Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Zeus (ЗАЗ-968М, 1983г.в.)
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2006 23:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Dimon_F писав(ла):
Если плохой контак на клеме АКБ стартер в холостом ходу крутить будет нормально, а вот под на грузкой вооще не будет подавать признаков жизни.

Zeus а АКБ заряжена?

Да! Акумулятор новый, с индикатором (заряжен, индикатор зеленый)
Признаков жизни стартер не подает Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2006 23:13    Заголовок повідомлення: Re: RE: (empty) Відповісти з цитатою


bug писав(ла):
Стартер проверяется очень легко: на нейтрали ключом коротятся две самые здоровые клемы. Крутит - жив.

Стартер жив, так как почти новый, проверяли.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2006 23:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Значит остается посмотреть провод от плюсовой клемы до стартера

_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2006 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Dimon_F писав(ла):
Значит остается посмотреть провод от плюсовой клемы до стартера

Я вот только не понимаю как посмотреть... Embarassed Поможет ли зачистка на клеме, или вобще провести новый?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2006 23:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Посмотреть место соеденения клем с жилой провода, и еще если клема подпалена ее лучше заменить, там токи недетские при пуске так что даже окисление очень сильно влияет

Как по мне лучше заменить, или капитально отремонтировать, этот провод


_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 22 Червень 2006 23:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо за советы! Буду делать! Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 23 Червень 2006 05:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бог в помощь! Wink

_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2006 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зачистил значит провод от акумма на стартер, проверил контакт, + на стартер подается, а заводится ключем все ровно не хочет! Confused
Уже не знаю что делать. Подскажите пожалуйста что можно еще сделать... Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. массу проверяли на двигателе?
2. я б все таки проверил сам плюсовой провод, еще лучше его заменить!
3 а стартер не заклинен?


_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 10:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. Вот об массе на двигателе как раз думали, но не проверили.
2.Провод нормальный, + есть.
3.Стартер не заклинен.

Попробую еще сегодня поколдовать немного... Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 12:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по поводу маси провір мідну плетену шину з кузова на коромисло двигуна. і її контакт туди і туди.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Pomik



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.11.2005
Повідомлення: 328
Звідки: г.Бровары

ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 16:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


две большые клемы коротил или нет?

П.С. Знаю что боян но всетаки... Confused

а еще береш с релле стартера снимаеш провод красный или синий(те которые НЕ идут к релле блокировки) и закорачиваешь соответственно на синий или красный должен закрутится стартер.

если стартер "на прямую" не работает то значит он вообще не работает.
и вообщето перед тем как ставить что-нибудь нужно удостоверится в его работоспособности Rolling Eyes подключив к аккумулятору на прямую.

если же он работает то прилаживанием руки к релле стартера определяем работоспособность - при включении замком зажигания стартера должен чуствоватся счелчек в релле стартера.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 01:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ура! Ура! Ура!
Я знову можу чути цей приємний звук мотору! Сьогодні вдалось дотягнути ЗАЗік до майстрів щоб визначити і видалити неполадку, що не давала мені змоги їздити!
Хочу висловити велику подяку Андрію за допомогу у буксированні, сьогодні він був "Сирником".Великими зусиллями і ціною двох порваних тросів нам все-таки вдалось дотягти мою машину! Тепер я зможу приїхати на зустріч на свому ЗАЗіку, якого я зараз називаю "Фур-фурчиком", так як я не втримався сьогодні і поганяв на всю катушку: вул.Стрийська - 110 км/год, Сихівський міст - 100 км/год, кн.Ольги - 110 км/год, під Сихівським мостом - 120 км... і під час таких проїздок було обігнано близько 50 машин... Який це кайф!!! А про іменний номер я мовчу... водії з вікон вилазили!!! - я не гоню, і не хизуюсь!
Коротче - ЗАЗ РУЛИТЬ!!! Very Happy
P.S. Дуже дякую форумчанам за корисні поради! Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 05:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так в чем проблемма была?

_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
BUg



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2005
Повідомлення: 1894
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 09:06    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


І шо це за троси у вас такі?

_________________
.... ______ .... ЗАЗ 968 GTR
.. /_______ .. by LEKS
. (О. --=-- .О) . 1.2L 58hp 1977 - dead
. "Ш""""""Ш" . 80632586422
VW Transporter T2 electric
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 18:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Dimon_F писав(ла):
Так в чем проблемма была?

В першому випадку - поломка стартера, так як і думалось.
В другому - невміле підключення нового стартера! Embarassed Тобто сталась така штука, що провода на новий прийшлось приєднувати навпаки так як контакти на ньому були розвернуті на 180 градусів. Отака байда. Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Kot®



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2005
Повідомлення: 240
Звідки: Киев, район окружной дороги

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2006 19:24    Заголовок повідомлення: Re: RE: (empty) Відповісти з цитатою


bug писав(ла):
І шо це за троси у вас такі?


стальной покупаеш и хоть бусы тягаеш, только осторожно, мне с ауди вырвало крючек Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2006 01:13    Заголовок повідомлення: Re: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Kot® писав(ла):
bug писав(ла):
І шо це за троси у вас такі?


стальной покупаеш и хоть бусы тягаеш, только осторожно, мне с ауди вырвало крючек Rolling Eyes


Стальний і купив, але ж то Запорожці... і такі рвуть!!! Wink
Та й ситуація склалася так, пару ривіків було при буксированні, от і рвануло... і не раз. Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Sergey_thunder



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.08.2006
Повідомлення: 5


ПовідомленняДодано: 14 Серпень 2006 11:07    Заголовок повідомлення: Чё во Львове? Відповісти з цитатою


Zeus, я слышал, что у нас, во Львове, по субботам Запоры собираются в районе Стрийская-Научная? Это не там часом твой гараж? Можеш дать свои координаты во Львове?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group