Список форумов ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Посвящённый автомобилям Запорожець

ПоискПоиск   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения РегистрацияРегистрация
    ПрофильПрофиль   ВходВход 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус перевод
Книжная полка

Рестайлинг Олега (ЗАЗ-965)
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
C_asper
Клубное привидение

Статус: Offline
Моя машина: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

СообщениеДобавлено: 03 Июль 2020 20:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шо за шумка?
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич

Моя машина: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

СообщениеДобавлено: 05 Июль 2020 19:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Олег, на вібрі економити не можна, бо то серьйозна річ, дешева почне сохнути і тріскатися з роками, перестане виконувати свої функції, ти це прекрасно знаєш і без мене. А ось для шумки достатньо використовувати звичайний натуральний грубий ватін 2 см товщиною. Але не для підлоги, а для таких площин, як стінка моторного, дах, бокові панелі задніх пасажирів, де вологи найменше, бо воно боїться водички. Але дихає і швидко сохне. Це я не з пальця висосав. Це порада профісійного салонщика, який мені робив стелю і шив сідушки, він собаку захавав на цій справі і має великий досвід.
В моєму жовтенькому три слої такого в мотовідсіку і один слой на даху, амінь))) після інсталяції відчув, наскільки воно дієве. Ти прочитаєш, але зробиш на свій розсуд, я впевнений. Так що це порада в контексті робіт по салону не стільки тобі, а тим, хто читає гараж і хоче самостійно робити подібні речі.

П.С. Я завжди, коли читаю твій гараж, пригадую фільмєц "Парк юрського періоду" і фразу з нього- "Ми дєнєг нє жалєлі". Вона абсолютно пасує до твого апгрейду машинки і воно надихає, але в деяких питаннях можуть бути альтернативні і більш бюджетні рішення для загалу користувачів форуму, тому осмілився це озвучити, не сприйми, будь ласка, як настанови на твою адресу)

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Олег
Бриллиантовая рука

СообщениеДобавлено: 06 Июль 2020 14:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за поради. Чесно кажучи, я вже стомився його відновлювати. Лишилося пару дрібниць і все. Все, що вже зробив, переробляти в лом. Так буде їхат
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука

СообщениеДобавлено: 06 Июль 2020 14:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Товщину матеріалів вибирав виходячи зтого, що місця і так мало в салоні. Тому дивився, щоб не товсте було
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука

СообщениеДобавлено: 09 Июль 2020 09:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Їдемо далі. Майже закінчив салон. По давній пораді Войтика сховав купу патрубків на пічку і радіатор.
Було

Стало

Вимикач маси для яхт

Вирівняв підлогу стіродуром 20мм

Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок

Моя машина: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

СообщениеДобавлено: 09 Июль 2020 11:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Красота!
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение Отправить e-mail
C_asper
Клубное привидение

Моя машина: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

СообщениеДобавлено: 09 Июль 2020 19:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

круть
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука

СообщениеДобавлено: 31 Июль 2020 14:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зробив нормальну проводку в двері. Застосував комплект для бронедверей. гофра армована.

Встановив паски безпеки

Поставив всі нові ущільнювачі. Стали клас! ще тільки водою не перевірив на герметичність

Тепер ми такі Laughing

Николай Викторович

Моя машина: ЗАЗ 968АЭ

СообщениеДобавлено: 10 Август 2020 21:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну парни ,вы делаете круче чем на заводе.Это уже экспорт Yalta!Респект и уважуха!
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Гараж Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Страница 23 из 23

Перейти: