Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-968мр AlexK
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 25 Грудень 2017 21:45    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою




Вот такая М-ка. Год выпуска J. Это 94?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 25 Грудень 2017 22:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


шо за машин? на донора?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 26 Грудень 2017 00:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це та М-ка, що продавав tiptopvkr.
Так, на донора. Десь за дня сфоткаю, щоб було видніше.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 30 Червень 2018 22:17    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Давно не писав, точніше якраз 3 місяці.
Сьогодні знову відвідав Хмільник. Є результат:



По суті автомобіль стояв протягом 3-х років після зльоту у Вінниці. Але в травні дійшли до нього руки. Як не дивно завівся з першої короткої спроби, тільки після підкачки бензину через ЕБН.
Перевів авто в цегляний гараж і почалося:
Зчеплення барахлило ще тоді - педаль повільно поверталася. Встановив ВАЗ комплект ГЦС-РЦС. Реально стало краще.
Потім помітив, що в бачку на задній контур пропала рідина - потік лівий РТЦ. Перебрав один "новий", замінив. Заодно заглянув до правого колеса, яке взагалі вже не реагувало на педаль - закис циліндр вдалося розшевелити. Викинув нові колодки з правого колеса, які після рашпілювання все одно трохи підтирали.

Встановив задні стійки АГАТ Таврія -пікап, там нижня чашка вище на 2 см, під сівші пружини саме те.

І на цьому тижні вже трохи розгрібся з проводкою в частині зовнішнього освітлення. Замість нормального вимикача стояв на 3 положення (включаючи 0), відповідно так він і працював. А почалося з того, що під час одного пробного виїзду потухло все освітлення, коли почав під панелькою рухати дротами, то коло світла було гарячим.
-Замінив вимикач освітлення;
-встановив блок запобіжників типу Євро;
-встановив реле світла.

І вже сьогодні перед виїздом причіпив людський ручник (рідній був на місці полички на тунелі), а то без ручника авто вже 5 років прожило, ну і по дрібницях.

І так як погода була цілий день дощ, відчув себе як в старому човні, але одразу побачив всі місця підтікання води в салон. Буду ліквідовувати.

Порадувало, що температура двигуна вище 80 не піднімалася.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2018 11:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрався до купленого давно БСЗ. Вирішив поставити його, і заодно заглянути до карба - повернути вакуумний привід другої камери (карб вазон 2105). Думав фігня, а вийшо сексу на два вечори:
В карбюраторі, коли зробив мех. привід не міняв жиклери, тому на низах був відчутний провал. Карб зібрав без питань, одна фігня, що гвинт який фіксує оболочку троса соса, дещо прижимає трос і він не так вільно рухається як раніше.

А потім почалося. Зняти і встановити трамблер діло не хитре. Ставив по першому циліндрі. Але взяв катушку, яка давала глюкани, що виявилося не одразу. Поки на стартері ганяв мотор, підпалив болта на втягуючому реле ((. Але поставив іншу катушку, завів, налашував.
Вирішив проїхатися (це було з неділі на понеділок), я на стартер - пуску 0.
Я до стартера, а один болт реально згорівший. Пуск викруткою між клеми результату теж не дав. Так і залишив.
В понеділок після роботи відкручую дроти на стартері, від згорівшого болта - хера, гайка по різьбі лиже. Засанітарити її на місці немає як підлізти, довелося знімати стартер і вже в зручному положенні ремонтувати втягуюче. Поки все зібрав знову 12 год ночі.
Пробний виїзд - на низах вже бере нормально. Оберти стабільні. Але почав неперіодично смикатися - схоже на пропуски запалення. Ще як варіант поганий контакт на роз"ємах бсз. Сьогодні спробую поставити інший жгут.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2018 19:41    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вже пройшов місяць від зустрічі, а я нарешті зібрався хоч щось написати в своєму гаражі.
Загальний пробіг склав 850 км. Витрата пального 7л/100км.
В дорозі виникло лише декілька невеликих негараздів: на кільці перед Хмельницьким виявилося, що злетів провід живлення з лівого габариту - послабилася клема - пасатіжі в поміч.
І вже десь за 10-15 км від Франика зламалася педаль газу надвоє)) при чому на підйомі. Була поремонтована тимчасово великим хомутом. Herdsman спс. Халепа була тільки в тому, що педаль раніше впиралася в підлогу, ніж вікривалася заслонка і двигун не докручував свої оберти.
На місці вже заварена Вовкою Мобайлом.


По дорозі назад десь на підйомі під Тернополем втратили іскру, хоча спочатку думали, що не заводиться через перегрітий бензонасос. Температура двигуна була в межах 100-105С по показометру.
Виявилася та ж коса БСЗ - прослаблений контакт провода живлення комутатора. А далі все норм. В тому числі і дорога від Тернополя до Вінниці.

+Заїхали в Меджибіж:

А потім по прямій додому:

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2018 23:18    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Золота осінь не пройшла повз. Ось невелика фотопідбірка:






Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 20 Жовтень 2018 08:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Яка гарна хфотомодель
ЗЫ. Дружина теж гарна


_________________
"Теория без практики-мертва,а практика без теории-слепа" И. Кант
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 21 Жовтень 2018 07:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 12:48    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Лед габарити в передніх фарах:

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
German



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.06.2016
Повідомлення: 363
Звідки: г. Вольнянск,Запорожская обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М 1987г.

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 13:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Что за лампы? Можно подробнее..?

_________________
Для связи: 0502691700, 0671631101
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 14:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ось такі лампи. Маркуються як T4W BA9s з 9-ма світлодіодами типу 5050.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 20:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Такие лампы стоит проклеивать эпоксидкой (или хот бы суперклеем). Очень любят рассыпаться от вибрации... Хотя мож на авто не так заметно, у меня на мотоцикле в заднем фонаре такой конструкции за год развалилась.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
German



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.06.2016
Повідомлення: 363
Звідки: г. Вольнянск,Запорожская обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М 1987г.

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 20:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А как они по яркости. За дневные ходовые огни сойдут? А то сейчас и днём генератора еле хватает..

_________________
Для связи: 0502691700, 0671631101
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За тривалий час експлуатації нічого не розвалилося. Скоріш за все залежить від виробника. Як ДХО не звертав уваги, треба вдень виїхати посвітити.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2018 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мож на жужике вибрации/удары поменьше чем на мотоцикле (таки на ямах у меня болт М8 крепления моноаморта гнуло, при зазоре между ухом и сайлентом в пару мм). Но в любом случае - бессвинцовая пайка не самое надежное соединение, хрупкое оно очень, капля суперклея хотя бы рядом не помешает.

По яркости они где-то как 10-15Вт лампа накаливания. Мож на 20Вт натянут.

А вообще - в фары можно поставить LED лампы недорогие, типа таких https://ru.aliexpress.com/item/2015-New-20W-2-2000LM-2-Hi-Lo-dual-beam-DC12V-6500K-H4-plug-Led-Bulbs/32493093438.html (ближний/дальний есть, хоть и не идеальный, у меня сейчас такая в мотоцикле стоит - доволен, ночью вполне комфортно).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2018 14:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З LED в фарах головного світла ще є питання, так як оптичні елементи запроектовані під галогенову лампу. Тут суть не тільки в тому як тобі видно, а і де буде лінія зрізу. Я використовую оптику Wesem + Osram Night Breaker+ реле на світло і цілком задоволений.
Хоча ще б "+" до реле провів окремим проводом від АКБ, і "-" від фар теж.
Тому що був поганий контакт правої фари з кузовом автомобіля і відповідно фара світила так собі.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2018 18:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну линия среза у ламп с СОВ диодами таки да, немного размыта. Но не так страшно - ближний свет все же есть, вдаль на ближнем не лупит.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 01 Тра 2019 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




Весна розцвіла )

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 23 Жовтень 2019 22:23    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою




Вдала поїздка в ліс. Навіть майже чистий.
Поїздка в ту ж сторону декілька днів раніше закінчилася походом за трактором: засів в піщаному мокрому грунті. При чому до кінця трясовини залишалося буквально 10 метрів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group