Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
вот купил мечту детства....заз 968
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Don_auto_kros



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.05.2009
Повідомлення: 7


ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спасибо)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 22:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Don_auto_kros писав(ла):
хехе я с тобой не концами меряюсь, или тут на форуме главный у кого длиннее?

тут главный не тот у кого длиннее,а тот кто может сделать *Delete this account* Laughing


хлопці,ну чого ви?ну давайте подивимось,може це другий Вейсик,чи Заз-фор?може він таки не закине проект,а доведе до кінця Wink


я от згадую ситуацію,коли на форумі з"явився мото_юра,коли я його захищав,казав що це не мінімокікріга...так я Вам от що скажу,- то таки були дві різні людини,але мото_юра - галімий піздун!(кстате,аську дать? Laughing )а у мінімокіка таки був ЗАЗ,горбатий(965),червоного кольору Wink


ТО Don_auto_kros:
а ти,докажи що можеш це(свої плани щодо середньо-моторної компоновки) зробити,і тоді вже хвастайся Wink
хоча,я тебе не розумію в одному - тобі(з твоїх слів) дотався не гнилий зовсім зазік!і ти(ну трохи дурень Confused )!не куроч живого кузова!!!!бо це піздець!
тут вже десь пропав хлопець,який тех хотів ідеального зазіка кольору морської волни вдосконалити мотоциклєтним піхлом.так от,той хлопець начитався дохєра всякої муті насчьот тюнінга,і хотів вперти в заз піхло від Хаябуци(мотік такий,літровий),короче він навіть раму на компі в прогі намалював...і шо,де він?з"ївався сцикун!!а краще,якщо передумав курочити свій офігенний кузов,бо в нього реально лялька,яка йому дісталася від дідуся,і він (сорі,ну сцуко...) хотів не закинуті в хламі сміття дідовий зазік Confused
от якби мені таке щастя привалило від діда Razz так ні,мій дід на Галанті катався(мав буди мій,але купив нове лачетті)...
так вот,к чєму я віду!чуваче,реально збережи цього зазіка!або як я вже казав,то можу забрати як подарунок!або обмін...доставкою займемося...
обмін тому,що мою машину всеодно треба варити якпаз в тіх місцях де ти будеш різати для того щоб впихнути мотор та кпп від 08.
так шо подумай,в мене ще сігналка з цз стоїть Wink
тобі ж пох на двіжок...так я можу і без нього пригнати Smile


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Don_auto_kros



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.05.2009
Повідомлення: 7


ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


русские буквы что на клаве стёрлись? зазик будет этот он мне достался за копейки....ничего в нём переваривать по кузову ненадо.... для меня он не представляет исторической ценности
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Веталь



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2006
Повідомлення: 2490
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ 968 цвет: Монтекарло

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чувак я не стану посылать на х.й, а пошлю в шедевры. Зайди почитай, не ты первый, не ты последний.
Темболее тебе 21 год, соответственно достаточной зарплаты у тебя нет (т.к при наличии не ограниченых средств люди не берут для тюненха ЗАЗа , а как минимум ВАЗ 2108 с прямоточным глушманом).
И ещё прежде чем лезть со своим уставом в чужой монастырь, узнай какой устав тут.
Здесь собираются ЛЮБИТЕЛИ автомобилей Запорожець! , а не тюненха, тамболее который на 70% является провальным (ты не первый), а если сделаешь, что-то путнее, вот тогда и отпишись, а мы тогда и оценим.
Ещё: поверь от хорошего оригинала люди в восторге больше, чем от мега колхоз тюненха.
ИМХО.


_________________
Оставим дома дела и будни серые. Давай уедем туда, где нету времени!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


слушай пацик, чё ты тут забыл спрашивается?? Confused
это не тот форум где курочат вёдра с гайками. тебе ж уже обьяснили.
двигай отсуда, не задерживайся.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Don_auto_kros писав(ла):
русские буквы что на клаве стёрлись?

а що,українською ніасіліш?


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik а правда що в тебе є кнопочка *Delete this account нах*??
натисни...
або будемо чекати пів року десь,а потів подивившись на результат роботи,таки всеодно натиснеш..


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Димитрий



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.12.2006
Повідомлення: 428
Звідки: Краснодар

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Денег, на переделки уйдет немеряно. http://www.zaz.ru/forum/topic4272.html - если получится, на подобии этого, тогда реально уважуха. А так, скорее кузов пиленый уйдет в чермет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 07 Тра 2009 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


правда Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 00:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может пошлем к нему убийц???

_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 00:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


С топором . И самотыкам.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
TANK
Алик Железная Задница


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.12.2008
Повідомлення: 1339
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 00:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Могу пригнать два Танка т72 .. безбашенные правда.. Где ты живеш?
Дон_ауто_кросс
Ану ка спой мне птичко, что то за рама на багги у тебя, где купил?
Или хоч сказать сам слепил?
Ваз совершенней чем Запорожец, неспорю, только мне всю жизнь интересно, почему на Багги используют рычаги задние от ЗАЗ968, Кпп на всех почти багаг зазовское, ну несчитая начинки+привод и другое.
Что же задненприводный запорожец сотворил, (инженера имеется в виду) что так привлекло внимание многих спорт конструкторов.
И могу продолжить дальше, к примеру прицеп "Степок" использует подвеску заднюю от Запорожца. Да и БМВ так же независимым задним рычагом катаетсо, ну и могу рассказать много чего с примеров Зазоединомышления..
И для приличия запони профиль свой, имя место житесльства, род занятий..Шоб знать что за фрукт, с кем ведем беседу..
Фото покажи себя, ну по крайней меер рядом с Баггом, для достоверности..
А там дальше можно и обсудить..
Мечту детства и юношества..
ПС У меня в детстве всегда была одна мечта, засадить кому то по самые яйца, и секас с двума бабами.. И сбылись мои мечта не разу и первая и вторая.. Laughing

Ты вот это, не обидки кидай, это не форум Драмы и мелодрамы, тем более обсуждение мыльных опер в слезах.
Вытри слюни, слезы, сопли..
расскажи что и как, покажи что творил в мире, пока не забрел в мир Жужиков.
Чем тебя детская мечта привлекла..
Чего именно Запорожец?
Почему не Фиат Уно, сузуки Болено, субари джасти, Сеат Ибица, Фиат Панда, 130, Ока(кстати для экспериментов очень интересное точило)
Чего именно запорожец притянул тебя в свои обьятия?



Останній раз редагувалося: TANK (08 Тра 2009 08:36), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
vlad-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.09.2008
Повідомлення: 961
Звідки: Санкт-Петербург
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 07:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


выслать отряд бронемотойур для устранения безпорядков Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 09:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


vlad-zaz писав(ла):
выслать отряд бронемотойур для устранения безпорядков Laughing
с бензопилами

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 09:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ОНи уже идут!!!!



(произносить металлическим голосом)
-Жалкий человечишко!!! А! А! А!


_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pau62



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.06.2008
Повідомлення: 996
Звідки: Рязань

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 10:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть, конечно, вероятность, что здря на человека напали.
Но те, кто подобные форумы не первый день читают, наверное заметили такую закономерность - если человек пишет о планах, а не о проделанной работе, то чаще всего человек это не серьезный и ничего путевого не сделает.
И нефиг автору удивляться что на него, белого и пушистого, так напали. Если твои взгляды противоположны взглядам общества, то чего было сюда соваться?


_________________
VW Golf2 GTI 1991
ЗАЗ-968А 1977
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 10:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да нет, как-раз не так: если пишешь не о проделанной работе, а о планах, то тебя могут покритиковать, пожелать удачи или отговорить/отослать, в зависимости от идей. Автору: прочти еще раз все сообщения в данной теме. Основное недовольство вызвано тем, что авто в очень хорошем состоянии попадет под резку болгаркой.. вот так покатаешься ты лет 10 максимум и выбросишь его на свалку, а на 1 выставочный экземпляр в мире станет меньше Sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 11:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
HEBMEH9uMblu



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2008
Повідомлення: 751
Звідки: столица космоса Кривой Рог
Моє авто: alfa romeo 33, mazda6,BMW525

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2009 18:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а я вот даже не представляю как с документами будет? Оформить такую машину-это почти нереально!!! Обьем переделок очень большой, гораздо проще (и дешевле) будет купить ту же 08, и вкинуть деньги в двигатель, коробку и т.д. плюс с доками проще будет!!!

_________________
бывший дезертир, скоро вернусь в ЗАЗо семью! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group