Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Опять пыльник засопливил
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2018 21:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Короче фигня эти силиконовые пыльники. Ставлю уже второй комплект.На первом был износ полуоси под сальником.Поставил новый комплект,херячит масло из под сальника.Плохо проклеили гильзу маслосьемной втулки.Закзал токарю прижимное кольцо 3 мм толщиной,всеравно подтекание масла при стоянке.Буду ставить старые,или новодел. пусть на год
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2018 08:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як варіант : називається дешево і сердито:

Щоб не міняти старі советські пильники на яких появилися тріщини (поки без потьоків) і обійтися "малою кровю" (без розборки вузла) взяв я жінчину капронову панчоху б/у, клей 88.
Намастив тим клеєм пильник і красиво так обмотав панчохою з нанесенням клею між шарами панчохи. Думаю міняти треба буде разом з полуосями. Very Happy
Перед тим попередньо все по інструкції: почистити обезжирити.
Взято здається з якогось журналу "За рулем".

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 09 Вересень 2018 21:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так самое обидное,что ставил я полуоси новые с желтыми силиконовыми пыльниками. Терпеть не могу, когда под машиной капает.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 10 Вересень 2018 09:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Николай Викторович писав(ла):
Так самое обидное,что ставил я полуоси новые с желтыми силиконовыми пыльниками. Терпеть не могу, когда под машиной капает.


Я не дуже спец в цьому питанні з точки зору практики.
Але теорія така:
1. Правильно поставити самі пильники (лівий на ліво правий направо).
2. Зорієнтувати маслозгонні канавки так щоб вихід був внизу як тут вже згадувалося (було в якомусь із журналів «За рулем»).
3. Ну і самі сальники мають щільно прилягати як до полуосі так і до пильника. В тому ж журналі була рекомендація підкладати під сальники з внутрішньої сторони шайби з фетру чи войлоку (можливо ще з чогось) – товщина до 4 мм просочені мастилом, з метою покращення ущільнення.

Не розумію нащо міняти пильники ,якщо пропускають сальники? Question


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2018 09:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В силиконовых пыльниках внутри гильза не проклеянная БФ-88. И масло находит себе выход по гильзе наружу. Может и сальники не плотно сидят,короче кооператив!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Asterixxx



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.11.2018
Повідомлення: 4
Звідки: Чернигов

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 05 Листопад 2018 21:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А в чём разница? Что, если перепутать левый и правый? На вид они одинаковые совершенно, на неподготовленный взгляд.


Останній раз редагувалося: Asterixxx (09 Листопад 2018 21:23), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 06 Листопад 2018 01:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Направление маслосгонной резьбы. Вместо того, чтобы масло гнать обратно в коробку - будет гнать в сторону сальника.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group