Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Владельцам 965! Бампера!
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vitoll



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.05.2008
Повідомлення: 372
Звідки: Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 965, М 401, ГАЗ 21 и др.

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2010 00:33    Заголовок повідомлення: Владельцам 965! Бампера! Відповісти з цитатою


Вобщем, есть в Харькове человек-занимается изготовлением различной нестандартной жестянки. На мой вопрос об изготовлении бамперов на Горби из нержавейки дал такой ответ:
Цитата:
всё реально. но где найти подходящую 3 мм нержавейку? на металлобазах продают только листами 2 метра на метр, и стоит такой лист далеко за 4 тысячи.
в вашем случае, если есть родные бампера, можно изготовить накладки из тонкой нержи поверх чёрного железа - они скроют и мелкие вмятины и ржавчину, а родной бампер под таким чехлом можно просто зачистить до металла и покрасить.с виду будет как новый свежехромированный бампер

В принципе, довольно интересный вариант. Порядок цен озвучен следующий:
Цитата:
примерный порядок цен в районе 100-150 грн за штуку + цена нержи (по нынешней цене - 46 грн/кг) если 0,5 мм то хватит килограмма

Есть ли еще желающие на такой тюнинг? Можно было бы мелкую партию заказать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2010 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, бампера интересуют.
Только решение обернуть существующий - кажется несколько кривоватое.
Тем более, что у меня от переднего уже давно осталась только часть под номером - оборачивать нечего.

Больше интересует, сможем ли мы набрать кворум купить один вышеупомянутый лист 3-х миллиметровки и поделать настоящие бампера?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vitoll



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.05.2008
Повідомлення: 372
Звідки: Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 965, М 401, ГАЗ 21 и др.

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2010 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тут мне уже один человек объяснил все недостатки оборачивания, говорит, что 1,5 мм хватит с головой на новый бампер. Поговорю с человеком насчет изготовления нового бампера.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sashasalo



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2010
Повідомлення: 712
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 18:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не думаете, что новодельные бампера лучше, чем обворачивание старых? Может все-таки поискать желающих на новые? 2 метра -- это приблизительно 20 бамперов. 10 передних и 10 задних. Разве много???
Я тоже готов на новый для горби позариться + мой брат наверно


_________________
+7 916 971 0245
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vitoll писав(ла):
Тут мне уже один человек объяснил все недостатки оборачивания, говорит, что 1,5 мм хватит с головой на новый бампер. Поговорю с человеком насчет изготовления нового бампера.


И я видел этого человека... Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vitoll



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.05.2008
Повідомлення: 372
Звідки: Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 965, М 401, ГАЗ 21 и др.

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 21:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тсс, не палим контору Very Happy
Sashasalo писав(ла):
Я тоже готов на новый для горби позариться + мой брат наверно

Когда узнаю по бамперам(не накладкам)-напишу здесь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 22:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сегодня предложили краску хром - лак сверху не предусматривает. как та, что машины красят в зеркальный, короче 3000 руб 400 гр.

_________________
"Моя машина, например, ведёт себя как лежалый ганджубас - прёт, но хотелось бы получше" (с) John Warner
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Искал одно, нашёл случайно другое. Laughing

Есть такая чудо плёнка, типа скотча, под хром.
Клеим сверху на бампер и радует глаз.

Повернутися до початку
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2010 00:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Николай писав(ла):
Искал одно, нашёл случайно другое. Laughing

Есть такая чудо плёнка, типа скотча, под хром.
Клеим сверху на бампер и радует глаз.


Радует очень недолго, к тому же на поверхность двоякой кривизны ее еще нужно наклеить.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2010 19:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну как там дела с бамперами?

_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 10:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Із задоволенням долучимося до кооперації. Головне якість виконання, цікавить кінцева ціна плюс доставка до Львова. Думаю п'ять комплектів мінімум замовимо з нержавійки...

В мене, до речі, вже років з десять на одному з "Горбатих" задній бампер з нержавіючої сталі - я задоволений. На жаль, майстра-жестянщика який його виготовляв вже не знайду. Ціна виготовлення у Львові 120 грн. за бампер плюс матеріал - нержа 2-3 мм. Виготовити можуть при умові виготовлення мінімальної малої партії (потрібна оснастка-прес) 30-ть штук.

В поляків можна замовити спеціальні пластикові бампера, які потім малюються в колір автомобіля. Мінімальна партія 50-т штук. Приблизна ціна 30 Євро за комплект. Плюс доставка.

Знайомі литовці,які займаються реставрацією антикварів можуть відправити на шкарну гальваніку до Англії чи Німеччини просто металічні бампера. Але по ціні вони вийдуть ще дрожчі, майже золоті.

Євгеній Кравс ("ЗАЗ-КОЗАК") 067 900 1111

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 11:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а почему бы не привлечь жестянщика, которого нашла Катя?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 12:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
а почему бы не привлечь жестянщика, которого нашла Катя?

+1


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 19:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Із задоволенням викупимо мінімум 7 (сім) комплектів бамперв із нержавійки для ЗАЗ-965 "Горбатий", якщо гарантована якість виготовлення. Не має різниці хто зробить. Головне - якість та максимальна подібність до оригіналу.

Сьогодні на засіданні клубу виявили бажання мати такі бампери власники семи автомобілів. На засіданні було лише половина клубних - 24 чоловіка. Сподіваюся, що серед відсутніх також найдеться ще трохи бажаючих поміняти бампери на нові - у Львові проблема з хромуванням та нікелюванням, в нашому місті не має потужних заводів,які можуть це зробити...


Замовляйте й робіть. Якщо потрібен завдаток - вишлемо. Гарантуємо Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
dimal



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2006
Повідомлення: 893
Звідки: Ленинград
Моє авто: ЗАЗ-965А (Т34 Спорт)

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2010 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если будет хороший новодел в районе 100 долларов за штуку, я бы купил пару, когда приеду на 50-ти летие.

_________________
Saporoshez... Escape from the ordinary
http://www.beriozka.ru/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vitoll



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.05.2008
Повідомлення: 372
Звідки: Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 965, М 401, ГАЗ 21 и др.

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 11:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hammer писав(ла):
Ну как там дела с бамперами?

Все упирается в финансовый вопрос. Я сейчас купил еще одного горби и хочу оформить на него документы(наследство), а это денег стоит. Хотел заказать пробный комплект и представить на рассмотрение общественности, но денег пока нет. Если у кого есть желание сделать пробные бампера-дам координаты человека, обещает сделать классно, но нужно ему бампер для образца выслать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 11:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давай контакт. Дякуємо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Корчагин



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.03.2007
Повідомлення: 288
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965, ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 14:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне эта тема тоже интересна. Давай контакт человека, если он в Киеве могу ему подвезти образцы переднего и заднего бамперов.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
dimal



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2006
Повідомлення: 893
Звідки: Ленинград
Моє авто: ЗАЗ-965А (Т34 Спорт)

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 16:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а разве они не идентичны? передний и задний?

_________________
Saporoshez... Escape from the ordinary
http://www.beriozka.ru/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2010 19:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


dimal писав(ла):
а разве они не идентичны? передний и задний?


Конечно же они разные.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 1 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group