Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
альтернативный фестиваль олд карс
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2020 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp гонка в неділю спеціально щоб народ швидше не розїжджався!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2020 01:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я знаю о желании продать как можно больше билетов на выставку.
Но проблема решается не самым лучшим из возможных способов.
LGP интересен гонкой (в субботу), а потом пока участники "отходят от банкета" - продолжается выставка. Все было хорошо.
А теперь три дня выставка, гонка (в воскресенье) и даже "побухать" с победителем не дают - все свободны.
Ну и есть другие нюансы - о всех я подробно с предложениями говорил с организаторами.


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2020 01:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):

Это хорошо. Тогда можно подправить сайт Smile
- О руководстве страны написано на сайте.
- Кто входит в клуб "UAC", что на сайте, и в клуб "UAC Retro" которому выдан Сертификат FIVA?
- Регламент должен быть сейчас, что бы не было вопросов типа моего: "что такое КВ в программе ралли?", ну кто и за что платит кроме 700е?
- Ну и о программе! Последние 3 года LGP перенес гонку с субботы на воскресенье с 11:00 . Регламент есть на их сайте. А OCR по прежнему планирует гоняться с субботу, а в воскресенье после завтрака стартует на Луцк. Хотя участие в LGP предусматривает предоставление авто для выставки с пятницы до 18:00 воскресенья.
Это еще раз говорит о том, что Регламенты OCR и LGP должны быть и должны быть согласованными меж собой.

Как то так.



там сейчас наняли человека,который вычитывает сайт,и подготавливает список правок для внесения на сайт.скину ему твои пункты.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2020 01:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну это, если и меня наймут! Smile
Это так, для тебя.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2020 14:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):
Ну это, если и меня наймут! Smile
Это так, для тебя.


не контакты скину,а пункты что ты написал)
а мне-то зачем?мне лично всё равно,что скажут написать,то и напишу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2020 01:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


gashgreg писав(ла):
Barbarossa писав(ла):
Після ОлдКарЛенду того року і скандалу стосовно Зазклубу я принципово участі в цих заходах брати не хочу і не буду. .....


Ти про те бидло, яке обіцяло побити машини?


Так.
Там були i погрози ітд...
І "Пашу Лозовенка на х..вертів" (цитата)
І в минулому році Кирилл, нібито сам на своїй машині поскакав...

Хай пшездують з своїми фестами!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
rerstavrator



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.06.2009
Повідомлення: 259
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 965А,966В,968А,968М и другие.

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2020 02:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ух ты как занимательно. Надо наверное почаще заходить.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
rerstavrator



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.06.2009
Повідомлення: 259
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 965А,966В,968А,968М и другие.

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2020 19:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Після ОлдКарЛенду того року і скандалу стосовно Зазклубу я принципово участі в цих заходах брати не хочу і не буду. Для мене прізвища лозовенко і навроцький стали "наріцатєльними". Вони періодично просилися в друзі у ФБ, але я отвєргаю, як організм отвєргає неякісну бурачанку.
А вот интересно,что я тебе такого сделал что моя фамилия стала нарицательной? А?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2020 20:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну може я трохи перегнув палицю в свому пості, але що сказано, то вже сказано, і забирати свої слова назад не буду, навіть, якщо в чомусь не правий. Особисто Ви мені нічого поганого не зробили, але був інцидент, і від Ваших організаторських імен прийшли братки в камуфляжі, поводили себе досить по-хамськи і погрожували автівкам, а це святе. Каламутити фус з дна діжки вже немає сенсу, що було, те було, але пляма і неприємне враження завжди лягає на організаторів фесту. Можливо треба персонал підбирати ретельніше, з оглядом не тільки на товщину шиї, а й на загальний рівень культури і комунікабельності???
Бажання їхати далеко ризикуючи своїм здоров'ям і станом автівки в музеї, яка має бути під охороною, просто пропало. Якщо мій гнівний пост якось позначився на Вашому настрої, то щиро прошу мене вибачити, але суті то не змінить, бо багато з наших колег розчарувалися після тих подій і я думаю, що зараз пишу не тільки від себе, але й від зхагалу присутніх там колег. Спробуйте знайти в тому і свою частку провини, якщо здатні сприймати критику на свою адресу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
rerstavrator



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.06.2009
Повідомлення: 259
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 965А,966В,968А,968М и другие.

ПовідомленняДодано: 09 Січень 2021 03:18    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Ну може я трохи перегнув палицю в свому пості, але що сказано, то вже сказано, і забирати свої слова назад не буду, навіть, якщо в чомусь не правий. Особисто Ви мені нічого поганого не зробили, але був інцидент, і від Ваших організаторських імен прийшли братки в камуфляжі, поводили себе досить по-хамськи і погрожували автівкам, а це святе. Каламутити фус з дна діжки вже немає сенсу, що було, те було, але пляма і неприємне враження завжди лягає на організаторів фесту. Можливо треба персонал підбирати ретельніше, з оглядом не тільки на товщину шиї, а й на загальний рівень культури і комунікабельності???
Бажання їхати далеко ризикуючи своїм здоров'ям і станом автівки в музеї, яка має бути під охороною, просто пропало. Якщо мій гнівний пост якось позначився на Вашому настрої, то щиро прошу мене вибачити, але суті то не змінить, бо багато з наших колег розчарувалися після тих подій і я думаю, що зараз пишу не тільки від себе, але й від зхагалу присутніх там колег. Спробуйте знайти в тому і свою частку провини, якщо здатні сприймати критику на свою адресу.

Скажу одно. Никитин-всегда был ручным псом Навроцкого. И всегда были проблемы с обоими. Особо интересен тот факт что сам навроцкий всегда был против ЗАЗ и Ваз, это нищеброды по его мнению,они были не нужны. Я был другого мнения.По этому особо улыбнул первый пост.
Что было то было,но теперь ни навроцкого,ни Никитина с 2019 года в жизни фестиваля нет. А кто был осенью 19 и осенью 20,видел что охрана теперь-профессионалы а не гопники с района.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group