Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Мегаслёт 20-22.07.2018!!!
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Куда едем на ЗАЗ-слёт 2018?
Каменец-Подольский
11%
 11%  [ 9 ]
Ивано-Франковск
56%
 56%  [ 45 ]
Троещина
11%
 11%  [ 9 ]
Я креведко! Буду сидеть дома
20%
 20%  [ 16 ]
Всього проголосувало : 79

Автор Повідомлення
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2018 00:52    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


За організаторі нічого писати не можу, а в нас з Оксаною пропозиція на програму афтепаті
маршрут Карпати: Ів.Франківськ - Богородчани (церква) - Тисмениця (знаменита хутряна фабрика, хто хоче своїй жінці або подрузі хутерко купити)) - Микуличин в музей української символіки, а потім - Яремче, заночувати. Яремче з 26 липня 25-ий міжнародний гуцульський фестиваль (їсти, пити, і хороше походити) 27 їдемо до Солотвино, плаваєм в соляному озері, доїжджаємо до Колочави, ночуємо. Колочава - село 10 музеїв,(“Бункер Михайла Штаєра”, “Колочавська вузькоколійка”, “Колочавський бокораш”, “Лінія Арпада”, Музей Івана Ольбрахта, Музей-меморіал “Блок-пост”, Музей-церква св. Духа, “Стара школа”, “Старе село”, Птахопарк Василя Макара.
Навколо Колочави: Птахопарк Василя Макара, Лікувальна пасіка Шимоні, Форелева садиба, Школа вівчарства, Мінеральне джерело Колочава, озеро Синевир та Реабілітаційний центр для бурих ведмедів, водоспад Шипіт у с.Пилипець, оленяча ферма у с.Іза, біля Хуста – Долина нарцисів (період цвітіння – перша половина травня) та страусина ферма, Тереблеріцька ГЕС (є можливість екскурсій на цей промисловий об’єкт). 29 озеро Синевир нейсовірної краси, через Пилипець і водопал Гукливий доїжджаємо до нас Головецька. 24:00 починаємо святкувати, 30 святкуємо і далі всі сидять скільки хочуть і відпочивають. Обов"язковий віїзд на гору Маківку і спільне фото біля Меморіалу січовим стрільцяс. Потім хто куди. Ще забула - можемо доїхати і зробити спільне фото біля пм"ятника "Центр Європи".


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2018 11:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всё красиво звучит. Но, к сожалению, у меня точно не получится столько гулять и путешествовать...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2018 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Плюсую! Програма супер, але навряд що зможемо стільки кататись)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 01:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor судя по всему ты будешь с нами))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 06:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це по чому ти судив?))
І з ким "з нами"?
І де будете ви?)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 11:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor ну ты щас не в Украине, собирался ли ты на слет я не знаю, но судя с фразы «навряд сможемо стільки кататись» я понял, что тв приедешь)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 11:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Харэ флудить - не в чатике!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 15:47    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Слишком много дней на разъезды. Не у всех так много отпуска.

Можно было бы 22июля переехать из Франыка в Головецк.
Потусить пару дней у Ирисок, освоить местные достопримечательности. Например заказать ЗИЛ и съездить на Тростян.

Потом ещё куда то поехать дальше.
Олег что-то писал про летние Карпаты.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zanoza
Красива! Талантлива! Скромна!


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.08.2007
Повідомлення: 1240
Звідки: Киев, Теремки-1
Моє авто: ЗАЗ-965 64г.

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 16:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а когда перекличку начнете делать?
+ кто меня сможет взять в экипаж.
Ехаю только Киев-ИФ-Киев без дальнейших покатушек :/

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2018 22:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По проживанню щось відомо?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2018 17:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Взагалі щось відомо крім афтепаті, переліку можливих дат і дати за яку проголосувала більшість?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2018 17:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не прыкалуйся, на титульной странице большими красными буквами и цифрами написано даты проведения слета
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
den-mehanik



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.05.2010
Повідомлення: 891
Звідки: запорожье
Моє авто: ЗАЗ 968м,965А

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2018 18:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый вечер!
Скажите, а когда перекличка начнется?
Нас 2 человека будет, лучше домик, но если надо в палатке- палатка будет!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 01:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
не прыкалуйся, на титульной странице большими красными буквами и цифрами написано даты проведения слета


так он и говорит,что КРОМЕ дат и города

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 08:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З місцем вже визначено,це Калушске шасе колиба"на ставах"при виїзді з ІваноФранківська
Проживання в палатках,по бажанню є поблизу готелі, за 300 метрів від бази
Культурна прграма .Пропоную музей С Бандери,що 40 км від бази, потім міісто виставка і екскурсія містом.Можна ,якщо буде виходити по часу повернути ще в Крилос там музей старожитностей нашого краю.
Ну і культурна програма на баз.
Інформацію що до подробиць надам пізнійше , чекаю повернненя власника озер з Амстердама щоби обговорити нюанси.
Всі пропозиціїї і зауваження будуть враховуватись...


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 09:13    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Можеш скинути координати розташування? Хочу подивитися по проживанню, щоб не в палатці.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 09:44    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


В этом кемпинге нет туалета и воды даже руки помыть. Судя по отзывам в гугле
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 10:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є варіант ,Чорний замок , буквально поряд і зі всіма зручностями і банкетним залом, ціни можу узнати і забронювати
В ньому байкери проводять свої зльоти...
Є парковка , взагалі цевільно і красиво..http://www.new-incity.com/ua/hotels/blackcastle.php?city=1&category=2


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 16:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є ще варіант " Тріо"
Домовився на завтра, там є до 30 номерів готельних і можна поставити до 40 палатик+всі зручності,парковка банкетні зали і тд


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2018 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Звучить непогано
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Наст.
Сторінка 11 з 16

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group