Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Грунти, фарби, лаки
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 12 Грудень 2010 19:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GTMAD писав(ла):
2 ДимоН79
Погоджуюсь, 2 кг готової фарби на 965 вистачить.
Звичайно можна взяти Ronal, а ще Helios, lankwitzer ..... і подібних середнячків. Сумно стає тоді, коли бачиш, що стається із пофарбованими пластинами після 300 - 400 годин у камері соляного туману, тоді бажання фарбувати свого любимого жужика Very Happy цим ширпотребом зменьшується з геометричною прогресією, а заощаджені 20 евро душу не гріють Crying or Very sad . Звичайно, якщо стоїть питання пофарбувати і продати, то це вже інша справа, але я б так не робив.

+1


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 12 Грудень 2010 19:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А скільки потрібно на Мку кг. фарби, грунтовки, лаку?
і в скільки то обійдеться(фарба металік)?!!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 12 Грудень 2010 20:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza писав(ла):
GTMAD писав(ла):
2 ДимоН79
Погоджуюсь, 2 кг готової фарби на 965 вистачить.
Звичайно можна взяти Ronal, а ще Helios, lankwitzer ..... і подібних середнячків. Сумно стає тоді, коли бачиш, що стається із пофарбованими пластинами після 300 - 400 годин у камері соляного туману, тоді бажання фарбувати свого любимого жужика Very Happy цим ширпотребом зменьшується з геометричною прогресією, а заощаджені 20 евро душу не гріють Crying or Very sad . Звичайно, якщо стоїть питання пофарбувати і продати, то це вже інша справа, але я б так не робив.

+1


Для тих хто сумнівається - запитайте у малярів їх враження про продукти PPG і порівняйте ціни з вищенаведеними брендами.
Після цього ви зрозумієте що PPG за таку ціну, як нам запропнували знайти не реально.
Все вищенаведене моя особиста думка

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 12 Грудень 2010 20:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Roskо
Я думаю, що більше ніж по 1,5 кг грунту та фарби не потрібно (залежить від малаяра), по 2 кг - це з добрим запасом.
З огляду на те, що емаль, по технологічній карті, має блиск 85 - 95 % (тобто є високоглянцевою) лаком її покривати не потрібно.
Грунт 12 Євро/кг; фарба в залежності від кольору 18 - 25 Євро/кг в залежності від кольору
На початку поста писав, що до металіків та перламутрів доступу не маю, тільки суцільні кольори Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
zaporoj
аЦЦкий гонсчег
аЦЦкий гонсчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2010
Повідомлення: 1488
Звідки: Феодосия
Моє авто: моя, подтверждаю!

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2011 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


интересно, есть ли тут такие, кто красили свои автомобили в цвет №110 "рубин" ??? Very Happy

_________________
Кто к нам с мечем придёт, от меча и погибнет! На том стояла, стоит и стоять будет земля Русская!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2011 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підбери номер по RALу і буде тобі щастя Very Happy (ти звідки? Якщо не далеко, дам RALьник і підбереш колір сам)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2011 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


До модератора.
Мабудь має сенс перенести тему в розділ ПОСЛУГИ Question

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
zaporoj
аЦЦкий гонсчег
аЦЦкий гонсчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2010
Повідомлення: 1488
Звідки: Феодосия
Моє авто: моя, подтверждаю!

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 00:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GTMAD писав(ла):
Підбери номер по RALу і буде тобі щастя Very Happy (ти звідки? Якщо не далеко, дам RALьник і підбереш колір сам)

я далеко, я из Феодосии из вселюбимого полуострова Very Happy

просто хотелось бы посмотреть как смотрится свежая краска цвета 110 рубин на автомобиле... Rolling Eyes


_________________
Кто к нам с мечем придёт, от меча и погибнет! На том стояла, стоит и стоять будет земля Русская!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 01:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


от 2103 пофарбований недавно


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
zaporoj
аЦЦкий гонсчег
аЦЦкий гонсчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2010
Повідомлення: 1488
Звідки: Феодосия
Моє авто: моя, подтверждаю!

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 02:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Rosko спасибо...

скажите, пожалуйста, а это что за цвет??? madmobile сори что стянул твою фотку...



_________________
Кто к нам с мечем придёт, от меча и погибнет! На том стояла, стоит и стоять будет земля Русская!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
VETER



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.10.2005
Повідомлення: 608
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 09:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


судя по некоторым деталям на фото тут с балансом белого не порядок. так что оттенок там наверняка отличается.

_________________
Veter знает, где тебя искать...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 13:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zaporoj писав(ла):
Rosko спасибо...

скажите, пожалуйста, а это что за цвет??? madmobile сори что стянул твою фотку...



читай гараж в нем номер краски написан

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 22:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Краска по Хром не встречалась??

_________________
Номерок для связи 0636062051 Роман
Зазик это сила
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Ramzes
Тебе цікавить фарба з ефектом хрому?



Щось подібне робиться двома способами.
Перший - простіший і дешевший - обклейка плівкою
Другий - багатошарова покраска спеціальними продуктами, це набагато складніший процес ніж просто покраска в 5 шарів та й ціна - космос.
У мене нема доступу до таких продуктів

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2011 23:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да просто так поинтирисовался знакомы спрашивал с Сочи говорит нашел в Москве но цена космос думал мож кто встречал и ли цену слыхал!!

_________________
Номерок для связи 0636062051 Роман
Зазик это сила
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
lelik-bolik



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.03.2011
Повідомлення: 11
Звідки: Буча
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2011 21:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем добрый вечер.
Есть вопрос по краске: в продаже только 2К-эмаль, или можно приобрести базовое покрытие под лак?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2011 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 lelik-bolik
Лаком можна покрити все, тільки епоксид не бажано бо він почне деградувати від УФ променів.
2К емалі до яких я маю доступ мають глянець 90 - 95 % під кутом 60°, вони не потребують лакування.
Звичайно, якщо хочеш досягнути "глибини" кольору, то можна нанести щей 20 - 30 мікрон лаку.
Щоб зрозуміти який в реалі буде глянець, підійди до автобуса або тягача Mercedes, MAN, Volvo, Scania і подивись, якщо тебе влаштує то додатково наносити лак не потрібно.
Базовим покриттям (Base coat) називається те, що кладуть на грунт (Primer). Існують вase coat які потребують обов'язкового покриття лаком (Clear coat), але, майже завжди, це металіки.

P.S. Якщо я не відповів на питання то поясни детельніше якого результату хочеш досягти.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
lelik-bolik



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.03.2011
Повідомлення: 11
Звідки: Буча
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2011 02:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 GTMAD
Дякую за відповідь - вона мене абсолютно задовольнила Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ось така палітра вже є в:
Київ у GTMAD
Київ у Lanc
Київ у docentik
Івано-Франківськ у Kobza
Запоріжжя у den-mehanik
Харків у Ramzes
Кому потрібна фарба у вищезазначених містах можуть зустрітись та вибрати колір по стандарту RAL.



Якщо комусь, для підбору кольору, палітра потрібна в іншому місті - дайте знати, постараюсь організувати (буваю у Львові, Дніпропетровську, Кременчуку, Харкові)



Останній раз редагувалося: GTMAD (19 Квітень 2011 23:31), всього редагувалося 3 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2011 23:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пол літра Wink
хочу замовити фарбу білу два комплекта по 3 літра готової(разом 6 літрів),але в різну посуду Smile
RAL-9010
то мені на ушан і хеличу на еМку
до Пасхі хочу помалювати


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 3 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group