Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ayger - ЗАЗ 968М - 1993г.
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 03 Грудень 2019 13:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А в чем смысл, они усиленные?
Интересно, даже очень)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 03 Грудень 2019 15:13    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


CROSSFADER
1. Так, вони товстіші ніж стокові.
2. Як на мене - набагато краща конструкція пильника - за рахунок гофри він вільно згинається, без натягу та перекосу як стокові пильники.
3. Навіть якщо пильники зроблені з поганого матеріалу і їх доведеться міняти кожен рік - ці пильники набагато простіше міняти - не потрібно роз'єднувати піввісь та фланець.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2019 18:05    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2019 21:03    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою





Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2019 13:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нарешті встановлено радіатор.
Підключений через термостат:




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2019 14:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Красиво!
Но, как по мне, низковато фильтр висит - по бездорожью и в горах можно оторвать и остаться без масла в движке

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2019 14:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc, ще гряде захист. Поки взагалі без нічого, мене це в таку погоду дуже бентежить, бо швидко підкапотка багнюкою закидується Sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 24 Грудень 2019 10:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ось таку поличку придбав:


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 25 Грудень 2019 12:41    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Была у меня такая, удобная штука

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2019 12:06    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Пару днів тому придбав ось такий лист нержавійки, товщина 1 мм:


А вчора його перетворили на глушник. Звичайно ж, прямоток Smile



Всередині труба з перфорацією, а банка з наповнювачем.

Пробували й без набивки — звук вийшов дуже схожий на стоковий.
В якийсь момент навіть думали залишити так, але вирішили спробувати з наповнювачем.
З наповнювачем більше басів, менше високих частот.

Залишилось все вставновити на машину Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 31 Грудень 2019 11:44    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Відос про глушник на SoRocket Smile

Намагались показати на різних етапах створення, так що якщо хтось захоче повторити - зможе розібратися. Якщо є уточнюючі питання - з радістю відповім.

Приемного перегляду:


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 31 Грудень 2019 15:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні замінив ремінь генератора. Старий (ну як старий, 700 км проїхав), тріснув всередині у двух місцях. Довелося вранці їхати на авторинок.

Поставив іншої фірми, такий в мене стояв на старому двигуні, за 15к пробігу жодних натяків на знос реміня. Його перевага в тому що він зубчатий, тому краще огинає шківи.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2020 03:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А расскажи пожалуйста подробнее про фильтр и радиатор
Что и куда подключено, что можно использовать готовое для реализации ?
Над фильтром тоже задумываюсь


_________________
- Ты Цапу крутил?
- Да где тут Цапа, где?!!
- Да вот та, ржавая!
- Они все ржавые!!
- Она самая ржавая !
(с)Кин-дза-дза
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2020 10:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


CROSSFADER,
на картері сбоку є масляна магістраль. В ній є заглушки. Виймаєш їх, на їх місці робиш збільшені отвори, різьбу та вкручуєш штуцери:


А далі вже як дозволяє фантазія та техничні можливості під'єднуєш фільтр до цих штуцерів. Якщо хочеш по мінімуму токарки - здається, є москвічовський перехідник під ВАЗівський фільтр - там залишиться лише зробити рамку для кріплення. Детальніше читай тут: https://www.drive2.ru/l/8540934/

Щодо радіатору. Знову ж таки, залежить від бюджету та постановки задачі. В моєму випадку я використовував проставку під маслофільтр для підключення радіатора.

Переваги:
- популярна тюнячка, є багато варіантів на будь-який смак та бюджет;
- потребує лише місця під звичайний маслофільтр, тобто менше кастому - більше популярних універсальних запчастин;
- проставка з термостатом, отже сприяє підтриманню стабільної робочої температури та більш швидкому прогріву.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 03 Січень 2020 21:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Встановив сьогодні щітки склоочисника Bosch. Топ тєма, коштує своїх грошей, витирає гарно, не скрипить. І у комплекті йдуть адаптери для різних видів кріплення, в тому числі й для ЗАЗу (кріплення В7)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2020 23:35    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


За цю зиму снігу не густо. Лише одного разу встиг на обідній перерві по тоненькому шару сніга проїхатись. А так досі деінде трава зелена.



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2020 01:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Респект и уважуха!)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2020 15:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Трішки про поточний стан речей:

Зараз на двигуні стоїть карбюратор ОЗОН 2105. Привід другої камери був пневматичний, але так і не вдалося досягти його корректної роботи з МеМЗом. На классичних ВАЗівських двигунах друга камера відкривається досить сильно навіть якщо дати обертів вхолосту. На МеМЗі вона ледве-ледве ворушиться.
Канали чисті, мембрана ціла.
Отже, справа у різному розході повітря ВАЗівськими двигунами на МеМЗом. Доречі, на двигунах АЗЛК карбюратор ОЗОН мав іншу чутливість вакуумного приводу (в порівнянні з ВАЗом - чутливіше).

На поточних налаштуваннях, на першій камері максимум до ~5200 обертів вдалося розкрутити двигун.

Вирішив перейти на механічне відкриття другої камери. Вчора налаштували відкриття другої камери, але ще тест не встиг зробити.

Мастило XADO 5W50 мені поки що подобається. Стабільна давка і на холодну не надто густе, пуск легкий.
Треба ще налаштувати стартер, бо інколи не спрацьовує втягуюче реле стартера і він просто крутиться в холосту.

Трос ручного гальма геть заіржавів і розпустився. Буду шукати новий.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2020 17:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зрада - почав люфтити штуцер подачі палива. Пікантність ситуації у тому що капає прямо на трамбльор. Прямо при мені навіть був невеличкий хлопок. Їхати так взагалі не можна. Коротше, чекаю на батька з іншою кришкою де штуцер не люфтить, а вдома треба переробити під різьбове з'єднання.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Січень 2020 18:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ізолєнти підмотати Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Наст.
Сторінка 19 з 25

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group