Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Хмельничане!!!!!!! Тут есть кто то из г. Хмельницкий???

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sasha



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2010
Повідомлення: 17
Звідки: Хмельницкий
Моє авто: ЗАЗ 968m

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 13:32    Заголовок повідомлення: Хмельничане!!!!!!! Тут есть кто то из г. Хмельницкий??? Відповісти з цитатою


Мне подарили на день рождения заз 965. Кузов в отличном состоянии! Правда нет двигателя коробки сидений и последнее ТО числиться 98 годом! У кого то есть Заз 968 на запчасти или без документов? Мне он нужен как донор!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 14:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перед тем как создавать тему, почитай раздел, возпользуйся поиском, итд, итп..
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=12170

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sasha



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2010
Повідомлення: 17
Звідки: Хмельницкий
Моє авто: ЗАЗ 968m

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 15:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Перед тем как создавать тему, почитай раздел, возпользуйся поиском, итд, итп..
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=12170

поиском уже научился пользоваться! Но в той теме последняя активность, лето прошлого года! Значит она не популярная, а значит шансов на то что кто то ответит по теме мало! вот и написал сюда, создав новую тему!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 15:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зря ти так, я кожний день сюда заглядую Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2010 17:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sasha писав(ла):
Саняба писав(ла):
Перед тем как создавать тему, почитай раздел, возпользуйся поиском, итд, итп..
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=12170

поиском уже научился пользоваться! Но в той теме последняя активность, лето прошлого года! Значит она не популярная, а значит шансов на то что кто то ответит по теме мало! вот и написал сюда, создав новую тему!
Так міг написати шось в темі.Ми ж є.Я тут кожен день.А чому темв повина бути популярна,якшо нас тут тільки двоє?Щоб зустрітись нам не потрібно списуватись.Ми з Бабрабосою знайомі дуже давно.Нам не влом здзвонитись.Попрошу Модераторів цю тему стерти так як вона не потрібна.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
dakkota



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 81
Звідки: Хмельницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 26 Липень 2010 22:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Spyker писав(ла):
Sasha писав(ла):
Саняба писав(ла):
Перед тем как создавать тему, почитай раздел, возпользуйся поиском, итд, итп..
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=12170

поиском уже научился пользоваться! Но в той теме последняя активность, лето прошлого года! Значит она не популярная, а значит шансов на то что кто то ответит по теме мало! вот и написал сюда, создав новую тему!
Так міг написати шось в темі.Ми ж є.Я тут кожен день.А чому темв повина бути популярна,якшо нас тут тільки двоє?Щоб зустрітись нам не потрібно списуватись.Ми з Бабрабосою знайомі дуже давно.Нам не влом здзвонитись.Попрошу Модераторів цю тему стерти так як вона не потрібна.


Тема вродь заглохла, но отмечусь. Хочется пообщаться...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
thunderrr



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2006
Повідомлення: 313
Звідки: Львов-Киев
Моє авто: ЗАЗ-968 76' 1.3, 70 h.p. water-cooled

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2015 13:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привет, Хмельницкий! Хочу ехать на слёт в Винницу, но немного напряг по бензину. Может есть кто желающие ко мне пассажирами?)

_________________
НЕ МЕШАЙ МАШИНЕ РАБОТАТЬ!
это про мой ЗАЗ
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group