Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обговорення афтепаті

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 28 Червень 2018 15:17    Заголовок повідомлення: Обговорення афтепаті Відповісти з цитатою


Виглядає так, що більшість зареєстрованих і вже не заглядають в тему "Обговорення Мега-зльоту", тому мені захотілось відкрити нову тему.
"Ще раз стосовно Головецька. Чи будемо просто "гнити" в Головецьку, чи хочемо також щось задвижнячити? Стосовно виїзду на гору Маківка вже ніби вирішено, тепер питання - чи хочемо поїхати відвідати всесоюзний гірськолижний центр Слаське (від Головецька 15 км) та виїхати на крісельному підйомнику на гору Тростян? Можна це організувати в такий спосіб, як ми це робили на наш 60-річний ювілей - "Запорожці" залишити в Голвовецьку, поїхати всім разом на антикварній вантажівочці до Славська, піднятись на кріселці на Тростян, потім спуститись по "західному" і далі пішки додому. Чудові краєвиди, свіже повітря і драйвовий настрій забезпечений. Можемо також спробувати замовити на горі щоб нам зробили обід, щось з гуцульської кухні. Якщо цікавить, будемо питати за актуальні ціни цього всього задоволення.
Питання також, скільки часу плануємо афтепатитись?


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 28 Червень 2018 18:14    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Это интересное предложение, тем более для меня - я не хожу в горы пешком
За обед тоже узнайте
Я думаю тусить будем до пятницы

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 29 Червень 2018 00:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Идея с Тростяном просто отличная!!!
На горе очень много колыб. Будет где вкусно посидеть.
Поддерживаю!

Вопрос: с нижнего запада сколько километров потом домой топать?



Я рассчитывал на пару дней афтерпати.
Потом хотел ещё дальше в Карпаты заехать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Липень 2018 20:59    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Всем остальным, похоже, вообще пофиг как отдыхать - "куда все - туда и я" ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 02 Липень 2018 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та в принципе, особо нечего обговаривать.
Программа очень интересная!
На горе множество колыб. Очень вкусная домашняя кухня и напитки!
С кресельной дороги открывается замечательный вид.
Будет круто!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2018 01:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


народ,а кто вообще сколько афтепати думает тусить?когда разъезд основной массы?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2018 07:02    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Не знаю. Смотря, как будем тусить.

На месте разберемся.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2018 13:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


такой себе вариант.мне надо понимать,до четверга вернёмся или нет.если нет-мне надо ноутбук с собой брать и интернет мобильный.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2018 13:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бери
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2018 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добре, будемо питатися за ціни, Оксана якраз завтра буде в Головецьку то попитає у місцевих. Стосовно багато колиб на Тростяні - їх багато взимку, коли всі катаються на нартах. Може тепер щось і змінилося, і стало більше туристів і влітку, але як ми святкували своє 60-річчя три роки тому. то спеціально замовляли обід, який виключно для нас сервірували на горі. Всі інші колиби були пусті. Так що надіятись, що щось буде може і не варто, а все-таки замовити вареники або голубці, чи грибну юшку на якусь кількість чоловік. Або взяти з собою сухий пайок

_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 10 Липень 2018 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хорошо. Лучше узнайте про обед на горе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2018 22:54    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


до уваги всіх, хто їде до Головецька.
По-перше, прохання до всіх, хто хочу спати в кімнатах дерев"яного будинку взяти з собою постіль (наволочка на подушку, простирало, наковдерник).
Тим, хто хоче спати на сіні, мати спальник, в намет всі самі знають що требаSmile))
Якщо хтось має великий казан, може взяти з собою, бо в нас такого великого, щоб на всіх один куліш зварити нема. Мангал і баня є. Ріка, щоб в ній щось попрати, також є.
Стосовно виїзду на Тростян - підйомник працює планово для всіх бажаючих в п"ятницю, суботу і неділю, тому спеціально замовляти не треба буде, найкраще поїхати в п"ятницю, бо тоді і всі колиби на горі будуть щось варити, буде більший вибір і не треба буде також щось спеціально замовляти. Кріселка на Тростян орієнтовно буде коштувати біля 100 грн (це зимовий варіант, кажуть влітку дешевше, але ми не дізнались скільки точно). Антикварної вантажівки прямо з Головецька не буде, бо водій на роботі, тому до кріселки треба буде під"їхати запорожцями. Зрештою ми ще шукаємо варіанти знайти машину зі Славська, але це буде коштувати дорожче.
Тому пропонуємо відпочиватии з неділі по середу, поїхати в четвер на Маківку в п"ятницю на Тростян, в суботу можна буде ро"їжджатися по хатах.
В програмі можливі зміни в зв"язку з погодними умовамиSmile))


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 19 Липень 2018 07:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На слете ещё подумаем и обсудим.

А сколько мест в доме?
Я бы вообще не вез палатку...
Мне диско-барахла хватает

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group