Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Компрессор AC-600-нужен Ваш совет...!!!Тема очень интесная.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RENAULT



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.03.2010
Повідомлення: 17

Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 13:06    Заголовок повідомлення: Компрессор AC-600-нужен Ваш совет...!!!Тема очень интесная. Відповісти з цитатою


Хотелбы вас спросить вот про этот компресор http://smartdiesel.ru/catalog/13750.htm !!!Сегодня смотрел на компресоры,так как хочу пробовать красится и случайно налез на это.У меня вопрос,может быть им можно былобы покрасить ЗАЗ или это полная фигня??????? Question Question Question
Дайте мне ответ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
OgeN13
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2008
Повідомлення: 1482
Звідки: Харьков б.Даниловка

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 13:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


какой красится он одно колесо 5 минут качает
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 13:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это компрессор для накачки шин? или будешь красить весь день (а, может, и не один) или не сумеешь вовсе. Для аэрографа, возможно, и сгодится - нужно глянуть на производительность.

Может, лучше попросить у кого-то из знакомых попользоваться нормальный компрессор для покраски или купить один на компанию? Wink

Себе хочу подкрашивать сколы аэрографом или мини-пистолетом. Для этого должно хватить компрессора от холодильника и баллона из-под пропана (оба девайса в наличии)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 14:33    Заголовок повідомлення: Re: Компрессор AC-600-нужен Ваш совет...!!!Тема очень интесн Відповісти з цитатою


RENAULT писав(ла):
Хотелбы вас спросить вот про этот компресор http://smartdiesel.ru/catalog/13750.htm !!!Сегодня смотрел на компресоры,так как хочу пробовать красится и случайно налез на это.У меня вопрос,может быть им можно былобы покрасить ЗАЗ или это полная фигня??????? Question Question Question
Дайте мне ответ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



ВШН

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 17:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 RENAULT
Два ключових параметрах при виборі компресора для пофарбування звичайним фарборозпилювачем :
- тиск вхідного повітря
- витрата повітря (скільки літрів повітря за хвилину витрачає розпилювач фарби)

На фото нижче наведені дані для одного з високоякісних фарборозпилювачів (виділено червоним овалом)


Для більш-менш серйозного фарбування (а не масту...ії) потрібен компресор продуктивністю не меньше 250 літрів на хвилину і з ресівером мінімум 50 літрів, при цьому безперервно фарбувати не
вийде, потрібно буде чекати щоб компресор встигав накачувати повітря в ресівер.
Наприклад цей підійде він видає 260 л/хв

Якщо фарбувати потрібно більш менш професійно та часто то компресор повинен мати продуктивність більшу ніж витрата повітря "пістолетом"

А ось цим хіба вуха прочищати можна Laughing

P.S.
Не рекламую ні фарборозпилювачі SATA (у мене іншого виробника), ні компресори Remeza-Fiac, просто їхні фото попались першими

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
OgeN13
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2008
Повідомлення: 1482
Звідки: Харьков б.Даниловка

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 18:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
А ось цим хіба вуха прочищати можна


не ну чего сразу только вуха, у меня есть типа такого. Карб удобно таким продувать а еще я им баллон жуков травить качаю Laughing, 10 атмосфер выжимает аж бегом.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RENAULT



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.03.2010
Повідомлення: 17

Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 21:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ой,ладно мужыки,вам бы только поскалится Laughing ,я и сам знаю что для покраски нужно что-то посерёзней,но решыл спросить...хрен его знает.Я вот гдето здесь читал что один вовсе пилесосом красился Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 21:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RENAULT писав(ла):
Я вот гдето здесь читал что один вовсе пилесосом красился Rolling Eyes


Угу, у мене теж бабця пилососом хату білила, сам бачив, ще при совку

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


такі машини за звичай віником красять. пилесос це дорого. Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
тазоВовка
Иврей
Иврей


Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2008
Повідомлення: 1178
Звідки: Киев, Соломенка
Моє авто: ЗАЗ-968, 1976 г.в.

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 02:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
такі машини за звичай віником красять. пилесос це дорого. Smile


А віник не дорого? Тим більш, якщо залишилися фарби типу Гуаш зі школьних часів... Береш Гуаш, розводиш у воді, а потім тонким шаром требя нанести цю фарбу на автівку. Найкраще це робити рукою, руку у воді помив и пішов далі...


_________________
С уважением,
тазоВовка
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RENAULT



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.03.2010
Повідомлення: 17

Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 12 Квітень 2010 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пиздец!!!даже тему в "шедевры" перебросили,как будто здесь хрен знает что спросил Exclamation ВАс иногда почитаеш,то тут почти половину надо в шедевры перебросить!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
dedushka
Аксакал
Аксакал


Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2009
Повідомлення: 689
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ 968МД 1991 г.в.

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 16:45    Заголовок повідомлення: Re: Компрессор AC-600-нужен Ваш совет...!!!Тема очень интесн Відповісти з цитатою


RENAULT писав(ла):
Хотелбы вас спросить вот про этот компресор http://smartdiesel.ru/catalog/13750.htm !!!Сегодня смотрел на компресоры,так как хочу пробовать красится и случайно налез на это.У меня вопрос,может быть им можно былобы покрасить ЗАЗ или это полная фигня??????? Question Question Question
Дайте мне ответ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ну конечно же, это полный бред и фигня! А в "шеды" тему сплавили
по заслугам! Что значит "..покрасить ЗАЗ.." ?? Правильно народ оскорбился. Этим свистком даже ночную вазу не покрасишь ..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group