Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968 АЭ "Джорджик"
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2015 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Любили, еще как любили! Поменяли глушаки, резинки на сцепление. Все работает и радует нового хозяина!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


машинку купив не ХроН, а його коріш якого звати Вєталь. чувак адекватний, вчора пройшов перше бойове завдання - все шарить, старається і робить!
назбирає грошей, і приїде до нас на обслуговування.

Я за нього ручаюсь особисто!
скоро сам зарєгається і буде шось відписувати)


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 22:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


но с обысками-это карма...))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Успіхів і натхнення, а також кохання! у жуж звісно)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Sanya



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.12.2010
Повідомлення: 77
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2015 11:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а вот и пешеходное фа-фа ему Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 20 Червень 2015 23:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Відпишу за Віталю(Sorohman) у гаражі джорджа Cool

З моменту покупки Джорджик накатав уже близько 2 тисяч км, переважно по місту. За цей час суттєвих проблем не виникало, по мотору взагалі нічого, абсолютно, катає дівок і радує людей навколо Laughing

було поміняно задню гуму на щось "попрощє", тепер машинка стала резвішою, краще керуватись, але дубовішою. Замінено тягу кпп, оскільки стара розвалилась, поставлені склопідйомники та поставлена на своє місце коробка, бо подушка померла і прийшлось колхозити що було під рукою, але тепер передачі вмикаються чітко і ричаг не шарпає. Ну і ще дико гудуть підшипники спереду, пробували міняти на б/у але нічого хорошого з того не вийшло, вже заказали нові барабани, можливо і гальма перестануть бити заодно. Шарові протянугнули, там наче все ок, лиш напрягає упавший передок через злом торсіона, але це теж вирішиться вже перед зльотом.

в планах у Віталі мегазліт у Вінниці, вже почали збирати ніштяки для перетрусу ходовки, та можливо якогось мінімального втручання до КПП і двигуна, бо трошки почав підсирати маслєцом. Все це робитимемо згодом, тому по мірі новин будемо старатись щось відписувати.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2016 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою













_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2016 00:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Класс! Спачибо, что заботитесь =) Если не лень, ведите тут борт журнал. Что сделано, что ломалось...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2016 09:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приємно бачити шо цікавишся долею машинки! Ще в минулому році було зроблено то передній і задній ходовці.з переду: ремонт торсіонів,нові сальники балки,заміна передніх амортів один був зігнутий і різні пружини на них стояли,перебрали шарові та нові передні барабани і ступічні підшипники.було зачищено днище в салоні і пофарбовано,заантикорені передні арки.підварене днище під заднім лівим ричагом бо прогнило трохи. Обтягнули тоді ж голови і масло перестало гнати,замінили ще передній сальник кв,зробили аварійку і вигнали барабашкуз проводки під приборкою.
В цьому сезоні : розвари з горбічних дисків( дякуємо Валєрчику за диски), повітряний фільтр від 2141, попарив трохи мозок бензонасос але поборов його Віталька,ну і часом підйобував роз'єм на трамблері під бсз,поставлений майфун і прикурювач.
А взагалі чудова машинка інколи з характером,але який це жужик без характеру.
У Вітальки буде час ще щось напише і добавить фоток.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2016 10:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=24328&postdays=0&postorder=asc&start=360
Тут є пару минулорічних фоток перед зльотом у Вінниці


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 23 Тра 2016 14:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уе на ньому мої глушаки басисті вісять???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sorohman



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2015
Повідомлення: 10
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968 АЕ

ПовідомленняДодано: 23 Тра 2016 21:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так, на ньому
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Klim



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2010
Повідомлення: 2043
Звідки: Харьков, Москва
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Citroen C4, Автодом Fiat Ducato

ПовідомленняДодано: 10 Липень 2018 19:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Как поживает мой Джорджик?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Сторінка 13 з 13

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group