Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
задние фонари на 965 (пинаем ногами)
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  

оптика на 965
оставить родную
52%
 52%  [ 71 ]
родная модернизированная
34%
 34%  [ 46 ]
альтернативная спорт
5%
 5%  [ 7 ]
танкам стопы не нужны
4%
 4%  [ 6 ]
другая, но не спарса
3%
 3%  [ 5 ]
Всього проголосувало : 135

Автор Повідомлення
Mr.TTS



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.08.2008
Повідомлення: 304
Звідки: Украина,Кировоград
Моє авто: Заз 965,Заз 968А

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2009 11:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
Mr.TTS писав(ла):
А как вам такие фонарики?Вот так вышел из положения,прежние хозяйва вырезали дыры под троешные Twisted Evil


На мой взгляд, тут вообще довольно спорные изменения в дизайне кузова, особенно воздухозаборники.

Согласен,мне тоже не всё нравиться,но что поделать,пока поезжу так,а там и переделаем Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2009 14:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если еще не покрасил, то хоть "уши" жуткие убери, а то начнешь ездить и потом уже руки не дойдут.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2009 19:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
...не то что некоторые не сознательные товарищи, когда даже есть фонари, они их выкидают...

не выкидают, а дарят напалмушке Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2009 20:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hammer писав(ла):
У кого есть и вы их выкидаите - давайте я куплю!!!!!!!
ОДНОЗНАЧНО -РОДНЫЕ!

Напарлмыч - не перебивай, я первый Very Happy


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2009 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Spyker писав(ла):
Mr.TTS писав(ла):
А как вам такие фонарики?Вот так вышел из положения,прежние хозяйва вырезали дыры под троешные Twisted Evil
я себе такие же фонарики купил
у тебя ж ушастик с хорошими стопами,тебе-то нафиг?
У меня Мыльница а так как будет полный ТЮНИНГ то и фонари решыли поменять
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 12:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Красота неземная. Фотик галимый.







В живую вообще отпад и слюни

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 12:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


отлично смотрятся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 13:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Teddy Bear



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2008
Повідомлення: 1789
Звідки: Хутор Киев
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 13:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


то Hell-Racer
а кто и как это сделал Question если можешь, то узнай пожалуйста про технологию Rolling Eyes
смотрятся клево

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 13:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дык Кобза! Кто ж исчо? Very Happy

Про технологию он сам расскажет Cool

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2009 20:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):
Дык Кобза! Кто ж исчо? Very Happy

Спасибо Embarassed

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
dvgvalera



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2009
Повідомлення: 781
Звідки: Запорожье моб.тел.: 066 489 03 53 Валерий
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2009 08:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Краснеть не надо,это всего лишь была наверное не большая рекламка.Пора открывать тюнинг-центр по ЗАЗу Laughing
Молодчага


_________________
Машина-это твоя вторая душа!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
BAndrik



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2008
Повідомлення: 135
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2009 15:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ліхтарі дуже гарні вийшли.

я от своїї старі теж відмив і зараз фарбую тим червоним лаком. вже один готовий.. як побачив то офігів як гарно вийшло - тепер яскраво червоний, а до того був вигорілий зовсім.







_________________
впорядник zazkozak.com
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2009 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Все ж таки ,рідне є рідне,мені дуже пдобаються рідні.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Эныч



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2009
Повідомлення: 2
Звідки: УКРАИНА
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 15:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановні володарі унікальної машини ЗАЗ!!!
Зі мною зв"язався ваш колега з дуже неординарним питанням. Справа в тому, що я займаюсь виготовленням виробів з пластику, методом відливу.
тому я вирішив запропонувати свої послуги вам.
Артем цікавився виготовленням задніх ліхтарів на ЗАЗ 965 та 966, в нашій розмові ми домовились про вивчення спросу на цей продукт.
На скільки я зрозумів, то йому потрібна цільнолита деталь, потім в неї будуть вставлені світлодіоди, і таким чином вирішується проблема з нашим законодавствам, бо червоні повороти не відповідають його вимогам.
Альтернативою, на його думку, буде встановлення кольорових світлодіодів, як на сучасних іномарках.
Для вивчення спросу, та встановлення адекватної ціни мені потрібні данні, хто з володарів ЗАЗ 965 та 966 має бажання придбати дану продукцію?
На жаль я не часто буваю в Київі, і у мене нема інтернету, тому зв`язок будемо підтримувати через Артема (TEDDY) всі подальші запитання до нього.
З повагою Анатолій.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Teddy Bear



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2008
Повідомлення: 1789
Звідки: Хутор Киев
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 16:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


из поста выше.
я себе хочу заказать полностью прозрачные стопари, по типу как у кобзы, но только оригинального вида. а тут, как раз делаем заказ на изготовление прозрачных элементов. так он сегодня приехал к нам в офис, ну и мы перетерли за данный девайс.
анатолий может отлить из пластика практически любую хреновину, только цена единичного экземпляра просто офигительная.
серийно выпускаемое изделие обходится дешевле.
по этому начинается изучение спроса на стопари 965 и кругляшки 966.
вовка 2115 настал твой час. тащи стопарь, но только в идеальном состоянии Exclamation
будем пробовать.
предупреждаю сразу, деталь цельнолитая, по этому есть полет для творчества в плане расположения светодиодов.
розочки на ручку кепепе тоже делают Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Teddy Bear



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2008
Повідомлення: 1789
Звідки: Хутор Киев
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 16:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кто может одолжить 965 стопарь в идеальном состоянии Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 16:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"Кругляшки" 966 (они же 968) еще есть в продаже новые оригинальные, причем по вполне адекватной цене.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Teddy Bear



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2008
Повідомлення: 1789
Звідки: Хутор Киев
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 16:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это для любителей светодиодного тюнинга и для фанатов бесцветной оптики

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2009 16:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Teddy писав(ла):
кто может одолжить 965 стопарь в идеальном состоянии Rolling Eyes
А твой оказался не в идеальном?
Можно попробовать мой, который красный, а не коричневый.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 3 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group