Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Цилиндры под 82. Кто что думает?
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2019 14:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://www.reaa.ru/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1239649509/83#83

Пишуть про 82мм Ніхто не впізнає донора ребер?










Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2019 15:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тадам... Цилиндр ЗИД (УМЗ-5) d-82мм



https://motoprix.ru/p290843768-tsilindr-zid-umz.html

Шукаю )

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2019 16:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Обязательно новые цилиндры нужны? Так-то на ОЛХ продаются в разборе эти движки. Можно 4 б/у цидиндра найти не проблема. Чуть расточить, и будут как новые
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2019 16:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это получается не нужно запрессовывать москвичевские цилиндры, а просто эти вопхнуть каким-то образом в наши головы, и все?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Димас



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.02.2010
Повідомлення: 408
Звідки: ХАРЬКОВ

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2019 18:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чем не устраивают цилиндры москвича? Обточил по наружи и напрессовал родные алюминиевые ребра... И можно расточить на 85...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2019 20:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тут практично нічого і не потрібно робити
+ Більше розмір самих ребер

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
эдуард



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.04.2011
Повідомлення: 299
Звідки: алчевск
Моє авто: заз968м

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2019 21:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юра дерзай!! я скоро буду свой собирать на 86мм.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2019 22:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давай подробиці!

Чесно кажучи, хочу нарешті дістатись гаражу і подивитись наскільки поганий стан поточних 82мм. Можливо, масляні форсунки та нормальний масляний насос додам і запущу

Хто як думає, не малий ресурс буде у циліндрів вище? Може, у когось є твердомір ?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
эдуард



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.04.2011
Повідомлення: 299
Звідки: алчевск
Моє авто: заз968м

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2019 22:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да это старый проект был на85мм. фотки в галерее.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2019 23:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Офигеть, я начинаю хотеть
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2019 12:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хоти-хоти)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2019 13:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подивився на свої циліндри - один з 4х поршнів був сильно голодним )

Буду шукати як у темі або точити 1 рідний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Alexus



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2019
Повідомлення: 32
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 968

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2019 11:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Делал эксперимент ( срезал ребра с головки родной убитой и напрессовывать на любую гильзу https://www.drive2.ru/l/526509665249395766/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Alexus



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2019
Повідомлення: 32
Звідки: Киев
Моє авто: Заз 968

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2019 11:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Думаю это самый дешевый метод и красиво будет смотреться ( по родному ) на двигателе + все отверстия под шпильки толкатели уже есть
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2019 16:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я вот все сижу и думаю. а какой ресурс поршневой 82мм при повседневной круглогодичной эксплуатации? тысяч 20.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2019 16:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А ты у старых гаражных "спецов" спроси - они тебе и про камазовское масло раскажут и про то шо жигулёвские кольца и поршня в запорожце розплавютсо
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2019 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


от блять не подъебуй. я серьезно. мой сорокет на полусиньке и 79 костромской поршневой отходил чуть более 68 тысяч. поршневая компрессию держит. но на холодную дзеленчит пара поршней. а на горячую прослушивается стук коренных. есть идея о 82. но все таки ссыкотно. ибо ввалить немало по дырдыстанским меркам бабла. а после при пробеге 20 тык колоть свою жопу шилом как то не охота.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2019 22:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Будь-яке суттєве форсування знизить без того невеликий ресурс. Зрозуміло, якщо питання цікавості і принципіальної впертості, але в щоденному житті безглузде. Є межі розумного, які можна назвати поліпшенням в межах закладеної міцності , а все, що далі- однозначно невиправдані і безглузді витрати. Наступні питання з подібною переробкою: додаткове охолодження і без того проблемного в цьому плані двигуна+ питання міцності валу, які ти ніяк не вирішиш. Залишиться або: не виїжджати далеко, або молитися в дорозі, щоб коліно не "наказало довго жити". Confused
Або їздити дуже обережно без форсажів, але навіщо тоді це все???

Юра, я не намагаюся тебе переконати, просто висловив думку. Класично будь-яка розкачка моторчика дає йому яскравіше, але коротке життя.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2020 16:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Просто апну тему

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Сторінка 21 з 21

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group