Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты-фест 2015
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Когда едим?
12-13 сентября
11%
 11%  [ 2 ]
18-20 сентября
70%
 70%  [ 12 ]
свой вариант (пишем в тему)
17%
 17%  [ 3 ]
Всього проголосувало : 17

Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2015 15:58    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Генчик, а маршрут для ЗАЗиків реальний?

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2015 18:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


було б цікаво))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2015 22:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я там не був,недавно їздили байкери на мотоциках,мої знайомі,ще з ними не зустрічався,бачив фотки на ФБ,на днях зустрінусь ,розпитаюсь Rolling Eyes

_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2015 22:38    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


було б ДУЖЕ цікаво заїхати якнайвище
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2015 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa +1
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 25 Серпень 2015 08:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так что, принимаем 18-20 сентября?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Мурзік Васильович



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2014
Повідомлення: 17
Звідки: Кам"янець-Подільський
Моє авто: MAN 8.136 ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 25 Серпень 2015 21:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дуже цікаве місце давненько хотелка
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2015 00:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дуже хо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2015 01:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Corename писав(ла):
Так что, принимаем 18-20 сентября?


ИМХО, оптимально с оглядкой на погоду)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2015 13:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


записуюсь в Берегомет, я там також не була. Хоч і на піп Іван Мармароський також мрію піти. І з задоволенням би всіх прийняла в Головецьку, битві на Маківці в тому році 100 років, в тому році там паломництво - дуже багато людей приїжджає. А хата в мене під самою горою. І там дуже гарнр, є куди походити. В хаті може розміститсь 15 чол., на сіні ще 15 і палатки на подвірї можна поставити. Баня функціонує, річка під хатою, туалет на подвірї. Завжди запрошую. Фото не вмію вставляти, але якщо загуглити г. Маківка, то напевно буде багато фотографій. Голосую за після 15 вересня, бо 15 я не можу.
Повернутися до початку
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2015 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так де буде туса, бо на вересень заплановано купа дійств і треба визначитись що куда коли і як.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2015 22:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я отпадаю, нарисовалась свадьба у племянницы аккурат на 19-20, так что если выпадет на эти даты- 100% не получится.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2015 22:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Говорили сегодня с Санябой - по памяти середина сентября обычно в Карпатах дождливая, а конец и начало октября в основном сухие и еще не холодные. Предлагается ближе к 18-ому уточнить с погодой и там уже окончательно определиться

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2015 23:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мужики, вы учитывайте что некоторым, кто очень хочет поехать, нужно заранее с работы отпрашиваться. Очень заранее..... Rolling Eyes Embarassed
....еще и машинка не едет... безисходность....


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2015 18:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чего такая тишина в теме?


Предложение Оксаны мне, например, нравится. Пусть и гора невысокая... Зато: дом, двор, баня, речка.

Вот только что-то в сентябре у меня по финансам вообще не получается((

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2015 19:43    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


так дафайте сменим даты на 25-27 или 2-4
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2015 23:52    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


В мене в вересні не получається Confused
хоттілось би на початок жовтня


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2015 14:32    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Я бы уже на середину октября планировал
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2015 22:00    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


блин, с таким переносом дат я фиг поеду.
25-27 я не могу.
2-4 тоже.

могу только 9-11. позже тоже никак.
все это связано с работой.

на работе всех ориентировал на 18-20

нафиг тогда голосовалка я вообще не понимаю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2015 23:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сань, тут как раз разыгрывается лотерея, практически каждый в такой ситуации, как у тебя...летняя дата неизменна, а осенняя плавает

Насколько помню, то пару лет минимум машин- это было 4 экипажа (причем не все запорожцы). 2010 в Дземброне и позапрошлый Пип Иван. Так что трагедии не будет, если кому-то из нас не сростется участвовать, хотя я уверен, что желают многие...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
Сторінка 4 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group