Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Светодиоды....
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2014 12:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На рахунок самопалу - це питання риторичне... фара сток, тобто світлова система відповідає стандартам, а ось яке джерело світла: чи це лампа розжарювання, чи то галогенка чи світлодіод це вже похь, головне щоб було не менше сила свічення аніж в стандарті... з таким сами розрахунком можна домахатись і до головного світла, оскільки оптика під галогенки не пройшла тестування на таких автомобілях як заз, і відповідно встановлювати не можна...проте всі їздять. встановлюючи аналог оптики ФГ140 під R2 цоколь, замінюють оптикою під Н3 цоколь... стосовно страхової і ментів - у вас хоч заду взагалі нічого не горітиме, і якщо вас заді достануть, то реально винен задній, оскільки не дотримався дистанції і безпечної швидкості, а водій який спереді їде, легко може послатись, на те що все працювало при виїзді, поломка сталась під час руху. чи то просто від перегорання, чи то при скачку напруги в мережі, чи то банально залипло реле, окислився перемикач чи ще банальніше згорів запобіжник... - завалив когось заді - винен...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2014 12:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Опишу установку світлодіодів на свій автомобіль....я вже раніше в іншій темі описував енергоспоживання стокових світлових приладі http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=17163&postdays=0&postorder=asc&start=180 , ... далі викладу фото світлодіодів які я встановлював і короткий опис до них:

Загальне фото діодів які я використовував

Світлодіоди - одноконтактний, такі я ставив в задні габаритні вогні на 968М, а також в повороти і передні габарити в 968. При напрузі 13.1В споживаний струм 0.09А. ціна такого девайсу 27грн.

Світлодіод -двохконтактний, такі я ставив в габарит - стоп на 968, при 13.1В споживаний струм 0.01А і 0.08А. ціна такого питання 28 грн.

Світлодіод циліндричний, такі я ставив у підсвідку номера на 968 і 968М, при 13.1В споживаний струм 0.025А. ціна такого питання 27 грн пара.

Світлодіод мініатюрний 5-ти елементний, такі я ставив в щиток приладів 968 і 968М, також непогано себе почувають у передніх габаритах, при 13.1В споживаний струм 0.06А. ціна такого питання щось чи то 17 грн штука


Світлодіод мініатюрний, не лінзований, одноелементний, матовий...такі діоди я використав у передніх габаритах 968М (правда слабувато як на мене трішки), підсвітку тахометра (по фото тяжко зрозуміти, але вистачаї його там з головою) і у стояночних габаритах на задніх крилах на 968, при 13.1В споживаний струм 0.01А. ціна питання 8 грн пара.


Світлодіод целіндричний, 16-ти елементний...застосував у підсвідці салону на 968м, - порівняно з 5 і 10Вт лампами просто БОМБА!!! (в підсвітку номерних знаків не рекомендую, і з тими що є засвітло... Laughing), при 13.1В споживаний струм 0.08А. ціна питання 20 грн.

Освітленість салону світлодіодами

підсвітка приладів світлодіодами (економетр підсвічується лампочкою жарівкою (стандартною).

передні габаритні вогні світлодіодні

задні габаритні вогні світлодіодні при зовнішньому додатковому освітленні

задні габаритні вогні світлодіодні без зовнішнього додаткового освітлення

Світлодіодні габарити разом зі стопами...У стопах (сток + додаткові) стоять лампи 21/5Вт зі спаяним між собою середнім контактом, у звязку з короткочасним режимом роботи, вони не перегріваються, проте дають додаткове свічення, плюс при перегоранні одної з ниток накалювання стопак всеодно засвічується лише з меншим свіченням..., також у задньому ході т встановлені такіж аналогічні допрацьовані лампочки)...

В галереї є більше фоток - http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=11441&a=5657

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2014 08:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Де такі смішні ціни на світодіоди!Я поміняв би всі лампочки.Стоп-габарит 1157 нужно аккуратно вкручивать.У меня провернулся цоколь и оборвал резистор.Очень трудно запаялось,пришлось сверлить на цоколе отверстие и виводить провод масса!Но свет эти светодиоды дают отличный.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2014 10:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Світлодіоди брав у Львові, правда на різних точках продажу..., прийшлося пошукати і порівняти ціни, а потім вже купувати...оскільки в різних місцях різниця у ціні бувала навіть подвійна...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Борисыч



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.03.2013
Повідомлення: 57
Звідки: Ростов на Дону

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K тоже давно перешёл на светодиоды по кругу,кроме головного света,диоды не много не такие,но суть та же (одно условие,только дорогие диоды имеют приличную светоотдачу и их цена в сумме=стоимости нового ТАЗ генератора),но при установки их и штатный генератор справляется,со своей задачей,даже при передвижению по городу,ещё + в том что диод ни когда не сгорает - внезапно,как лампочка,что положительно влияет на безопасность движения.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
alg0r1tm



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.12.2016
Повідомлення: 4
Звідки: Беларусь, Молодечно
Моє авто: FIAT Palio_Weekend 1.7TD и ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2016 12:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



ни кто не желает такие фары себе поставить?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2016 16:08    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Борисыч писав(ла):
... ещё + в том что диод ни когда не сгорает - внезапно,как лампочка ....

Сними клемму с аккума на работающем двигателе(что равносильно пропаданию "массы" в движении).
Если и колхозить, то только со светодиодными драйверами, а не диод+резистор.



Останній раз редагувалося: Wladimir_Donetsk (02 Січень 2017 02:08), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2016 15:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Такие фары стоят от 3.500 гр./шт

Класная штука, но машину точно угонят, ради фар.

Для любых лед нужен ограничитель по ТОКу.
Минимум надо lm317, а резистор для убогих неучей.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
alg0r1tm



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.12.2016
Повідомлення: 4
Звідки: Беларусь, Молодечно
Моє авто: FIAT Palio_Weekend 1.7TD и ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2017 01:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DaYa зависит от населения) в моем городе не угонят)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Alex_Kox



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.03.2017
Повідомлення: 4
Звідки: Чернигов
Моє авто: Volkswagen Polo

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 20 Березень 2017 12:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


alg0r1tm писав(ла):
DaYa зависит от населения) в моем городе не угонят)

У нас тоже не угоняют, я вот хочу поставить на габариты светодиоды, говорят они так хорошо и далеко ночью светят, уже даже выбрал себе комплект на *спам*, но у меня такой вопрос, там же подобрал себе светодиоды в стопы и поворотники, но мой мастер говорит что днем их почти не видно, вот теперь я весь в раздумьях покупать или нет, хотя я и заказал их, должны привезти, но могу отказаться в течении двух недель, что посоветуете?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2017 20:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У всех/, у кого видел, фонари светятся гораздо ярче, чем на штатных лампочках. Что-то не то твой мастер говорит

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Alex_Kox



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.03.2017
Повідомлення: 4
Звідки: Чернигов
Моє авто: Volkswagen Polo

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 21 Березень 2017 11:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вроде не подводил никогда, спасибо, я понял.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2017 14:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Эти лампы полный кал.
1 без стабилизатора. - выгорает 3-5 диодов и схема дохнет.
2 яркость их ролное гавно. Не раз видел как люди огорчались.
3 пучек сиго фуфло светит с углом 60 градусов. И мы видем на стекле фонаря - пятно. То есть, световой рассеиватель не работает. И днем это выглядит как мелкое пятнышко. Тоесть херово видно.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2017 15:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот я городил. Для себя.
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=619457#619457




Ну. Чуток лучше штатного.
Излучение этих лед 120-160 град. зависит от модели.
Сейчас делал бы с большим количеством ледов.
Особенно поворот херово выходит (

Для 966-968. Делал так.


Светит хорошо и равномерно.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2017 00:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Робив на свою ГАЗ 21 поворот і задній хід. Світлодіоди по 10 Вт, один жовтий на поворот і 2 білих на З.Х. Поворот сонце не засвічує, а задній хід майже як галогенка. Працює майже 2 роки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
LubomyrCig



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.12.2017
Повідомлення: 6
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 21 Грудень 2017 23:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DaYa писав(ла):
Вот я городил. Для себя.
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=619457#619457




Ну. Чуток лучше штатного.
Излучение этих лед 120-160 град. зависит от модели.
Сейчас делал бы с большим количеством ледов.
Особенно поворот херово выходит (

Для 966-968. Делал так.


Светит хорошо и равномерно.

сколько вы потратили на эти фары? Можете скинуть фотки как они светят?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2017 09:34    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою









Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group