Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ушастик ЗАЗ 968 Seven-Guitar від Nikolya_22
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2018 16:27    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою




кажись большие заливаются

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2018 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


як ти це зробив?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2018 18:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую всім за зліт, було круто!

Так як машинка набагато частіше стоїть ніж їздить, то задача перед зльотом була трохи покатати, щоб виявити косяки, які після зими вилазять неодмінно.
Першою покатушкою був пробіг до Житомира на фест алкобаня, перед цим спалив пів баку по Києву, недоліків після зимування не знайдено, окрім традиційного окислення контактів.

Перед зльотом необхідно було трохи попрацювати над жужиком в міру фінансів, так як він не в ідеальному стані((

Залив масло в коробку, злив всього при цьому приблизно 300мл...
Половину мастила витекло через правий пильник напіввісі((
Зняв напіввісь, збити фланець не вдалося, порвавши новий пильник намагаючись його натянути через іншу сторону і витраченого робочого дня, купив напіввісь в зборі і замінив, повторно залив масло в коробку.

З'їздив до карбюраторщика, після настройки (у мене солекс) машинка наче почала їхати краще, але все одно наче низів та верхів немає, хз, може від того що рідко катаю, а настройки в голові від піджопника.

Може ще дрібниці якісь і робив, а так більше нічого, хоча є що((

На зліт з'їздив нормально, без поломок)))
зупинили на житомирському КП - не горіла ліва фара - злетіла фішка у багажнику - поправив все норм.
Як не дивно, поліцаї перевірили доки і я поїхав (думаю старі гайці вже б вчотирьох стрибали хто перший буде папою...)

Трохи грівся, але не більше 105 вдень, вночі 95 при 80-90км/год.
Є підозра що бреше датчик, термометр з інфрочервоним променем на головках показував 90, піддон 80. Хз чи можна йому довіряти. відкриваючи кришку моторного відсіку відчуття що мотор 105 градусів немає.

Коли їхав 90-100 було більш інтенсивне видавлювання масла через щуп та із сапуна. Взагалі долив 2л.

Загальний пробіг 1440км із загальним розходом 7,6л бензу.


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2018 23:12    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Тому пірометру не вір. Ним ще потрібно правильно користуватися, а не просто тикати у все підряд)

А так - красівчик що катаєшся і не забиваєш

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2018 15:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дякую)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Сторінка 10 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group