Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Идеальное уплотнение дверей достижимо!?
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 08 Вересень 2009 22:40    Заголовок повідомлення: Идеальное уплотнение дверей достижимо!? Відповісти з цитатою


Идея такова: взять что-то типа силикона и намазать (жирно) его в пазы дверного уплотнителя, на него клиенку (чтоб не прилип к двери) и закрыть дверь.

После высыхания получаем идеально прилегающую мягкую поверхность к которой для верности приклеиваем ленточный уплотнитель для дверей (деревянных)

Кто что скажет: есть ли смысл и имеется ли материал дешевле силикона с подобными качетвами?

На данный момент стоят 8ные подрезанные: уплотнение хорошее, но не везде. (а кое-где и пережатие)

Кстати, еще идея: для сокрашения расхода силикона перед его заливкой можно положить тонкостенную трубочку

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
red zaz965



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.09.2006
Повідомлення: 853
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 965 8-066-804-8-804 8-096-196-53-94

ПовідомленняДодано: 12 Вересень 2009 12:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Проще купить уплотнитель!
Смысла нет:
1. у силикона нет запаса прочности как у резину.
2. уплотнитель полый и цельный, если заложить в селикон полую трубку то селикон поотлетает от нее.
3. селикон не будет так сжиматься как уплотнитель, не будет нужного качества уплотнения.
4. селикон выйдет намного дороже чем уплотнители.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
polus



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.05.2009
Повідомлення: 747
Звідки: kiev
Моє авто: 74 Vintage 09

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2009 01:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у меня стоит один уплотнитель на дверь с класики жигулей проблем нема
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2009 10:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня тоже стоял - двери закрывались туго. Регулировки не помогли. Уплотнил 8м по самой двери - закрывание отличное, вода не течет, но хочется лучшего.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
polus



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.05.2009
Повідомлення: 747
Звідки: kiev
Моє авто: 74 Vintage 09

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2009 00:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поменяй геометрию проемов Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цю технологію примінив місяць тому у дерев’яних вікнах балкона (зазори відрізняються по усьому проєму, і менші за ущільнювачі, що є у продажу).
Результат - супер

Єдине для авто - таки, багато силікона піде Smile

Для авто найкраще рішення - рідні або від 8ки. Місця поганого притуляння до самої двері можна заповнити силіконовим герметиком

Це був варіант для більшості авто Smile Тепер моя проблема:
двері виставлено ідеально як по вертикалі, так і по глибині, при цьому усі зазори настільки малі (2-3 мм по верхній частині), що наклейка рідних ущільнювачів не дає двері закритись на 2 клацання замка без значних зусиль

Базове розуміння вирішення: намастити клеєм ущільнювач, притиснути до двері, закрити дверь і почекати до висихання

Питання: як хто наклеює ущільнювач, щоб той максимально припасувався під форму проєма, які є хитрощі?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 23:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я клеил дверные уплотнители (родные) клеем "88". на проёмы ставил уплотнители БМВ-3 Е30 (на первый ЗАЗ), на нынешнем - уплотнители ВАЗ-2101. один минус - сильнее дверью хлопать надо, а уплотнение - отличное. в холода тепло, летом пыль не тянет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 23:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


з 2101 зовсім погано , та й не про них мова

На проємі стоять рідні, що практично не ущільнюють, на дверях - L-образні приклеєні = погане закривання двері (хто пам’ятає мій перший - треба досягти хоча б такого рівня)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 02 Тра 2015 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


насчёт жигулёвских - не согласен. иначе давно поменял бы. а плохое закрывание дверей ещё и от замков - более современные автомобили имеют и уплотнители на несколько трубок, а не на одну, как жигулёвские, и двери у них нормально закрываются. как мне кажется, в замке в храповом механизме маловато зубцов, не успевают они "отрабатывать", как уплотнитель уже назад дверь открывает.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 03 Тра 2015 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юрка, какой жесткости уплотнитель?
Просто та резина дубовая и работать как уплотнитель не может. Это равносильно, что пластмассовые дворники - эффективности работы - 0
не знаю, стоит с 2108 и все ОК, главная причина - мягкость уплотнителя.

Или делай родные из силикона, или меняй на что то РАБОТАЮЩЕЕ. Если резина не работает, то зачем парить моск?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ЮрийЮ



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.12.2011
Повідомлення: 127
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2015 21:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поставил уплотнитель 2108, родные снял
уже около 10 лет, полет отличный
по началу приходилось гупать дверями посильнее
оконные проемы передних дверей тоже 2108

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vov4ik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2010
Повідомлення: 534
Звідки: Свердловская обл. г. Нижний Тагил
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2015 21:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоже ставлю от 2108, удобно подгонять. Через пару месяцев он обжимается и уже не надо хлопать дверями. http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=23347&a=5935


_________________
МАСТЕР
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 10:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чи у мене кузов з малими зазорами, чи то на емках почали робити більші, але на проєм 2108 ну ніяк не стає(тобто, стати - стане, але двері і на 1 клацання не закриються. 2101 - на попередньому з великим гупанням.

Але мова йде про ущільнювач, що клеїться на саму дверь. На колишньому кузов стояв від 2108 з обрізаною металевою частиною.
Наразі тестую рідний (дуже м'який), щоб було під оригінал - покищо дверь закривається лише від великого поштовху

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vov4ik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2010
Повідомлення: 534
Звідки: Свердловская обл. г. Нижний Тагил
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 11:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так-как уплотнитель от 2108 значительно толще родного, то для увеличения расстояния двери до проёма под крепёж подкладывается прокладка толщиной 2мм.



_________________
МАСТЕР
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не варіант - при цьому двері стирчатимуть відносно кузова
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 12:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ми підгинали кантік, на який чіпляється ущільнювач, і закриваються нормально, і ущільнюють теж. в мене по-моєму з класики.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 12:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


О_О Тільки в мене абсолютно не течуть заводські ущільнювачі?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 12:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Jefferson писав(ла):
О_О Тільки в мене абсолютно не течуть заводські ущільнювачі?


походу, бо я свої заводські наприклад відірвав на одній з заправок в києві))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 18:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):
ми підгинали кантік, на який чіпляється ущільнювач, і закриваються нормально, і ущільнюють теж. в мене по-моєму з класики.


Сделал то же самое на своем 965-ом. Сначала выставил двери в проеме и ответки замков. Затем подгибал кантик к двери или отгибал от нее, добиваясь равномерного зазора по всему периметру. Затем установил копеечный уплотнитель. Прилегает плотно, хлопать дверью сильно не надо. Wink


_________________
Даже если тебя съели, всё равно есть как минимум два выхода!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2015 13:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Люди, я про цей ущільнювач:



його заміна від 2108 (доречі, тугіше закривання відносно рідного)


А той, що ставиться на сам проєм у 966 практично повністю декоративний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group