Список форумов ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Посвящённый автомобилям Запорожець

ПоискПоиск   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения РегистрацияРегистрация
    ПрофильПрофиль   ВходВход 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус перевод
Книжная полка

Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ставить
На страницу Пред.  1, 2, 3

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
upszn

Статус: Offline
Моя машина: ЗаЗ 968М

СообщениеДобавлено: 10 Октябрь 2019 08:33    Заголовок сообщения: поддержали 1 человек Ответить с цитатой

Я поки що замінив лампу на світлодіодну тільки з однієї (лівої строни). В горшок влазило по габаритах, але на всякий пожарний зробив два пропили болгаркою для вентиляції (стоять підкрилки). З правої сторони не міняв, щоб зробити порівняльний аналіз. І так до сьогодні не удосужився цього зробити, так як в темну пору практично не їжджу. Чисто візуально (в гаражі) можливо трохи краще, але не можу нічого сказати про світлову пляму. Якщо врахувати той факт, що на сьогоднішній день є круті галогенки з гарантованою світловою плямою і яскравістю, то тут як то кажуть Фіфті- фіфті. Можна не вгадати з брендом.

Тому видалення посилання на продукт теж вважаю не зовсім правильним. Всетаки поки не так багато інформації з цього приводу на форумі.
Час не стоїть на місці і може вже є щось ще краще за доступну ціну. Тому обмін інформацією з цого приводу на форумі не повинен бути заборонений.

Гарантована перевага ЛЕД над всіма іншими – це по споживаній енергії !!!

Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение
kubanoid

Моя машина: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

СообщениеДобавлено: 10 Октябрь 2019 20:55    Заголовок сообщения: поддержали 1 человек Ответить с цитатой

Пока что для получения хорошего света на Запорожце достаточно несколько простых шагов:
1. Провести нормальный провод напрямик от аккумулятора (не забыть предохранитель!) и развести переключение света релюхами. Будет светло и удобно ездить.
2. Купить оптические блоки под Н4 и пребирать хорошими брендовыми галогенками.
За светодиодами будущее - это однозначно. Но в штатной оптике они пока что приносят проблемы.

ЗЫ. Недавно проехал 250 км по ночи на Жужике, стоят релюхи и какие-то обычные галогенки Н4 Филипс. Светит хорошо, видно дорогу намного лучше чем на Терране, у которого пробегу за 350 тысяч, стекла помутнели и несмотря на навороченные галогенки типа +90% и постоянно включенные противотуманки - ездить не очень комфортно. Но 150-200 евро за одну новую фару как-то жалко отдавать...

Вовочка

Моя машина: 968М

СообщениеДобавлено: 11 Октябрь 2019 22:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

upszn
Власне в мене головною причиною заміни став слабкий генератор. При їзді 0,5-1,5тис в рік я не хочу цим заморочуватись.

Якщо підключати 1 діодну лампу, а другу лишати галогенку, то діодка буде слабо світити. Спробуй відключити галогенку і побачиш як справді світить діодна лампа. Тут дійсно треба реле ставити і дроти на клеми кидати.

Якщо брати то таку як зі шторкою на Н4, на розетці їх під різними брендами продають одну і ту ж модель, на алі теж.
Посилання не дам, бо ще знову забанять ну нафіг)))

kubanoid
Генератор стоїть від жигуля? Як часто доводиться заряджати?

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
upszn

СообщениеДобавлено: 12 Октябрь 2019 09:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вовочка
Реле , запобіжники стоять вже давно, і відповідно напруга береться безпосередньо з АКБ.

Що значить слабкий генератор ? Справного стокового генератора і справного реле-регулятора цілком достатньо.
Якщо їздити не часто, а це і мене теж стосується, то ніякий генератор не допоможе. Треба час від часу підзаряжати АКБ від зарядного. Я свій перший АКБ так і угробив, що не приділяв йому достатньо уваги. Думав, що можна завжди його "підняти" з допомогою КТЦ. А виявляється , що сучасні Кальцієві АКБ дуже капризні, особливо до глибоких розрядів.
Тому раджу поцікавитися детальніше про ньюанси зарядки Кальцієвих АКБ, якщо ще цього не зробив. ІМХО.

Вовочка

СообщениеДобавлено: 12 Октябрь 2019 19:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

upszn

З зарядкою зрозуміло, в мене заз вже 18 років Wink2 акум в мене по 5-6 років ходить завжди іста, одна з них лише за 2 роки посипалася, зараз кальцієвий фіам. Заряд тримаю завжди в "тонусі" тому вже знаю статистику: 2-3 рибалки (їзда з фарами) і треба ставити на зарядку. Без рибалки, місяцсь міг протриматсь.
Сьогодні заміри поробив, що де і як їсть та світить, зараз наб"ю пузо і спробую скинути фотки))

Вовочка

СообщениеДобавлено: 12 Октябрь 2019 20:53    Заголовок сообщения: Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ставить Ответить с цитатой

пробую щось вставити:
Ось як виглядають фари ближнього в день з LED лампами:
[img] [/img]

Лінк на китайців:
https://ru.aliexpress.com/item/32871359012.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2f862e0e295Hvj

Ось енергоспоживання усієї електросистеми при вимкненому двигуні і увімкненому ближньому обох фар після встановлення LED ламп в фари головного світла і в задні габарити (заміри прямо з акумулятора):
[img] [/img]

2,63Ах13В = 34Вт карл! Це при тому, що свіло не гірше того що було, а енергоспоживання нінус 120Вт. Тепер Розкриємо суть теми чи варто ставити ледки на авто, тобто витративши 16$ на 2шт H4 + 2шт P21W: світла якщо не більше то так само (з ледками за 13$), не треба морочитися з установкою додаткового генератора, витрата палива залишається тою ж якщо не меншою (пару капель, ну а все ж).
Я вже писав, що хочу інші LED, модніші, за 28$. )))

енергоспоживання 1 галогенної лампи на ближньому:
[img] [/img]

даньній 4,9А

дальній:

енергоспоживання лише 1 LED лампи на ближньому=дальньому:
[img] [/img]

Ось так виглядає ледка за 1$ з алі яку сьогодні якраз забрав з пошти і вставив:

Реально тепер габаритка "запотужна"))). Замовлю на менше діодів а цю переставлю в "стопи"

Последний раз редактировалось: Вовочка (12 Октябрь 2019 22:46), всего редактировалось 11 раз(а)
Вовочка

СообщениеДобавлено: 12 Октябрь 2019 21:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А ще забув додати, діодки якби ледь помітно пульсують на малих обертах колінвалу, а також в момент увімкнення будь яких приладів, поворотніки, польсуючий електробензонасос, натискання стопів. Тому тут порадившись на місцевому форумі з хлопцями було прийнято рішення поставити підвищуючий драйвер виставивши на ньому напругу 15В. Лампи вміють від 9В до 32В. Приїде драйвер відпишу що вийшло.

Але при їзді зі швидкістю +50км/год. блимання не видно. Лише буває за авто стоїш на світлофорі і помічаю на холостих. Задній габарит теж пульсує. Типу як на велосипеді тільки значно швидше)))

upszn

СообщениеДобавлено: 13 Октябрь 2019 09:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як варіант - ставити на генератор шків меншого діаметру. Десь тут є тема.
Вовочка

СообщениеДобавлено: 13 Октябрь 2019 20:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

upszn

Все одно не думаю, що це не доцільно, струму все одно на галогенки не вистачатиме + витрата палива зросте, + морочитись з установкою.

Якщо подивитися в корінь на мету: Забезпечити належну кількість світла на дорозі без розряду акумулятора, то ніби ледок має вистачити, якщо хтось ще якусь мету переслідує, то звісно можна все що хочеш ))))

Последний раз редактировалось: Вовочка (14 Октябрь 2019 20:46), всего редактировалось 1 раз
Вовочка

СообщениеДобавлено: 13 Октябрь 2019 22:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Забрав я сьогодні акум на дозарядку, бо типу десь 450км проїхав, з них 250км з фарами, думав пора перевіритись. з 29го серпня як не як їжджу.

Результат:

M.A.D.

СообщениеДобавлено: 13 Октябрь 2019 23:14    Заголовок сообщения: Re: Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ста Ответить с цитатой

Вовочка писал(а):

Ось так виглядає ледка за 1$ з алі яку сьогодні якраз забрав з пошти і вставив:

совет: на всякий случай такие "кукурузки" проклеивайте суперклеем. оно все держится только на бессвинцовом припое. у меня в мотоцикле подобная пару раз рассыпалась (один раз - сами платы, второй - от цоколя оторвалась). правда там и вибрация/удары пожестче будут чем на жуже, но все же...

а вместо габаритов лучше ставить лампы с СОВ панелями, типа таких: - они светят где-то как обычные лампочки (может ярче), не требуют отражателя, не боятся вибрации и т.п.

Вовочка

СообщениеДобавлено: 14 Октябрь 2019 00:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

M.A.D.
?!!?!?
Не зрозумів?! В цоколі запресована алюмінієва гільза на яку посажені діоди, там немає чому розсипатися. Лінк в спойлері під фото.

Щодо COB якось маю сумнів, та й вже замовив простеньку 1Вт діодку

M.A.D.

СообщениеДобавлено: 14 Октябрь 2019 09:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вовочка писал(а):
В цоколі запресована алюмінієва гільза на яку посажені діоди, там немає чому розсипатися.

а, ну если гильза то норм. та что у меня - несколько текстолитовых плат с диодами, спаянных друг с другом. пайка со временем таки рассыпается...

Вовочка

СообщениеДобавлено: 14 Октябрь 2019 15:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зрозуміло, такі я теж замовив, Буду епоксидкою проклеювати.
M.A.D.

СообщениеДобавлено: 15 Октябрь 2019 01:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

и хорошо пропаять цоколь к плате (лучше - серебросодержащим припоем) .китайцы на припое экономят...

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Электрика Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

Перейти: