Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Выбор резины.
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
prodiji



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.08.2006
Повідомлення: 843
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М и impreza WRX

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2009 22:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да падъябую я тебя Laughing . Расслабся .

_________________
Pobeda Rally Team
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Kostyany4



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.03.2008
Повідомлення: 492
Звідки: Сумы
Моє авто: Trek 3700 disc

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2009 22:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


подъёбщик, мля Smile
я так и понял Wink2

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2009 16:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кто что может сказать о росаве-аквалайн?
Или о росаве вообще лучше молчать?

http://www.autocentre.ua/ac/09/12/images/11/Test-Shin_Rosava.jpg

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prodiji



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.08.2006
Повідомлення: 843
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М и impreza WRX

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2009 19:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если ограничен бюджет бери Белшину. Я допустим катаюсь на Бел100. Сам состав резины не ахти, но борта очень жесткие и сделать шишку или порез - довольно затрудненно. Плюс резина долго стерается (а для меня это главное). Еслиб мне хватало резины больше чем на месяц, купил-бы что-то другое. А так мне уже хватило стертой ТОЙО за несколько недель. Насчет росавы - мягкий борт, средней поршивости состав резины, большая склонность к перегреву, низкая износоустойчивость.

_________________
Pobeda Rally Team
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2009 00:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дозвольте поцікавитися , а "Белшина" - це хіба не білоцерківка?, на скіки мені відомо то і є росава..чи я помиляюся Question
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Антонио
Ленинградский Мститель


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2005
Повідомлення: 2811
Звідки: Санкт-Петербург
Моє авто: ЗАЗ-968Мститель

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2009 09:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


если брать по ездовым свойствам, то до 1500 руб за 1 колесо забудьте об этом. Это будет просто резина чтобы двигаться хоть как-то.
Собственно из ширпотреба очень недорогого у нас популярна кама-205 или 217!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
prodiji



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.08.2006
Повідомлення: 843
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968М и impreza WRX

ПовідомленняДодано: 31 Липень 2009 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Белшина - это беларусь Wink .
Цитата:
Собственно из ширпотреба очень недорогого у нас популярна кама-205 или 217!

+1 я про них совсем забыл, просто передвегаться, довольно не плохие. Вообщем лутше взять что угодно, только не росаву.


_________________
Pobeda Rally Team
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2009 10:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ясно....
Росава не труъ

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2009 10:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купи лучше БУ на любой вкус ,из Германии и цена нормальная
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
gonya



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2008
Повідомлення: 179
Звідки: Алчевск
Моє авто: ZAZ 965, Honda HR-V

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2009 15:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


КУпил сеня "Кама-205"
175\70 р13 правдо не для Зазика а на Фиат.
Намного лучше росавы всесезонки 175\70 р13
И на вид поприятнее и самое главное она пожещще, проверял раскачевая в бок машину...
Свистит при пробуксовках не меньше)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
gonya



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2008
Повідомлення: 179
Звідки: Алчевск
Моє авто: ZAZ 965, Honda HR-V

ПовідомленняДодано: 03 Серпень 2009 12:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поездил по трассе, на этой каме. Ну скажу я доволен. Раньше на 100км\час уже както очковита ставало, а щас 120 и впринципе ничо так. На Каме машину не кидает па всей дароге, а идет как по рельсам, ну по сравнению с росавой. (мне просто и сравнивать больше не с чем)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
solja



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.10.2008
Повідомлення: 457
Звідки: Львів
Моє авто: 968-м

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2009 08:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перед поїздкою в Євпаторію. взяв Росаву ВС-43. На іншу просто не вистачило грошей. Скажу чесно досить непогано. (хоча сам ставлюсь з недовірою). по дорозі в Євпаторій було декілька екстримальних випадків. В дуже сильну зливу, різко вирулював в поворот на швидкості десь 45, машина чітко трималась дороги. в іншому місці приходилось в зливу екстрено гальмувати. теж показала себе добре. в поворотах машина не плавала, чітко трималась дороги. ніяких візгів резини і.т.д.
може через то, що вона нова?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
gonya



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2008
Повідомлення: 179
Звідки: Алчевск
Моє авто: ZAZ 965, Honda HR-V

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2009 09:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та може, я когда поставил новую росаву---тоже не жаловался.
Но кама явно лучше!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andriy_if



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.11.2007
Повідомлення: 449
Звідки: з Франіка
Моє авто: ЗАЗ - 965

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2009 19:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У мене є один знайомий, любитель погасати на Мазді своїй. Про літню росаву він нічого не каже, бо їздить тільки на Піреллі, а про зимову каже
Цитата:
Нічого краще в мене не було

Вроді БЦ-4 взуває.


_________________
ЗАЗ - 968М -труп
Грашка 2.2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lnalex



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2005
Повідомлення: 795
Звідки: Николаев
Моє авто: Camry SXV10

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2009 20:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


185 60 р 14 БЕЛШИНА БИ 555 Белоруская. Вобщем за свои деньги просто суперррр. Дешевле резины на тот момент не было. Очень хотелось ехать в Евпаторию.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 05 Серпень 2009 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я сейчас поставил 13 колеса покругу (на техосмотр) впереди лысоватый Гудьер, а назад на развареных дисках наварка - вот это жесть после ёкогамы 195/50/15, появились крены, раскачка, размазанность реакций.

_________________
"Моя машина, например, ведёт себя как лежалый ганджубас - прёт, но хотелось бы получше" (с) John Warner
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sadko



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2009
Повідомлення: 72
Звідки: Брянск
Моє авто: ЗАЗ 968 М, 1988 года, голубой

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2009 10:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Собираюсь в зиму ставить шины Кама-503 (шип.) 165/70R13 и спереди и сзади.
http://www.kama-center.ru/catalog/description/62.php
как бюджетный вариант.
Пойдёт?


_________________
Спасибо Тебе, Господи, что у меня не "Москвич"!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2009 19:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У вас в Брянске наверное очень суровая зима, лед постоянно?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2009 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
У вас в Брянске наверное очень суровая зима, лед постоянно?
володя, пусть даже лед будет всего один час в году, поверь, оно того стоит, быть готовым к этому часу. шипы рулят!

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sadko



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.10.2009
Повідомлення: 72
Звідки: Брянск
Моє авто: ЗАЗ 968 М, 1988 года, голубой

ПовідомленняДодано: 16 Жовтень 2009 07:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
У вас в Брянске наверное очень суровая зима, лед постоянно?

Хуже... зима -3 -5, но из-за туманов и болотистой местности постоянно на дорогах лёд. Прибавь к этому - Брянск стоит не на равнине, а на холмах, в городе есть улицы под 25 градусов подъём. Ну и... живу я в 19 км. от самого Брянска.


_________________
Спасибо Тебе, Господи, что у меня не "Москвич"!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 3 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group