Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
КИЕВ
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
editor



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2007
Повідомлення: 122


ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 16:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А що в твоєму розумінні "клуб"? Асоціація, організація, община, збори за інтересами? Я пробував збагнути і не зрозумів, що являє собою ЗАЗ клуб.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
TANK
Алик Железная Задница


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.12.2008
Повідомлення: 1339
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 16:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


editor писав(ла):
А що в твоєму розумінні "клуб"? Асоціація, організація, община, збори за інтересами? Я пробував збагнути і не зрозумів, що являє собою ЗАЗ клуб.

Юра- а тебе оно зачем? Клуб , общины, секты, компашки, кого надо и так находиш, да и тебя найдут те, кому ты нужен.
Так в чем вопрос тогда, зачем тебе понимать то к чему тебе, нет никакого интереса, ты же сам говорил..
А кому надо, тот все поймет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 17:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


...


Останній раз редагувалося: Katya (05 Жовтень 2010 23:08), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
editor



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2007
Повідомлення: 122


ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 19:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прекрасні слова. Для взірця я взяв клуб "Динамо". Там є команда і фанати та прихильники. Жоден футболіст і вболівальник не платить ніяких внесків. Футбольні матчі транслює телебачення, хто не хоче їх дивитися, той не дивиться. Але футбольний клуб сам заробляє на своє функціонування.

Ось такий формат мені був до вподоби.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2010 22:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+по факту почти всегда всё делаеться своими силами и здесь место где ищешь совет, решение, новую идею или мысль.. вдохновение когда опускаються руки.
не вижу смысла скрывать этот ресурс или же его части так как нас и наших машин всё меньше и стоит поддержать друг друга хоть так Wink


_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
TANK
Алик Железная Задница


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.12.2008
Повідомлення: 1339
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2010 08:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давайте отделим мух от котлет..
Есть ФОРУМ и есть КЛУБ..
Тут всем форум свободный открытый и доступ круглые сутки. Читайте, меняйтесь, продаайте, покупайте, договаривайтесь о встречах, попизделках, просто попиваниях или же обменом опытом.
Никто никого ни в чем не ограничивает, все открыто и свободно, прозоры..
А клуб это клуб, какой он бы небыл, кому нравится кому нет.
свобода выбора.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 12 Квітень 2010 19:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


TANK, ану кыш в закрытую ветку, тут люди без тайн, а только с ЗАЗ интересами и увлечениями Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2010 02:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


editor писав(ла):
А що в твоєму розумінні "клуб"? Асоціація, організація, община, збори за інтересами?
Я пробував збагнути і не зрозумів, що являє собою ЗАЗ клуб.

Хороший вопрос!
Я сам, только недавно, начал немного понимать разницу.

Как у нас все происходит (в Запорожье, например):
1. Мы общаемся, обмениваемся информацией, на форуме.
2. часто в телефонном режиме,
3. встречаемся, обмениваемся опытом, запчастями, помогаем в ремонте друг другу, естественно тех поддержка в дороге, если кто-то где-то застрял и т.д.
4. ну и естественно выезжаем на шашлыки, пиво, и т.д.

Вот я и думал, что это все, и есть клуб.
Но когда, в этом году, пообщавшись с Евгением, из ЗАЗ-Козака,
я понял, что клуб начинается там - где выполняется общественная работа!
Например такая как благотворительность,
организация мероприятий, например нашего юбилея.
И вот здесь, уже появляется необходимость иметь зарегистрированную официальную общественнуб организацию,
что бы на гос. уровне писать письма, заявления и т.д.
Но главное, как всегда, это люди, которые могут и хотят этим заниматься...
А если таких пока нет...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2010 11:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1000
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Jumi1



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2010
Повідомлення: 28
Звідки: Stolica Ukraini
Моє авто: zaz968md

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2010 00:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


!! Я с вами! тоже Киев)) а что собирать движения это круто! нас объеденяет одно общее!!! можно даже устраивать акции какието))!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2010 20:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


рады тебе!
сейчас по акциям затишье так как большинство шуршит в гаражах доводя до идеала боллиды к юбилею заза.


_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2010 23:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Друзі, якщо в Вас не має своїх акцій - приїжджайте на наші - Запрошуємо "Горбатих Запорожців"

Дати на сайті клубу www.zazkozak.com

P.S. Травень - традиційно один з найнапруженіших акційних місяців в році.

В червні 12-13-го є унікальна можливість поборотися за Кубок довоєнних "Гран-Прі" Львова трасою "Львівський трикутник". Саме цього року ще окремо змагатимуться "Запорожці" (марки ЗАЗ-966/968) та закордонні ретро-автомобілі практично на халяву.

http://www.zazkozak.com/11.html?&L=0%2C
http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sf&g=22857&a=3210&f=45955

Авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК" організовує такі змагання раз в 5 (п'ять) років. В наступному році клуб під егідою ФАУ запрошує антикварні автомобілі з 16-ти кран Європи. Саме стільки країн в 1930-1933 роках змагалися на "Львівському трикутнику". Єдиний виняток в наступному році для ЗАЗ-965 - як автомобілю першої категорії Євро-ретро. З 50-річчям Вас Запорожці!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2010 21:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А кто знает, какие планируются авто-ретро мероприятия на день Киева?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 19:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
Є декілька питань до тих хто буде їхати з Києва.
Кожен окремо, чи колоною?!
Який маршрут (кудою їдемо) ?!
Хто організовує саму поїздку з Києва! ?

Давайте якось вирішим це питання, що б знати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пропоную sanitarа, він людина відповідальна.
Як практика минулого року показала...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 20:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я предлагаю їхати колоною! Всі разом зібрались, сіли, і поїхали! При тому поділити авто по парам! (на всяк случай). Чому: коли хтось поламається (не дай бог), щоб бистріше устранити неполадку, все таки 4 руки краще, та і є люди, які мало розбіраються в ремонті деяких вузлів! Так же само і запчастини ця пара вирішує які брати разом!
Їхати предлагаю :Київ - Переяслів - Золотоноша - Кременчуг - Дніпропетровськ - Запоріжжя.
або : Київ - Яготин - Пирятин - Хорол - Дніпропетровськ - Запоріжжя.
або Мона через Канів, Черкасси!
Предлагаю 1-й варіант, як на мене, то самий адекватний!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 20:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Рекомендувати нікого не можу, так як це буде моя перва зустріч з клубом, і взагалі перше знайомство! )
Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 21:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Было предложение, где-то 30 постов тому назад, Киевской колоне присоединится к Львовянам (ЗАЗ-Козак) в Умане, дабы дальше проследовать с ними и участвовать в их культурной программе.
По их предварительной карте ( http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sf&g=22857&a=3538&f=47684 ) они ночуют в Умани.
Это должно быть интересно, НО!!! для Киевлян получится ночевка в Умане (предполакаю что Львовяне будут выезжать с Умани утром) и ночевка в Кременчуге, опять же с ними, итого две ночевки, может кому это будет не в моготу.
Второй вариант, встретится с Львовянами в Кременчуге вечером, опять же ночевка и вехать на Хотицу вместе.
Третий вариант, для нетерпеливых, ехать одним махом (Киев-Хортица).

P.S. Я еду не из Киева, присоединится могу только в районе Кировоград-Александрия, не исключаю ночевку. Если машинка будет паинькой, то присоединился бы к Львовянам в Кременчуге или на подезде к оному.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 22:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я також не з Києва буду їхати. Приєднаюсь до колони біля Золотоноші, якщо тудою будемо їхати.
А по поводу Кременчуга то можна! Вони там будуть робити ночліг, а нам можна вночі виїхати, під ранок будемо в Кременчугі, там перекімаримо, зустрінемся з Львовянами, та разом попрем на Хортицю....)))
Як вам таке предложення!? Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2010 11:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ололо! Так що?! Ніхто нічого не планує?! Shocked
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group