Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам агрегат ФІАТ-чіквеченто

 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2019 22:14    Заголовок повідомлення: Продам агрегат ФІАТ-чіквеченто Відповісти з цитатою


Продам комплектний мотор разом із кпп і навісним від ФІАТ- чіквеченто, привезено під замовлення з німеччини зі шрота, вирізано все з легкобитої машини, купляв собі для горбіка, встановив. з майстром підключив мозги і секундно завів, пересвідчився, що двигун і комп"ютер працюють.
Цікавість пропала з причини елементарної- два роки просив майстра вділити час і підключити все, про економію коштів і жадність не йдеться, просто надоїло просити... Псіханув, зібрав рідного мотора, дякуючи цьому почав їздити зльотами. зараз перейшов на 968 двигун. Фіатомотор валяється, ставити не буду і не хочу. Відсохло і відпало, принципово. крапка.

Пробіг, судячи з німецьої лейби СТО про заміну мастила- 105 тис.км.
93 року моноінжектор, 900 кубів, 40 к.с. Є рідна куліса з приводом до КПП, пучок дротів з мозгами, гєнич, стартер, вижимний, зчеплення, радіатор, вентилятор, шматок вихлопної з лямбдозондом. Але немає напівосей.
колись заплатив 380 євро, такі були ціни. Віддам все за 300 зелених, або окремо двигун за 250.

Відправлю в будь-який куток України, крім Криму і ОРДЛО, сам упакую І завезу перевізнику, пересил за рахунок покупця.

Оооо, ще забув, є перехідна плита під 965 кпп,але мабуть варто кроїти під кпп 968, цей мотор не для 965 кпп.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2019 14:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на 30 коробку можно ставить через переходную плиту и тогда ничего дополнительно не понадобится? я правильно понял?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sly



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2012
Повідомлення: 164
Звідки: Киев, Осокорки
Моє авто: citroen grand picasso c4

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2019 17:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


интересно было бы глянуть на фото мотора...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2019 09:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


chovchov писав(ла):
на 30 коробку можно ставить через переходную плиту и тогда ничего дополнительно не понадобится? я правильно понял?


Так, але в 30 коробки малий колокол, я вирізав отвір для носка стартеру.

sly фото зроблю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2019 19:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если фото не появятся до завтра - тему отправлю в топку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2019 19:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отправляй. Сделаю фото и новую создам.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group