1л + 0,25 л затверджувача = 30 євро



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Feder



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.11.2012
Повідомлення: 4
Звідки: Lviv

ПовідомленняДодано: 19 Листопад 2012 01:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Яка саме фарба ? Напевно це PPG Delfleet для комерційного транспорту, чи звичайна промислова фарба . Яка різниця між нею і стандартною акриловою. Якщо можливо, виложіть технологічну карту.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 4 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group