Список форумов ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Посвящённый автомобилям Запорожець

ПоискПоиск   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения РегистрацияРегистрация
    ПрофильПрофиль   ВходВход 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус перевод
Книжная полка

Проблема з вижимом зчеплення на гарячо.

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Мater

Статус: Offline
Моя машина: ЗАЗ 968м

СообщениеДобавлено: 07 Июнь 2016 21:59    Заголовок сообщения: Проблема з вижимом зчеплення на гарячо. Ответить с цитатой

Доброго часу доби)

Власне вся суть в заголовку. Робочий і головний циліндри перебрані і працюють справно. Поміняно вижимний підшипник, корзина і диск счеплення. Все нове і справне. Але коли мотор холдний то педаль туга і счеплення працює нормально, а на прогрітому двигуні при вижатому щепленні і вкюченій передачі машина дригається і пробує їхати.

В кого які думки на рахунок цього?

Последний раз редактировалось: Мater (08 Июнь 2016 01:20), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 00:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ні в кого нема варіантів? Ато реально все замінилось, дещо навіть двічі і всерівно хрінь якась
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение ICQ Number
sanitar
лентяй

Моя машина: 968м

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 03:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

пока в порядке прощупывающих вопросов-с регулировкой хода штока сцепления всё нормально?
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 09:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Жартуєш? Звичайно що шток відрегульований як книжка пише
Мater

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 09:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Для повноти діагнозу скажу що корзина взята з мого попереднього двигуна, та що з нею мало би бути все ок. Вижимний і диск зчеплення нові.
sanitar
лентяй

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 14:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а пробовали на прогретом заглушить,выжать сцепу,воткнуть передачу и попробовать завести не отпуская сцепу.пытается тронуться?
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 16:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не їде але чути що буксує
sanitar
лентяй

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 18:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ставлю на коробку.что-то в ней регулировали?
Мater

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 20:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sanitar В коробці нічого не регулювали. Раніше стояла на старому двигуну було все ок. а що може бути в коробці такого що призводить до поганого вижиму щеплення?
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 21:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отожбо, підтримую Саню, причому коробка до зчеплення? Єдине шо по ній робилось то заміна пружини вилки вижимного підшипника
Proffesor

Моя машина: ЗАЗ 968м Бєжик

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 22:00    Заголовок сообщения: поддержали 1 человек Ответить с цитатой

в мене таке колись теж було...мотор захолов і сцепа знову нормальна...хз, качнув ще раз і все заробило...хоча повітря при прокачці не виходило...
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Мater

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 22:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ок. попробуєм качнути ще раз, але мені щось не віриться що ця проблема вирішиться так просто))))
Proffesor

Моя машина: ЗАЗ 968м Бєжик

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 22:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ну в мене було так, шо якшо катаєшся по місту - то все норм.
але якшо 20-30 по трасі - сцепа майже повністю пропадала. покурив 15-20хв і знову з'являлась...

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк

СообщениеДобавлено: 08 Июнь 2016 23:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну тут то саме тільки мотор гріється і в місті
Barbarossa
НашКузьмич

Моя машина: ЗАЗ-965

СообщениеДобавлено: 03 Январь 2018 00:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Roskо писал(а):
Не їде але чути що буксує

буксує чи веде??? буксує, коли на передачі під час їзди пробуксовує, а веде при включеній передачі і вижатому зчепленні

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Barbarossa
НашКузьмич

Моя машина: ЗАЗ-965

СообщениеДобавлено: 03 Январь 2018 00:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

такі речі бувають, і розібратися розумом бува досить важко. колись робив капремонт двигуна на 2103, більше нічого. Робив не сам. Прийшов до майстра, завів двигуна- включити жодну з передач неможливо...навіть не шкребе, а просто ричаг тупо не йде... в той самий час попереднє включення передачі і потім запуск двигуна нічого не дає- машина не їде, зчепа буксує, регулювання по усій амплітуді нічого не дає....на протязі ночі чотири рази знімали кпп і намагалися рушити з місця, регулювали шток зчеплення, міняли ведомий диск, вижимний...... танцювали з бубнами---НУЛЬ.
Ранком купив нову корзину і передачі як ні в чому не бувало почали включатися в роботу і машина поїхала. перед демонтажом двигуна зчеплення працювало як треба, нарікань не було. Візуально стара корзина нічим від нової не відрізнялася, мірялися площини, відстані, тріщин і перекосів не було. до тепер загадка

До речі, на горбіку в мене те саме, на холодну все чудово, майже відчуття іномарки, а на прогрітому просто неможливо рушати на світлофорах, я вже мовчу про задню, там скреготання а-ля ПАЗІК...але в мене інша причина і я знаю про неї. Після того як розвалився наконечник троса у педалі я наварив нову потужну голівку, але зчеплення не відрегулював точно.

Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vadim_K

СообщениеДобавлено: 03 Январь 2018 00:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мотор давніше скинули....там лопнули пружини які тримали підпятник, поламало лапи і розфігарило вижимний...
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение ICQ Number

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Трансмиссия Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

Перейти: