Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Не включаются скоростя

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Xander



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2017
Повідомлення: 31
Звідки: Где-то под Харьковом...
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Листопад 2018 16:14    Заголовок повідомлення: Не включаются скоростя Відповісти з цитатою


Доброго времени суток, форумчане. На днях столкнулся с такой проблемой: на холодную не включаются скоростя. Причем при включении задней слышен хруст, а остальные просто упираются во что то. Приходилось глушить машину, включать скорость и заводить. При троганьи таким способом слышен стук и коробка начинает работать. Подскажите, в чем может быть проблема.

_________________
Бодрый ЗАЗ радует глаз))))))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 04 Листопад 2018 19:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Какое масло залито? Нигрол небось?

Слить нафиг, залить литр-полтора соляры, вывесить одно колесо, покрутить на всех передачах, слить, залить 80w90 какое-то (хотя бы yuko). Должно полегчать.

+ еще проверить регулировку выжимного (может - недовыжимает сцепление).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 04 Листопад 2018 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня при залитом Негроле в КПП даже в -10*С передачи переключались нормально, примерно при -15*С уже появлялся дискомфорт
По этому лично я считаю, что из-за масла что бы прям вообще передачи не включались, то это врядли. Разве что, если туда вместо масла воды не залили и автор ри минусовой температуре пытается переключать передачи)


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 06 Листопад 2018 01:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нигрол нигролу рознь. То, что сейчас в бутылках с надписью "нигрол" - по вязкости при +5 похоже на 80W90. То, что из старых запасов (то ли 90-х, то ли 80-х годов, в гараже у тестя в безымянных пластиковых канистрах советского образца) - при +5 уже еле льется, а при -10 скорее всего превратится в камень.

Знакомый как-то рассказывал, как на его глазах в мороз на КрАЗе водила раздатку на нигроле разорвал на куски, пытаясь размаслать холодную...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Meshanap



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.04.2019
Повідомлення: 1
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2019 10:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ребят, подскажите пожалуйста, купил и отдал родственнику запорожец, он покатался пару месяцев, появилась такая проблема при переключении некоторых передач они стали плохо втыкаться и иногда слышен треск или скрип при переключении. Я не силён в ремонтах авто, посоветуйте на что обратить внимание при поездке на станцию, сколько примерно денег готовить, и чем может грозить если ничего не делать сейчас?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2019 12:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На какую станцию собрался,жд?)))))
Недовыжим сцепления или соединительная муфта на тяге кклисы.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2019 13:14    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Смотреть ход штока РЦС
Курить мануал

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2019 13:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ще міг відпустити болтик, що кріпить кулісу до осі... Вже кілька разів приходилося підтягувати. Візуально вроді все добре , а передачі нормально не включаються.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2019 14:45    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


upszn писав(ла):
Ще міг відпустити болтик, що кріпить кулісу до осі... Вже кілька разів приходилося підтягувати. Візуально вроді все добре , а передачі нормально не включаються.
Різьбовий герметик рулить!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 16 Червень 2020 09:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перебирав недавно КПП в звязку з незадовільною роботою задньої передачі. Зараз є незрозуміла ситуація з 3-ю передачею. Поки не включаю 4-у передачу, все нормально включається/виключається. Як тільки проїдуся на 4-й передачі , перестає включатися 3-я. Нічого не допомагає , ні перегазовка, ні подвійний вижим. Після зупинки все повертається на свої місця. Добре, що 4-а нормально тягне - можна стартувати чуть не з 20 км/год (по рівному Very Happy )???

І зразу питання на майбутнє: може хтось ставив замість гольчастих підшипників втулки з капролактану (чи капролону, чи якось так). Чим вони кращі або гірші від бронзових. Знайти гольчасті підшипники не є проблема, але дуже вже великий люфт мають, а підібрати без люфта мабуть нереально. В мене колись сусід вроді точив з капролактану, але сусіда вже нема і нема кого спитати. Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group