Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
БОРОДА
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
zhyzhik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2009
Повідомлення: 109
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2009 20:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


4ico писав(ла):
не роби її грубшу чим в мене бо буде дуже мішати(((..я до свої привикав давго бо було трохи незручно(((..сама борода з водонепроникної фанери скручена самокрутами і обтянута шкірою(шкіру клеїв 88 клейом)

нет ты не понял. Я хочу бороду с таза 7-ки взять, но переделать под заз. Она под жигули сделана, а у жигулей другая конструкция. Так что я хочу как сердце с семёрки взять, где надо часть отрезать и т.д. А низ и продолжение торпеды сделать самостоятельно и обтянуть кожей. И ещё. У педалей в самой стенке нужно так делать, чтобы было максимально узенько. см10 сделать и никому мешать не будет. Кожей обтянуть, это разумееться. вот кстате эта борода, у нас в городе стоит 32 грн, вот её переделать, подогнать под заз:
http://images.yandex.ua/yandsearch?p=4&text=%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%20%D0%B2%D0%B0%D0%B7%202106&spsite=fake-025-1011507.ru&img_url=moeauto.ru%2Ftuning%2Fsal_021%2F996_malenkie_pribori2.jpg&rpt=simage

ИМХО: сколько тебе твоя торпеда вышла по деньгам, ну целиком???

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2009 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у нас бороды по дороже будут,мне кажется шо 07 борода не очень туда и просится...
покупать под мафон что-то типо такого

ее,как-бы можна,и походу нужно доработать,чтоб магнитофон был горизонтально а не под наклоном.
ну и к ней тоже можна доточить боковые стенки до пола,но то на любителя...
стеночки конечно обшить чем-то.


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 11:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чего ж ее так криво поставили?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
zhyzhik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2009
Повідомлення: 109
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 15:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nylon писав(ла):
у нас бороды по дороже будут,мне кажется шо 07 борода не очень туда и просится...
покупать под мафон что-то типо такого

ее,как-бы можна,и походу нужно доработать,чтоб магнитофон был горизонтально а не под наклоном.
ну и к ней тоже можна доточить боковые стенки до пола,но то на любителя...
стеночки конечно обшить чем-то.

а с чего это борода?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 16:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhyzhik писав(ла):
4ico писав(ла):
не роби її грубшу чим в мене бо буде дуже мішати(((..я до свої привикав давго бо було трохи незручно(((..сама борода з водонепроникної фанери скручена самокрутами і обтянута шкірою(шкіру клеїв 88 клейом)

нет ты не понял. Я хочу бороду с таза 7-ки взять, но переделать под ЗАЗ. Она под жигули сделана, а у жигулей другая конструкция. Так что я хочу как сердце с семёрки взять, где надо часть отрезать и т.д. А низ и продолжение торпеды сделать самостоятельно и обтянуть кожей. И ещё. У педалей в самой стенке нужно так делать, чтобы было максимально узенько. см10 сделать и никому мешать не будет. Кожей обтянуть, это разумееться. вот кстате эта борода, у нас в городе стоит 32 грн, вот её переделать, подогнать под ЗАЗ:
http://images.yandex.ua/yandsearch?p=4&text=%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%20%D0%B2%D0%B0%D0%B7%202106&spsite=fake-025-1011507.ru&img_url=moeauto.ru%2Ftuning%2Fsal_021%2F996_malenkie_pribori2.jpg&rpt=simage

ИМХО: сколько тебе твоя торпеда вышла по деньгам, ну целиком???

Яб тобі не радив так робити,краще зробити свою,та в мене всьо було своє я тільки клей купляв і все))..


_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 16:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
А чего ж ее так криво поставили?

то вона під беху третьої моделі косить там тож до водія прилади наклонені Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
zhyzhik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2009
Повідомлення: 109
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 26 Листопад 2009 19:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


с москаля АЗЛК2141 неплохое крепление под мафон. Оно и маленькое, компактненькое и мафон влезает как родной.

P.S. кто нибудь на торпеде под бардачком полочку ставил? ну там положить чо нить, удобно, а то я у кого видел но забыл у кого.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 10:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhyzhik писав(ла):

а с чего это борода?


zhyzhik писав(ла):
с москаля АЗЛК2141 неплохое крепление под мафон. Оно и маленькое, компактненькое и мафон влезает как родной.


САМ СПРАШИВАЕШЬ - САМ ОТВЕЧАЕШЬ?
КЛЁВО Laughing

zhyzhik писав(ла):
P.S. кто нибудь на торпеде под бардачком полочку ставил? ну там положить чо нить, удобно, а то я у кого видел но забыл у кого.




КАК-ТО ТАК
ОТ 08


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 14:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




ну вообще-то в живую всё там ровно; просто фото не отцентрованно и не по оси съёмка; смотрим внимательно и сравниваем растояния по отношению к кромке торпедо и по низу -кромки полки кузова *разворот на водителя "под бмв" тоже не реализован* Wink
и ,кстати, это и есть борода москвича АЗЛК2141.


_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
zhyzhik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2009
Повідомлення: 109
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 15:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



КАК-ТО ТАК
ОТ 08[/quote]

так и называеться "автомобильная полочка" ?

P.S. кстате а твоя борода с какого авто?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
zhyzhik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2009
Повідомлення: 109
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 15:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MENMACHINE писав(ла):

и ,кстати, это и есть борода москвича АЗЛК2141.

я понял

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ХЗ КАК ОНА НАЗЫВАЕТСЯ
КОНСОЛЬ САМОДЕЛЬНАЯ ИЗ ШТАТНОЙ ВРОДЕ С КАКОГО-ТО НЕМЦА
СТАВИЛ ЕЩЕ В 99 ГОДУ
ВСЕ НАДО ПЕРЕДЕЛЫВАТЬ
ДАВНО ВЫРОС УЖЕ


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Паркет и саморезы рулят! Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 21:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


БАРАДУ, ПАРКЕТ И САМОРЕЗЫ ПОДАРЮ ЛАНЦУ
НАСИЛЬНО Laughing


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2009 21:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тока со фсеми приблудами: мафон, тах и прикуреватель Laughing
Ловлю на слове Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2009 13:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ТЫ САМ - ПРИБЛУДА Laughing

_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sokol



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.05.2009
Повідомлення: 20
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2010 00:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Посмотри консоль от Оки...
Стильная, салон приобретает более современный вид. Состоит из двух частей собственно самой вертикальной консоли и накладки на туннель с кожаным чехлом кулисы. Жаль не могу выложить фотки.... Становится аки родное без переделок, делать только крепление к торпеде. Консоль по высоте занимает все пространство между туннелем и торпедой. Есть три минуса:
1. Немного мешает правой ноге, но не критично, дело привычки. Через неделю перестал замечать.
2. Стоит денег немалых (на лоске в Харькове летом видел за 95 укр грн) правда мне привезли на заказ из России гораздо дешевле.
3. Трудно найти, зверушка редкая... по крайней мере в Харькове.
Ну собсна и все

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2010 10:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А фото є?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
kent 911



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2006
Повідомлення: 566
Звідки: Омск
Моє авто: ВАЗ 21063

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2010 16:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sokol писав(ла):
Посмотри консоль от Оки...

Они бывают разные, вида 3 или 4. Сколько видел, качество полное Г. На кочках вся дребезжит, как ни крути. В зазе для нее мало места(в ширину), а по высоте короткая она будет. Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Pistolet



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2006
Повідомлення: 1067
Звідки: Россия, СПб, Гражданка
Моє авто: ЗАЗ-965Б'1969, М-407'1963

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2010 22:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У Антонио под родным бардачком стоит полка от Гольф-1. как родная.

_________________
Пусть улыбнётся едущий за мной!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 3 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group