Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Виконую фосфатацію та катафорезне грунтування

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Послуги
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 00:36    Заголовок повідомлення: Виконую фосфатацію та катафорезне грунтування Відповісти з цитатою


Виконаю Zn-фосфатацію та катафорезне грунтування металевих деталей.
Якщо деталь більша за капот або двері легкового автомобіля то потрібне додаткове узгодження.
Максимальний розмір деталі не більший ніж 2000 х 1200 х 800 мм

Трохи теорії:
Фосфатація поверхні металу перед нанесенням грунту необхідна для збільшення адгезії, а як наслідок, веде до покращення антикорозійного захисту металу та фізичних параметрів покриття.
Існують декілька систем фосфатації на сьогоднішній момент найбільш поширені це фосфатація залізом (дешевший але гірший спосіб) та фосфатація цинком (дорожчий але дає кращий результат)
На фото поверхня металу вкритого шаром Zn-фосфату під мікроскопом.


Трохи історії:
У кінці 60-х з'явилась нова технологія грунтування металевих виробів - АНАФОРЕЗНЕ грунтування, яка суттєво підняла корозійну стійкість (у 2-3 рази) порівняно з існуючими рідкими грунтами (на той час).
Суть данної технології:
- Металевий елемент занурюється у ванну з електропровідним грунтом, елемент, який фарбується це АНОД, також у ванну занурені металеві стержні це катоди. Включається електричний струм під дією якого грунт осідає на анод.
Ще через 5 - 6 років з'явилась технологія КАТАФОРЕЗНОГО грунтування, яка дозволила ще, приблизно, у два рази підняти стійкіть металевих виробів до корозії.
На сьогоднійшній день, у світі, практично немає жодного виробника легкових автомобілів, автобусів, чи вантажівок, який би не використовував один з цих методів нанесення грунту.
Наведу невеликий приклад:
Система, яка складається з
1) фосфатованого металу
2) катафорезного грунту (передостанньої генерації)
3) високоякісної двокомпонентної поліуретанової фарби (на основі органічних розчинників)
Витримує близько 1000 годин у камері сольового туману, що приблизно дорівнює 10 рокам експлуатації у помірному кліматі.

Спрощена схема процесу катафорезного грунтування


Одним з найважливіших чинників данного методу грунтування є те, що він забезпечує рівномірний шар покриття у сами труднодоступних місцях у тому числі на гострих кромках та у прихованих порожнинах в які затікає грунт.


На фотографії зображений кузов Porsche 911 на виході з ванни катафорезного грутування, який обмивається очищеною водою, після чого попаде в піч полімерізації.

Кому цікаво прошу писати на електронну адресу kataforez@gmail.com

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 01:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


очеь напоминает порошковую покраску.. интересуют кены этого удовольствия на примере

1)колёсный диск
2)крышка капота
3)кузов

+есть ли возможность порошковой покраски (диски колёс сток)? стоимость?


_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 02:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


во-во.порядок цен в студию.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 02:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Покрити катафорезний грунт порошковою фарбою білого кольору можливість є але мушу уточнити.

Вартість процесу залежить від площі деталі.
Назвіть декілька стандартних деталей на ваш вибір (наприклад: капот від 968, піввісь, колісний диск р 13, двері від 965 ...), а ще краще повну площу поверхні в м2 тоді зможу точно назвати вартість.

Процес виконанння замовлення такий:
1) підготувати деталь - мийка деталі апаратом високого тиску, піскоструй або ручна зачистка до металу, можна використовувати хімічну змивку, всеодно деталь буде обезжирюватись (звичайно, деталь повинна бути вирихтувана до максимально можливого стану, шкода буде зішкурювати катафорез).
2) передати деталь мені.
3) я виконую обезжирювання, фосфатацію, катафорезне грунтування, полімерізацію в печі.
4) замовник забирає деталь.

Терміни виконання замовлення:
Виробництво знаходиться за 300 км від Києва я там буваю 1-2 рази на місяць на легковому автомобілі тому за перевозку гроші не беру але і термінові замовленя не виконую.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 02:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну к примеру диск?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 03:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


плохо что нет пескоструйки на месте.. слишком долго деталь пробудет во влажности до последующей обработки..

_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 14:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приблизна вартість робіт:
Колісний диск легкового автомобіля - 80 - 100 грн
Капот - 140 - 180 грн
Двері - 160 - 200 грн

Я не роблю це, як бізнес, просто маю таку можливість і можу допомогти, якщо комусь це цікаво.
Якщо замовлень буде багато і їх зібрати в один раз (оптом) то вийде трохи дешевше.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 20:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перепрошую, а чи можливо обробити по ціеї технології цілий кузов "Запорожця"?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В Україні поки є тільки дві виробничі лінії де можна це зробити - АтоЗАЗ та автозавод у Черкасах, але туди виходу немаю.
Нажаль цілий кузов 965 чи 968 у ванну до якої я маю доступ не поміститься Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2010 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Crying or Very sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
salo



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2009
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 18 Березень 2010 23:16    Заголовок повідомлення: Отличная цена Відповісти з цитатою


Цена оочень нормальная. Как только подготовлю детали к покраске, то выйду на связь. Контакты можно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2010 10:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підготовану деталь (наприклад відпіскоструєний диск чи вирихтуване і зачищене до металу крило) можна покрити тонким шаром безсиліконової змазки (змазку на тряпку і розтерти по детелі) з метою консервації. Масла змиваються на етапі обезжирювання.

Доречі - якщо хтось має доступ до піскоструйки з нормальними цінами то можна виконувати роботу під ключ.

Також скоро буде можливість поверх катафорезного грунта нанести поліуретановий двокомпонентний грунт вирівнювач фірми PPG (один з найкращих грунтів, які я зустрічав).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 05 Тра 2010 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перші результати.
5 найрівніших ЗАЗівських дисків були вибрані з 11 і прокатані.
Вигляд після прокатки.


Потім очищені піскоструйкою.


Потім вкриті шаром Zn-фосфату та погрунтовані методом катафорезного грунтування.

Залишилось нанести поверхневу фарбу Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2010 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Во , хочу так же для себя)))))))))))

и что б белые диски были)))

сколько будет 5 дисков так заделать?))))

и к кому с просьбой? Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
ussd



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2009
Повідомлення: 14
Звідки: Kyiv
Моє авто: ZAZ_968M

ПовідомленняДодано: 08 Січень 2011 14:54    Заголовок повідомлення: Старі-нові крила Відповісти з цитатою


В мене є 2 крила, які були новими, але зберігались в неналежним чином - місцями поржавіли, місцями трохи погнуті.
Підкажіть, будь ласка, чи є сенс їх рихтувати, і віддавати на ваші процедури Smile
Чи краще купити нові, чи краще купити нові і віддати на ваші процедури? Дякую!


_________________
______________________________________
Сильно не бити! Я тільки вчусь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 20 Квітень 2011 20:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 ussd
Залежить від планів на ті крила.
Якщо будуть лежети до кращих часів то бажано прибрати з них іржу та загрунтувати.
Якщо ставити на автомобіль то фосфатація та катафорезний грунт аж ніяк зайвими не будуть (проки, що людство не придумало кращого захисту від коррозії для автомобілів Sad )
Собі, якщо буду міняти крила, то так і буду робити

Я б спочатку відрихтував би крила, а процедури вже потім

Технологія фарбування зазвичай така:
1) обезжирювання деталі
2) грунтовка деталі
3) шпатлівка і вигонка деталі
4) грунтовка деталі
5) фарбування деталі
6) лакування деталі

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Послуги Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group