Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Как заставить ручник работать на 110%. Флуду НЕТ!
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2009 14:01    Заголовок повідомлення: Как заставить ручник работать на 110%. Флуду НЕТ! Відповісти з цитатою


Собственно ручник у меня как-то держит но хотелось бы чтоб он держал еще лучше.

_________________
Есле каму нужен званить - 0930284189
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
OgeN13
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2008
Повідомлення: 1482
Звідки: Харьков б.Даниловка

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2009 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я сделал легкий тюниг по Теркелю, как работает еще не проверял
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Gazirovannij



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.03.2007
Повідомлення: 2310


ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2009 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Там стоит посмотреть на всю механику действия и набросать даже в уме схему сил и углов их приложения.
Многое станет понятнее и многие вопросы отпадут.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2009 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а що значить, щоб працював і тримав ще краще....а наприклад на 30-35 десь сміло блокую колеса...на більшій швидкості пробачте, але троха сцикотно Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2009 23:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поменять/натянуть трос ручника,переставить оту планочку "распорную" между колодками,поставить новые колодки- еще и тормозить станет лучше. Smile

можно ручку ручника протюнинговать и опустить в низ,шоп не торчал в небо,можешь сделать дрифтательный ручник как у Боди Smile

зы.а что еще можна сделать чтоб ручник лучше работал? Rolling Eyes


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2009 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
а що значить, щоб працював і тримав ще краще....а наприклад на 30-35 десь сміло блокую колеса...на більшій швидкості пробачте, але троха сцикотно Laughing

Просто у меня и на 20 неблокируютца, (думал ето норма) трос натянут, ручник держит, но на скорости неблокируютца колеса.


_________________
Есле каму нужен званить - 0930284189
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2009 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а хде ручник можно натянуть кроме как в салоне? в салоне натянут по максимуму. колеса в юз идут только на снегу(( на горке не держит

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2009 00:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


натяжка троса ручного ( стояночного) гальма можна зробити, завдяки перестановки розпорних планок між задніми колодками, по мимо того що сам ричаг ручного гальма можна сувати вперед назад, ще можна на ньому переставити коліщятко зі зміщеного отвору, на центральне...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 02:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
ще можна на ньому переставити коліщятко зі зміщеного отвору, на центральне...

о,це я ніяк не зміг фчора правильно зформулювати,тому й не написав.
то хотів "кольосікі...дирочкі..." Laughing


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 02:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пля, а можно по русски? половину не понял((

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Ro968Ma



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.07.2009
Повідомлення: 191
Звідки: Чортків, Тернопільська обл.

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 11:13    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Я собі зробив майже як по Теркелю:
Цитата:
для этого надо разобрать рычаг, отпилить верхнюю часть зубчатого сектора (на 3 зуба), а в рукоятке снизу прорезать паз, чтобы рычаг опускался ниже. Уравнительный ролик надо переставить вперед на второе положение.

Але проявив фантазію і ентузіазм, вирішив максимально зберегти хід ручника

В результаті хід ручника збільшився, ручник стоїть майже паралельно тонелю між сидіннями, правда із стандартними сідушками незручно тягнути, бо обдирає трохи пальці, зате не мішає.
Ще один ньюанс, коли натягував ручник переміщуючи його механізм вперед по тонелю, колеса були зняті, я попросив двох знайомих потягути за ричаги до яких кріпиться трос ручника в межах їх вільного ходу (тобто поки розпірна планка своїми пазами не впреться в колодки). Так набагато легше посунути механізм ручника по тонелю вперед.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 13:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


шукайте ручніки старих взірців, у мене такий стоїть, хто бачив то знає, він по стоку стоїть параленьно коробу Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 14:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


raed писав(ла):
пля, а можно по русски? половину не понял((

Цитата:
поменять/натянуть трос ручника(передвинуть по тоннелю вперед),переставить оту планку "распорную" между колодками,еще можна на ручнике переставить колесико из смещенного от центра отверстия на центральное.


колесико под номером 966-6104044

планка под номером 966-3508200-Б
как ее переставлять и куда - на месте станет ясно.


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 20:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спасибо

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2009 22:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


учи украинский - пригодится! Laughing Laughing Laughing

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 10 Грудень 2009 01:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну так половину же понимаю) раньше даже читать не пытался

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 10 Грудень 2009 14:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я себе изготовил регулировочную планку которая между колодками стоит. развел колодки как нужно. и тормоза работают нормально, и ручник отлично держит. при необходимости можно опять подрегулировать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
kevold



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2005
Повідомлення: 106
Звідки: Оха

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2010 16:45    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Регулировать планкой самый правильный способ. Полезно удлинить ( в сторону кормы) паз в защитном чехле, через которое лапка проходит (которую трос тянет). Для отличной работы ручника необходимо, чтобы эта лапка как можно ближе была к корме при отпущенном ручнике. И находилась перпендикулярно тросу при поднятом ручнике и заторможенной машине. Мне для этого пришлось удлинить трос (точнее переставить ручник чуть назад). Тогда машина заклинивает при усилии мизинца, и трос меньше растягивается.

_________________
968M, цвет коралл.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2010 17:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kevold писав(ла):
Регулировать планкой самый правильный способ. Полезно удлинить ( в сторону кормы) паз в защитном чехле, через которое лапка проходит (которую трос тянет). Для отличной работы ручника необходимо, чтобы эта лапка как можно ближе была к корме при отпущенном ручнике. И находилась перпендикулярно тросу при поднятом ручнике и заторможенной машине. Мне для этого пришлось удлинить трос (точнее переставить ручник чуть назад). Тогда машина заклинивает при усилии мизинца, и трос меньше растягивается.
справедливое замечание!

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
OgeN13
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2008
Повідомлення: 1482
Звідки: Харьков б.Даниловка

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2010 17:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kevold писав(ла):
Регулировать планкой самый правильный способ. Полезно удлинить ( в сторону кормы) паз в защитном чехле, через которое лапка проходит (которую трос тянет). Для отличной работы ручника необходимо, чтобы эта лапка как можно ближе была к корме при отпущенном ручнике. И находилась перпендикулярно тросу при поднятом ручнике и заторможенной машине. Мне для этого пришлось удлинить трос (точнее переставить ручник чуть назад). Тогда машина заклинивает при усилии мизинца, и трос меньше растягивается.


век живи, век учись. Про паз я как то и не подумал, нужно будет глянуть

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group