Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Альтернативна оптика.
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Алексей Юрьевич



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2010
Повідомлення: 36
Звідки: Украина,Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 07:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а я про зеленые говорю а не про красные!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Антонио
Ленинградский Мститель


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2005
Повідомлення: 2811
Звідки: Санкт-Петербург
Моє авто: ЗАЗ-968Мститель

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 16:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот так сейчас выглядим с линзами!
сейчас занимаюсь официальным оформлением этих би-ксеноновых линз...


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 18:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Алексей Юрьевич писав(ла):
а я про зеленые говорю а не про красные!


Да какая разница, если должны быть белые. Нестандартный цвет очень сбивает при ориентировке в темноте, просто могут не понять что это вообще такое - сам же от этого и пострадаешь.



to Антонио На машине, фары выглядят здорово

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Tolik



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.11.2007
Повідомлення: 135
Звідки: Івано-Франківськ- Kyiv
Моє авто: ЗАЗ 966

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Антонио писав(ла):
вот так сейчас выглядим с линзами!
сейчас занимаюсь официальным оформлением этих би-ксеноновых линз...

Классно, нравится . Удачи...


_________________
Леплю "Пулю".
+380974081147
+380950560013
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 23:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


как-то дико выглядет Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2010 23:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А мне нра Cool
Какой-то вид более "внимательный" стал, строгий что ли Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 00:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на какого-то ботаника или инопланетянина стал похож.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2010 10:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Когда из тех линз прольётся ксеноновый свет, то всё быстро исправится, и он не будет похож на ботаника. Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2010 01:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Tolik писав(ла):
Примерно так выглядит с оптикой и ободком от легендарного мотоцикла К 750:


Красиво. Мне очень понравилось Cool .
Только не догоняю, как уплотнить соединение горшка с кузовом и если будет зазор между ободком и кузовом, то и его?
Да и как прикрутить этот ободок к эМочной фаре?
Confused

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2010 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А мне не нра линзы... по внешнему виду вообще не догоняю их. И плоские как у меня сейчас хуже смотрятся чем оригинальные, хоть свет и лучше(как и с линзами, я полагаю)
Ободки на ушастике жииииир

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2010 19:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, сколько людей - столько и мнений. Мне оригинальные фары на 968 не нравятся - сферическое стекло, как будто глаза вылезли, а с плоским в самый раз и линзы понравились. А ободок от "касика" на зазофаре, на мой взгляд. просто ужасен, уж очень грубо выглядит. Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2010 21:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
А ободок от "касика" на зазофаре, на мой взгляд. просто ужасен, уж очень грубо выглядит. Wink


Ну почему ж... Надо ободрать хром, покрасить чёрной базой и лаком зафигачить как следует. Мож что-то хорошее из этого и выйдет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2010 01:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мне ободки нравяться
У меня стоят новые фары с плоски стелом свечение вообще яд,
правда дальний нужно отрегулировать

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Tolik



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.11.2007
Повідомлення: 135
Звідки: Івано-Франківськ- Kyiv
Моє авто: ЗАЗ 966

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2010 09:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):
Надо ободрать хром, покрасить чёрной базой и лаком зафигачить как следует. Мож что-то хорошее из этого и выйдет.

Для готовых воплотить, из фонда поддержки, предлагаю бонус:


_________________
Леплю "Пулю".
+380974081147
+380950560013


Останній раз редагувалося: Tolik (07 Квітень 2010 19:55), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2010 10:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Tolik писав(ла):
Hell-Racer писав(ла):
Надо ободрать хром, покрасить чёрной базой и лаком зафигачить как следует. Мож что-то хорошее из этого и выйдет.

Для готовых воплотить, из фонда поддержки, предлагаю бонус:

Йа желаю воплотить, но ободки у меня есть (спасибо Гене Smile ).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2010 20:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть вариант.... Есть у людей ободки но в хреновом состоянии по хрому....Ваще сделать ободки фар не хромированные, а в контраст кузову- белые или черные, или другого цвета, но в контраст. Кто что об этом думает???

_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 00:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hammer писав(ла):
Есть вариант.... Есть у людей ободки но в хреновом состоянии по хрому....Ваще сделать ободки фар не хромированные, а в контраст кузову- белые или черные, или другого цвета, но в контраст. Кто что об этом думает???


Дыхъ я ж это парой постов выше предлагал: типа нахъ хром и покарсить в чёрный, шоп блестело. Ободки у меня есть. Хром там что-то не важный. Драть не жалко. Надо сначала приколхозить их к машине, а затем уже, когда всё будет готово, красить. Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 13:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прошу поради! Ніби тема в тему до мого питання. Купив на Ібеї китайські фари на Г2 з ангелайзами. Але не все мене там влаштовує - діоди лише в 2 місцях по діагоналі , немає рівномірного освітлення кола Crying or Very sad . Хочеться розібрати і виправити ситуацію. ЯК РОЗІБРАТИ ФАРУ? Скло там на герметику, силікон чи акрил. Спроби розкрити ножем чи викруткою призводять до того, що скло кришиться по краю. Хто робив - допоможіть...

_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 19:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олексій писав(ла):
Прошу поради! Ніби тема в тему до мого питання. Купив на Ібеї китайські фари на Г2 з ангелайзами. Але не все мене там влаштовує - діоди лише в 2 місцях по діагоналі , немає рівномірного освітлення кола Crying or Very sad . Хочеться розібрати і виправити ситуацію. ЯК РОЗІБРАТИ ФАРУ? Скло там на герметику, силікон чи акрил. Спроби розкрити ножем чи викруткою призводять до того, що скло кришиться по краю. Хто робив - допоможіть...


спробуй нагріти в духовці

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Tolik



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.11.2007
Повідомлення: 135
Звідки: Івано-Франківськ- Kyiv
Моє авто: ЗАЗ 966

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 21:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


85 °C х 12 хв.

_________________
Леплю "Пулю".
+380974081147
+380950560013


Останній раз редагувалося: Tolik (08 Квітень 2010 21:46), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
Сторінка 6 з 7

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group