Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
3g (или GPRS) по WI-FI кто делал?

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2017 04:10    Заголовок повідомлення: 3g (или GPRS) по WI-FI кто делал? Відповісти з цитатою


нужны отзывы людей,уже делавших подобное,а именно какое оборудование использовали.
что имею на данный момент:"свисток" от мтс,3-х этажный дом в деревне и слабое покрытие мобильной сетью на 1 и 2 этаже.на третьем уже на троечку,удавалось разогнать его до 1.5 мбит на даунлоаде,что меня в принципе удовлетворит.
что хочу:стационарный роутер 3g wi-fi,чтоб его поставить на чердаке,спустив шнур питания на 3 этаж,и по приезду просто воткнуть его в розетку и иметь интернет по дому.
поиск по олх,сайту интертелекома и киевстара ничего подходящего не дал.роутер с usb портом не очень катит-свисток туда ставить нет особого смысла,я хочу в будущем добавить gsm антену,а у меня на свистке нет разъёма для неё(да,видел как допаять,но не горю желанием).
короче может кто встречал готовое решение,подходящее под мои потребности-подскажите как его зовут.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2017 11:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як телекомунікаційщик скажу, що тобі потрібна спрямована антена, спрямована на базову станцію. Все інше - фігня
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2017 13:11    Заголовок повідомлення: Re: 3g (или GPRS) по WI-FI кто делал? Відповісти з цитатою


Юра,я ж написал

sanitar писав(ла):
я хочу в будущем добавить gsm антену,а у меня на свистке нет разъёма для неё(да,видел как допаять,но не горю желанием).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2017 14:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В такому випадку, мені здається, краще взяти автономний 3G wi-fi роутер з ант. розємом і встановити його на 1-му поверсі чи де там, а на горищі направлену антену.

Була в мене подібна ситуація з піплнетом, на рівні 1-2м від землі сигнал був відсутній взагалі, антена на горищі на +14 і все нормально.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2017 01:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вариант интересный.два вопроса:есть такие,которые будут работать при включённом АС?потому что я проверял на Verizon Jetpack 4620LE,так у него или работа,или зарядка.
и какие потери сигнала на проводе для антенны?не получится-ли то на то?
у меня сигнал на третьем этаже для свистка был в лучшем случае -85dbm,а так в среднем около -95dbm.для модема что я написал выше-уже на втором получалось -88dbm.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2017 01:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо не знайдеш за прийнятною ціною у вигляді GSM-роутера, то бери просто роутер з USB, втикай туди модем і налаштовуй все це.
У мене так міг працювати Fon router + MTS modem

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2017 13:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego, стосовно "свистка", мій "Huawei E1550", періодично відвалюється, повторно програмно з'єднатися неможливо, тільки пересмикувати сам модем, після чого він сам відновлює зв'язок.
(ОС Убунту, але і з Віндою було те саме, тільки під Віндой само зв'язок не поновлювало), зараз в неті з ппланшету(в якості модему), навіть не роз'єдную, тобто, завжди в мережі.

P.S. В мене та сама проблема, мала швидкість, комп з "модемом" в протилежному від БС кінці будинку, та ще й бува місцева БС відключається(напевно армія керує), і зв'язок перключається на на одну з інших трьох(направлена антена ніяк не варіант.
Ще такий момент, БС бачу з вікна, але на горищі/даху прийом значно ліпший, імовірно, що БС від мене на відстані 1,5 км, та ще й на горі(село в западині, метрів з 6-10)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
byxara



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.09.2016
Повідомлення: 49
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2017 01:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Могу антенну подарить.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/3g-modem-virgin-mobile-IDt4ReG.html#bc413a86a4
Я вот такой фигней пользовался.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2017 01:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


буду признателен.она живая?как её зовут?

и какие впечатления от вирджина?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
byxara



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.09.2016
Повідомлення: 49
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2017 19:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Антена живая висит себе на крыше,полезу сниму,а вирджин,нормально работал,другу подарил,тоже доволен.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group