Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
История марки ЗАЗ
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Реставрація
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 30 Березень 2015 17:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Думаю, що це має бути в цій темі: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=29031

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
_Slepa_



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.05.2007
Повідомлення: 901
Звідки: Харків
Моє авто: ЗАЗ 968 1979г.в

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 12:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вроде не было


_________________
Хочеш ехать, ехай
0939676082
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 21:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Позитивненько!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2015 13:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Оу, вирізали найцікавіше! Куди можна відправляти замовлення?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2015 19:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


еее який адрес? загорніть мені от того темно синього! Беру!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
vanyap2000



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.08.2014
Повідомлення: 141
Звідки: Чернівці
Моє авто: 968а 77

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2015 19:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


https://www.youtube.com/watch?v=dX8RywpqUBU&list=PLoEWE5-P_mXBVCi_6nEofeOuWJBv8skq5&index=165
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2015 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Є от така фотка і по ній чітко видно шо це ранні 966, є тільки одне АЛЕ, чого в них білі козирки приборок? хто таке бачив?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 00:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо, може то чохли, які не дають приборці псуватись? Он в жужика зправа зверху вона трошки з'їхала.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 01:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


теоретично так, вона шей так посуті не виступає... може той документи якісь, але щось би точніше взнати.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
TehRuk



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.01.2005
Повідомлення: 598
Звідки: Україна

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 21:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Малоизвестная инфа.
Когда создавался ЗАЗ, в выдаче техзаданий участвовали и военные (так было принято и по ЗАЗ особенно сильно). ЗАЗ предполагался, как машина двойного назначения. Поэтому, в частности трансмиссия ЗАЗ рассчитывалась под диаметры покрышек 60-65см (65см - тогда были покрышки 6.40-13. Я кстати с них начинал подъем ЗАЗа и они открыто рекомендовались официально для 966 в качестве задних).
А колесные ниши рассчитывались под ширины покрышек 205-215мм и диаметром до 70см и больше. Я не знаю конкретных старых отечественных покрышек с такими ширинами и диаметром, но в начале 2000 годов еще существовали иностранные покрышки типа 205/(90-100)R13 и 215/(90-100)R13. Понятно, что покрышки большого диаметра и ширины существенно увеличивают проходимость. Существовали и дифференциалы с примерно на 10% увеличением передаточного числа. Корпуса ЗАЗ не все соответствовали требованиям на двойное назначение и никак не маркировались. Отличить корпуса разных ЗАЗ можно только детально сравнив ниши колес.
Скажем корпус 965 (1965 год) у меня на кривых задних рычагах способен был нести покрышки шириной 205мм и с натягом 215мм. А года 4 назад приобрел по случаю 966 (в качестве донора) с задними колесными нишами, в которые размещаются покрышки 225/75R15, и с натягом 235/75R15. А вот про наличие корпусов 968 с большими колесными нишами уже ничего не известно, хотя доработок ниш под большие колеса весьма немного. Но как учил меня сильно раньше один старый спец из Молдавии - этих разновидностей корпусов 968 - ну очень много.

П.С.: Вся инфа была получена в начале 2000 года от спецов, которые ранее курировали создание ЗАЗ. А потом постепенно проверена, в т.ч. различными косвенными экспериментами.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 01:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


TehRuk може якось пофоткай хоч два різні типи ніш? Бо якось це підозріло.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
TehRuk



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.01.2005
Повідомлення: 598
Звідки: Україна

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 21:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сейчас обе машины (965 и 968) на крупной модернизации. В 968 как раз ниши модифицирую под 966, а в 965 вся задняя подвеска новая и ниши в том числе. Сделаю - обязательно пофоткую. Если бог даст, то 968 должна быть готова к лету.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sashasalo



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2010
Повідомлення: 712
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2015 01:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Интересная паркетная парковка машин!
В каком порядке их разгонять? Двери перекрываются.
Да и ставить?


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jefferson



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.12.2014
Повідомлення: 178
Звідки: Київ
Моє авто: 968МБ

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2015 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


починати з крайніх верхніх і по трошечки просуватись в центр і вниз.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2015 18:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Разгонять надо рядами.
Только так дверь левую можно открыть.
Правый ряд сверху вниз, потом следующий ряд снизу вверх ...

Но так ставить - это ж сколько мороки и задним ходом нужно парковать.

Поэтому 966 уже парковали рядами (фото выше).


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2015 22:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


і так, продовжу про 966 Л:
"Що Вам розказати, проаналізувавши з Іваном двигун, ми прийшли до висновку, що індекс"Л" означає -лодочний.
На чому грунтуються наші думки:
1. Та приблуда з важілем, яка доєднана до двигуна — редуктор що змінює 1:1 напрям обертання валу, Важіль- ручне фіксоване вимкнення щеплення.


2. Після зняття цього редуктора виявилось, що маховик двигуна товстіший на 2 см. штатного маховика. Тобто двигун розрахований на постійні оберти.


3. Про постійні оберти говорить і трамблер на якому відсутній вакуум-прискорювач.


4. Наявність ще одного піддону, що кріпиться безпосередньо до олійного піддону і має великий вхідний і вихідний отвори для води.



5. Зрозумілою стає потреба у двохструменевому шківі центрифуги. Мабуть другим ременем здійснювався привід помпи, для прокачки забортної води і охолодження олійного піддону.


6. Для кріплення помпи був призначений мабуть цей кронштейн.


7. Сам олійний піддон має збільшений обєм і зливний отвір ззаду.


На ньому також відлиті місця кріплення двигуна до рами чи підрамника."



стаття з Драйв2, якогось дядька з ЗАЗ-Козака.
вирішив скопіювати текст, щоб зручніше читати було)


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2015 10:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І знову "горбатий"



http://onpress.info/ua/v-seti-poyavilis-foto-novogo-ukrainskogo-zaporozhtsa-38513


_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2015 13:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RomanF писав(ла):
І знову "горбатий"
Х--ня, до того ж без варінтів на життя!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 26 Липень 2015 01:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою





Вот такой девайс вставлялся в экспортных 968(А) в приборную панель слева, вместо замка зажигания старого типа для монтажа кнопки аварийки. Т.е. опора вала стала уже как на 968М, с замком и блокиратором.


_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Реставрація Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Наст.
Сторінка 62 з 65

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group