Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ставить
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 20 Жовтень 2019 01:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kubanoid
А якщо окремо поставити підвищуючий драйвер? Наприклад: https://ru.aliexpress.com/item/32933670684.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1d6033edYH2eEF

В мене миготять ледки на холостих, тому замовив собі його для стабілізації.

Проїхав сьогодні ввечері близько 75км з Рівного до Луцька, ледки адин кайф! На біле світло ледок дуже яскраво відбивається на дорожих знаках і розмітці, видно набагато далі як від галогени.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 20 Жовтень 2019 22:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):
kubanoid
А якщо окремо поставити підвищуючий драйвер? Наприклад: https://ru.aliexpress.com/item/32933670684.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1d6033edYH2eEF
В мене миготять ледки на холостих, тому замовив собі його для стабілізації.

Обычно драйверы автомобильных ламп начинают нормально работать от 10 вольт, иногда и от меньшего напряжения. Если мигает - то косячный драйвер. Нормальные драйверы работают на частотах от сотен килогерц до нескольких мегагерц, мигания не заметишь. Если у тебя лампа типа 12-24 вольта то этот DC-DC адаптер годится, если только 12 (в реале 14,2 В при исправном реле-регуляторе) то драйвер в лампе может испортиться. И еще, DC-DC преобразователи это не совсем стабилизаторы и они часто имеют ограничение +2 вольта к входному напряжению, то есть на высоких оборотах мотора этот адаптер будет готов давать 14+2=16В, а то и больше.
Глядя на эту тему, купил себе вот такие лампочки в габариты... жду https://www.ebay.com/itm/2X-120-Pins-BAY9S-H21W-CREE-LED-6-12-24V-Car-Indicator-Dash-Map-Bulb-Sidelight/223621722654?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649
Соблазнился диапазоном напряжения 6-24, значит есть надежда что драйвер внутри приличный.
У этого же продавца есть очень мощные лампочки под этот патрон, можно вместо ДХО использовать, но и стоят они как-то не по-детски...


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 10:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kubanoid
Зараз замовив нові, в їх описі пише 12-24 https://ru.aliexpress.com/item/33004682085.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7ece33ed509anr
Приїдуть лампи і драйвера то разом і буду ставити.

В понеділок забрав свої "кукурудзи": https://ru.aliexpress.com/item/32789970046.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7ece33ed509anr.
Пробував заживити зарядним то одна "перегоріла" відразу, згорів діод в середині. Перепаявши діод порівняв, то з перепаяним діодом почала яскравіше світити, певно менший опір в новому. Зі стоковим діодом лампа споживає 0,35А (5Вт) з новим 0,55А (7,7Вт). То вирішив перепаяти і в іншій.
Тепер проблема куди її пихати??? В габарити, так вона світитиме яскравіше тих які я вже показував вище, в поворотніки, так частота виросте. Тому хіба що на задній хід)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 19:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):
kubanoid
Зараз замовив нові, в їх описі пише 12-24 https://ru.aliexpress.com/item/33004682085.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7ece33ed509anr
Приїдуть лампи і драйвера то разом і буду ставити.

ИМХО слабое звено - это вентилятор в лампе. За такие деньги я бы уже искал Philips, увеличив сумму вдвое. Если будут нормально работать то и драйвер не нужен.
Вовочка писав(ла):
Пробував заживити зарядним то одна "перегоріла" відразу, згорів діод в середині. Перепаявши діод порівняв, то з перепаяним діодом почала яскравіше світити, певно менший опір в новому. Зі стоковим діодом лампа споживає 0,35А (5Вт) з новим 0,55А (7,7Вт). То вирішив перепаяти і в іншій.
Тепер проблема куди її пихати??? В габарити, так вона світитиме яскравіше тих які я вже показував вище, в поворотніки, так частота виросте. Тому хіба що на задній хід)))

Это ты зря сделал. Обычное зарядное стабилизирует ТОК а не НАПРЯЖЕНИЕ. Напряжение там может быть намного выше 14 вольт на низкой нагрузке. Есть специальные зарядные устройства которые можно использовать как регулируемый блок питания.
В кукурузе диоды соединены цепочками последовательно и параллельно. Заменив сгоревший диод на другой ты разбалансировал цепочку. Если у нового диода мощности не хватит, то он скоро сгорит Crying or Very sad
Ну и еще в кукурузе скорее всего нет драйвера, стоят токоограничивающие резисторы, и хорошо еще если на каждую параллельную цепочку свой отдельный резистор есть.
Для задних габаритов мощнее 2-3 ватт белую лампу не стоит брать, будет слишком ярко светить. А красную лампу можно взять еще меньшей мощности.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 19:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kubanoid
До Philips придивлявся, бютжет треба мінімум учетверить! Ну буду бачити на скільки їх вистачить. Співвідношення: ціна/освітлення/відгуки по моєму найкраще.

А на драйвер посаджу все зовнішнє освітлення, для стабілізації.

Щодо кукурудзи, то так і є, Є там діод і струмообмежуючий резистор, без ніяких драйверів. Діод як захист від неправильного підключення полярності. Я чесно не знаю що з нею робити, дійсно запотужна вона. Мо кому віддам в ходові вогні. Вже назамовляв різних інших ламп різної потужності на пробу в габарити.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 20:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):
kubanoid
Щодо кукурудзи, то так і є, Є там діод і струмообмежуючий резистор, без ніяких драйверів. Діод як захист від неправильного підключення полярності. Я чесно не знаю що з нею робити, дійсно запотужна вона. Мо кому віддам в ходові вогні. Вже назамовляв різних інших ламп різної потужності на пробу в габарити.

Поменять резисторы на большее сопротивление (подобрать) и будет мега-живучая маломощная лампа Laughing
Вот эта лампа должна хорошо подойти в качестве задних габаритов, но дорогая зараза Twisted Evil https://www.ebay.com/itm/Philips-P21W-S25-BA15s-11498ULR-LED-Red-Signal-Lamps-Reverse-Bulbs-Fog-Light-2X/264369313486?epid=169097487&hash=item3d8da396ce:g:xcEAAOSwIYpdCwii


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 20:56    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


kubanoid
Ой блін!!! Та я спробую 20лампочок з китаю спалити за ці гроші )))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2019 21:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прийшли мої випалювачі очей!


Ще не ставив, але з попередніми просто не зрівняти. Після тесту піщов до мікрохвильовки їжу доставати, то не міг ручку побачити, такого "зайця зловив". В суботу поставлю відпишусь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2019 21:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Радиатор мощно выглядит
Удачи в использовании! Удача с такими поделками очень важна.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2019 20:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):

...

...

kubanoid писав(ла):
Радиатор мощно выглядит


Радиатор в оптическом элементе, вместе со светодиодами, жизни тем светодиодам не добавят!
Китайцы с такими поделками, без работы не останутся никогда Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2019 10:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


25Вт - не так и много. у меня в мотоцикле с COB панелью и кулером на торце (спереди) - работает пока нормально
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2019 01:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Воопшем!
Двелося допилювати напильником, щоб впихнути лампи в плафон Н4:


Але після того результат перевищив всілякі очікуввання:

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 07 Листопад 2019 12:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Оптика стокова, рифлене скло?

Ребра візуально пластикові.. так і є?

Чи є можливість порівняти з хорошою галогенкою, підключеною напряму до акума?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 07 Листопад 2019 13:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Виглядає що світовий потік дуже вузький і погано освічує по боках а це дуже важливо
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 09:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego
Так оптика стокова, срср з адаптером Н4. Тоді про пластик в фарах певно ще не знали. Та й я не бачив ще таких фар з пластиком. Про які ребра мова? Лампа цільноалюмінієва, важка.
Рівняти з хорошою галогенкою немає можливості, рівняв зі звичайною 55/60Вт, - то не йде ні в яке порівняння. Якщо субєктивно, то в режимі ближнььго світла на дорозі як шкода супер-б, чи рено меган, чи від дастера - це те з чим я маю порівнювати, а в деяких з них стоять лінзи Wink2

Roskо
Це може так фото зроблено, але в режимі ближнього світить вона по бокам ок. Є невелика проблема в режимі дальнього: порівняно мало світла на ближнє перед авто і справді вузько світить, але якщо їдеш повній темноті то цього вистачає. Дальній пучок дуже далеко просвічує, метрів на 500-600.

Я нікого не переконую, кожен ставить на свій страх і ризик, адже згідно закону це не дозволено робити.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 09:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):

Я нікого не переконую, кожен ставить на свій страх і ризик, адже згідно закону це не дозволено робити.


А хто в Законах щось розуміє? Розкажіть,що можна а що ні.
А то одні кажуть можна інші -неможна.
В першу чергу мова про світло-діодні лампи.


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 17:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я про те, що лампа виглядає на фото як з пластиковим радіатором замість алюмінію

Є фото порівняння? При тому під'єднання було напряму з акумулятора чи через стокову проводку (без реле) ?
Просто, ті, хто собі робив реле (включаючи мене), помічали велику різницю зі стоком, використовуючи галогенки.

-- в режимі ближнььго світла на дорозі як шкода супер-б
То можна сказати, що порівняно з добрими галогенками? Не краще? До ксенону за якістю освітлення не дотягує?

У мене Октавія з лінзами - часто світла невистачає і воно порівнене з ЖУЖиком, у якого гарні галогенки та реле на світло у обхід проводки з відновлюваним запобіжником. От цікаво знайти щось краще )

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 20:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn
Діодні лампи ставити не можна, бо такого стандарту немає. Бо ви ж маєте знати, що оптика в авто має бути суворо стандартизована, бо це безпека передусім.

el_fuego
То може ти язиком її фото з екрану пробував і тобі так здалося?!))) Ну то так, матриця екрана то є пластик Wink2
Через стокову проводку.
Краще як цей чувак я її не опишу: https://bikepost.ru/blog/85472/Neobychnye-svetodiodnye-lampy-H4.html



Останній раз редагувалося: Вовочка (09 Листопад 2019 20:36), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 20:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні з рибалки їхав зробив пару фоток
Ближнє:


Дальнє:


Сорі друже, але займатися рукоблудством щоб ставити галогенку я вже не буду.

Замінив 4 лампи в прибоній панелі))) На фото вона теж виглядає. яскравість в 2 рази і все чітко видно.

Брав в китайця тут:
https://ru.aliexpress.com/item/32988934542.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.19d133edNdKRZW

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2019 20:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):
upszn
Діодні лампи ставити не можна, бо такого стандарту немає. Бо ви ж маєте знати, що оптика в авто має бути суворо стандартизована, бо це безпека передусім.

el_fuego
То може ти язиком її фото з екрану пробував і тобі так здалося?!))) Ну то так, матриця екрана то є пластик Wink2, корпус металевий 100%
Підключення через стокову проводку.

Може й так, як філіпси +300%, але я ніколи не думав сатаити 100вт лампи на заз, так як генич там дохловати.

Краще як цей чувак я її не опишу: https://bikepost.ru/blog/85472/Neobychnye-svetodiodnye-lampy-H4.html

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group