Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Перед тем как выбросить что то с запчастей!
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bodia
еретик-отступник


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2006
Повідомлення: 1303
Звідки: капает масло..?
Моє авто: визжала шина,шатал труба,гарела бампер))

ПовідомленняДодано: 04 Листопад 2012 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Масенькую кучку галимых ключей Катя так и не забрала,кому-то надо?
Есть 2 поддона 30ка и 40ка-меняю на 0.5 сидра Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 06 Листопад 2012 00:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я заберу. вот только все не знаю когда, думала ты на встречу приедешь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
BUBA



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2012
Повідомлення: 22
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2012 16:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кому нужна водительская сидушка в хорошем состоянии ( снизу лопнуло пару пружин ) на 968М. самовывоз метро "Лесная". фото в галерее.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Giuseppe



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2013
Повідомлення: 44
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М,Alfa Romeo75,Alfa Romeo 155

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2013 16:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Братва,подскажите мне,а разве есть отличие в колёсных дисках от горбика и 40-ки???или они без проблем подходят?!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Giuseppe



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2013
Повідомлення: 44
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М,Alfa Romeo75,Alfa Romeo 155

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2013 16:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нужен ковёр резиновый на днище салона,и пассажирская сидушка(если красного цвета,это вобще бомба!!!!) Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2013 19:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отличия в колесных дисках есть, но незначительные. Они подходят без проблем, т.е. они взаимозаменяемы.

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2013 20:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ширина диска у Горби 4,5 и по краю внешнего бортика есть бортик(как бы закручен метал), отверстие под широкий сосок камеры шире. это все про Горбатовские диски. Самое первое что заметно,это бортик по краю диска.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Giuseppe



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2013
Повідомлення: 44
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М,Alfa Romeo75,Alfa Romeo 155

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2013 20:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Olexandr'95 писав(ла):
Отличия в колесных дисках есть, но незначительные. Они подходят без проблем, т.е. они взаимозаменяемы.

Фух!!!
а то меня тут стремануло немного!заказал тут новые диски у двоих людей...у каждого по 2, и у одного кажись от горбика!))
вот такие пироги

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
docentik
дохуя шутник


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2009
Повідомлення: 2957
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А 1965 ЗАЗ-965А 1966

ПовідомленняДодано: 09 Березень 2013 22:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


...


Останній раз редагувалося: docentik (24 Квітень 2013 08:50), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
bodia
еретик-отступник


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2006
Повідомлення: 1303
Звідки: капает масло..?
Моє авто: визжала шина,шатал труба,гарела бампер))

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2013 17:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зеркала забрал, docentik спасибо!

_________________
хочу жЫп
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Зазик



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2011
Повідомлення: 48
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ 968A

ПовідомленняДодано: 14 Березень 2013 11:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Очень давно не могу найти хром накладку на правое ухо 968а, может у кого завалялась, куплю с большим удовольствием Smile

_________________
Макеевка
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
docentik
дохуя шутник


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2009
Повідомлення: 2957
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А 1965 ЗАЗ-965А 1966

ПовідомленняДодано: 14 Березень 2013 14:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не совсем запчасть, но всё же




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 14 Березень 2013 16:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дим, она бордовая или коричневая?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
docentik
дохуя шутник


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2009
Повідомлення: 2957
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А 1965 ЗАЗ-965А 1966

ПовідомленняДодано: 14 Березень 2013 22:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Katya писав(ла):
Дим, она бордовая или коричневая?


ближе к коричневой

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2013 13:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подарю трапецию стеклоочистителей 968м без моторчика. Практически новье, снято с аварийной машины с пробегом 2800км+ оттуда же Алюминиевый корпус замка зажигания (с замком, но без ключа) и запорным механизмом.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
gamer3073864



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.02.2011
Повідомлення: 37
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ-968М,ЗАЗ-965 был

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2013 23:34    Заголовок повідомлення: клапана Відповісти з цитатою


Всем доброго здоровья.Приму в дар два клапана впускных без выемки 40вка,мож у кого завалялось можно б/у в хорошем состоянии.Возможен обмен на банковские бумажки или пиво?Халява придиии.
И еще,может у кого под металлолом есть два корпуса задних таврийских амортов, точнее надо два уха.Спсб.


_________________
Мы не ищем легких путей:как картоху копать- так в противогазе,как трахаться так еще и в гамаке
Если руки золотые,то пофиг откуда они растут.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
enter1990



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2009
Повідомлення: 75
Звідки: Украина г.Полтава
Моє авто: заз965

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2013 23:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доброй ночи,может у кого завалялись вот эта часть амортизатора заз 968,та что фото черным покрашена

Очень надо,не могу в Полтаве не где найти.Готов приобрести за символическую плату.Спасибо 0663001140 Вова.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2013 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Аморти нові АГАТ?

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 25 Червень 2013 12:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть самодельная "борода" под магнитолу, а так же есть корпус заднего левого фонаря целый. Мож кому надобно. Rolling Eyes


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
IIITOPM



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.07.2013
Повідомлення: 18
Звідки: Черкасская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2013 08:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доброго времени суток , я ищу датчик топлива который в баке , подскажите где можно найти или от чего можно поставить ( в какойто ветке форума читал что от волги , а от какой не написано ) за ранее спасибо за внимание .
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Наст.
Сторінка 12 з 21

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group