Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обмежувач оборотів на запалення
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это вероятно для того, чтобы при обгоне "фуры"(а за "фурой" твое место уже занято Twisted Evil ) не успеть её обогнать и сходить "в лобовую" со встречным КАМАЗом или КрАЗом.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 22:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
Это вероятно для того, чтобы при обгоне "фуры"(а за "фурой" твое место уже занято Twisted Evil ) не успеть её обогнать и сходить "в лобовую" со встречным КАМАЗом или КрАЗом.
Зато лёгкая и красивая смерть Laughing , а если на трубу снять, да на Ютюб скинуть - ваще красота Shocked
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я звичайно вибачаюсь, але логічно можна подумати:
Відсічка в нових машинах може стояти 7500 об./хв і там шось я не чув вистрілів з вихлопної...
Затія в тому полягає, що я собі поставлю прямоток, і зрозуміло що воно має класно звучати( для тих хто таке любить), а якщо ще відсічку поставити таку щоб не гробити мотор, то з світлофора класно можна рушати.... і взагалі ідея полягала в включенні обмежувача і в його виключені тобто " в пріколі на світлофорі " і все, не ввімкнені його при обгоні якогось там КАМАЗа.. просто хотілось шось прікольне придумати.. а тут як завжди зібралось пару людей яким реально " некуй" шо робити і "насрали в тему", як це нерідко буває на цьому форумі, і потім будуть мене дибілом називати: мол нах там той обмежувач... і не тільки про нього... А от реально поради можна перерахувати на пальцях однієї руки, а по суті взагалі до вирішення навіть не дойшли...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 01:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


О! Так вот что ты хочешь Twisted Evil
Тогда тебе ФМ-трансмитер поможет.
Да и прибудет с тобой на светофорах звук "V" образной десятки да и такой шо, а аж водители маршруток не будут знать куда деваться Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 01:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
...Затія в тому полягає, що я собі поставлю прямоток, і зрозуміло що воно має класно звучати...

Ну, для начала надо поставить "прямоток", и после этого задавать не наводящие вопросы, а конкретные.

А то поназаводят тем ни о чём(читай "впихнуть двигло", "Закись на стоковом двигателе", и т.п.), а человек реально ищущий полезную инфу должен просматривать всю эту галиматью.

К тому же весь кайф в том, чтобы движок работал тише жигулей.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolab



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2004
Повідомлення: 1162
Звідки: Гродно, РБ. Москва, РФ.
Моє авто: ЗАЗ 968М (Был), Audi 80 B4 (Была), Golf4 (Был)

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 01:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
Я звичайно вибачаюсь, але логічно можна подумати:
Відсічка в нових машинах може стояти 7500 об./хв і там шось я не чув вистрілів з вихлопної...
...

ну как управляется мотор на новой машине? не реле же катушку отключает...
Цитата:
просто хотілось шось прікольне придумати.. а тут як завжди зібралось пару людей яким реально " некуй" шо робити і "насрали в тему",
так вот к тому и вопрос: тебе нечего делать что ли?

_________________
968мммммммжжжжждрдрдрдр-пп-пых-трытттт-тыроп-тыроп--пах .........и тишина
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 02:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А разве на гоночных авто хлопки в выхлопной не при сбросе газа?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 03:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
А разве на гоночных авто хлопки в выхлопной не при сбросе газа?


Very Happy Не знаю как на гоночных, а на моём жужике при сбросе, если хорошие обороты, то раза два бахкает Very Happy , это роисходит от несоответствия оборотов КВ и величины УОЗ, эту погрешность вводит вакуум корректор на трамблере.

Если честно, то меня это бахканье напрягает.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 09:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І для чого останні 4 пости писались? Я після цієї теми взагалі шось нехочу ніц писати, бо ви все критикуєте, а от реальну схемку найти або зробити , щоб я попробував на машині так і нема... Ай ну вас...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 12:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Но ведь и прочитал,
и написал Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 14:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне кажется зря на парня накинулись. Каждый видит свой автомобиль так, как он хочет его видеть. В разумных пределах конечно.

ENERGI, прочитай гараж Санябы, он себе делал подобное, но по другому принцыпу.


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 14:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolab писав(ла):

ну как управляется мотор на новой машине? не реле же катушку отключает...

В некоторых случаях отключается подача топлива на доли секунды, а в некоторых зажигание. На драге, когда машины (с прямоточными системами) стоят на старте и газуют до отсечки то вылетают хлопки пламени раз в 2-3 секунды... На Лансере и Ниссане со штатной системой пробовал отсечку - хлопков нету.

Цитата:
прочитай гараж Санябы, он себе делал подобное.

Я отсечку не делал. Я огонь из трубы мастырил. Отсечка в жужике происходит самопроизвольно, двигатель просто больше 6000об/мин не может раскрутиться изза нижневальности и громоздкого ГРМ, и др.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 14:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
І для чого останні 4 пости писались? Я після цієї теми взагалі шось нехочу ніц писати, бо ви все критикуєте, а от реальну схемку найти або зробити , щоб я попробував на машині так і нема... Ай ну вас...

Шановний ENERGI! Просто на цьому форумі дійсно постійно хочуть різні перці примотати підвіску дротом, або пофарбувати машину крейдою, або наклеїти SPARCO на лобовуху - набридли всім такі гопники і діти вже ...
А над схемку я ось особисто все ще думаю - і застосування їй буде, тільки дещо інше: поки не нагреешь мотор - він не розвине багато обертів, щоб текстолітку не зірвало.
Та й взагалі, почекай - Москва не сразу строилась.

Саняба писав(ла):
В некоторых случаях отключается подача топлива на доли секунды, а в некоторых зажигание. На драге, когда машины (с прямоточными системами) стоят на старте и газуют до отсечки то вылетают хлопки пламени раз в 2-3 секунды... На Лансере и Ниссане со штатной системой пробовал отсечку - хлопков нету.


Дык на инжекторе это дело проще гораздо - на форсунки можно напряжение не подавать, и всё Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 15:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ООО це вже інше діло! Дякую за розуміння.. Smile Вогонь я теж буду робити.. щеб якраз відсічку зробити.. Булоб люкс.. буду чекати..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
HEBMEH9uMblu



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2008
Повідомлення: 751
Звідки: столица космоса Кривой Рог
Моє авто: alfa romeo 33, mazda6,BMW525

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 21:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба
Мне вот интересно, каким образом поджигаются выхлопные газы? Аварийное зажигание-->катушка --> свеча в трубе?


_________________
бывший дезертир, скоро вернусь в ЗАЗо семью! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2010 21:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кухонная пьезо зажигалка Laughing
А ваще - почитай его гараж Wink


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolab



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2004
Повідомлення: 1162
Звідки: Гродно, РБ. Москва, РФ.
Моє авто: ЗАЗ 968М (Был), Audi 80 B4 (Была), Golf4 (Был)

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 00:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
el_fuego писав(ла):
А разве на гоночных авто хлопки в выхлопной не при сбросе газа?


Very Happy Не знаю как на гоночных, а на моём жужике при сбросе, если хорошие обороты, то раза два бахкает Very Happy , это роисходит от несоответствия оборотов КВ и величины УОЗ, эту погрешность вводит вакуум корректор на трамблере.

Если честно, то меня это бахканье напрягает.
Если контактное зажигание то хлопки из-за радиального лювта вала распределителя, и из-за осеваого лювта тоже. на безконтактных такое бывает редко по этим причинам. у самого было, лечилось.

у гоночных..блина... разве там "экологическая" смесь? распредвал разве обычный? ну и сам понимаеш чего там ещё необычного....


_________________
968мммммммжжжжждрдрдрдр-пп-пых-трытттт-тыроп-тыроп--пах .........и тишина
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Boss156



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2007
Повідомлення: 494
Звідки: Беларусь, Гомель

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 09:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Nikolab писав(ла):

ну как управляется мотор на новой машине? не реле же катушку отключает...

В некоторых случаях отключается подача топлива на доли секунды, а в некоторых зажигание. На драге, когда машины (с прямоточными системами) стоят на старте и газуют до отсечки то вылетают хлопки пламени раз в 2-3 секунды... На Лансере и Ниссане со штатной системой пробовал отсечку - хлопков нету.


На новых машинах отсечка и принудительный х.х. организуются отключением форсунок подающих топливо. Зажигание не отключается никогда.

Зы: Приезжал гольфик 3 на ремонт. У него из-за неисправной катушки зажигания пропадала искра после 3000-3500 об\мин. Все как вы хотите сделать. Так у него в режиме движения по городу штаны прогорели за полдня. Он утром катушку поставил, а в обед громыхал "прямоточными штанами" уже у меня в гараже Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 11:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


непонял какой это прикол будет на свтофоре с отсечкой и с прямотоком?

если вспышки при перегазовках - так они и так будут.
или дракон как у Сани - так то далеко не отсечка у него.


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 12:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Boss156 писав(ла):
На новых машинах отсечка и принудительный х.х. организуются отключением форсунок подающих топливо. Зажигание не отключается никогда.)

Ты прав. Зажиганием не обрывается. Значит только подачей топлива. Интересно изза чего топливо вылетает при отсечке в том же Эво или Субару, шпортивные валы? Rolling Eyes

Кстати на Авео например звук отсечки не такой красивый:
АВЕО Arrow http://www.youtube.com/watch?v=0YXDfYiv_-0
Ланос Arrow http://www.youtube.com/watch?v=JwuorLGgbVk&feature=related

у всех разный звук и интервал отсечки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group