Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2017 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
Тепер буду вести пошуки того, хто мені зможе клапана притерти, глянути на самі направляючі, або купити добротні голови і поставити їх, ну і кільця замінити (сподіваюся, ними все обійдеться).


я могу,но вопрос очереди.ты был в гараже-сам всё видел.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2017 23:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бля, чого ж ти мовчав. Знову по тих ямах доведеться пертися)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2017 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ещё раз:это далеко не в ближайшее время.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2017 23:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну тоді на каву заїду)) двигун треба зараз зробити, бо мені здається, він довго не протягне + в салоні весь той дим стоїть.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Тра 2017 09:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник Поговори с Валерой
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2017 10:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ставь от 2108 назад и будет тебе счастье.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2017 19:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
Хто знає які хрестовини краще взяти і підшипники на зад?

Також цікавить, підшипники купляли окремо, чи комплектом (пара підшипників, сальники, змазка)? Бо зі слів одного чувака з автосервісу, вони саме комплектом мають продаватися, якщо не комплект, то найобка. Хоча, я тільки окремо бачив.

Rolling Eyes


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2017 21:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На сучасні авто йдуть комплектами.
Зазвичай, це 1 підшипник + змазка + сальник.
Буває і те саме х2

З приводу роздрібних - вони продаються і окремо від змазки.

Якщо є гроші - можеш з чогось сучасного підібрати, але ж самі підшипники будуть нормальної якості і у роздріб.
Якщо з авто то вони приблизно однакові і підходять під умови експлуатації. Якщо ж роздріб - зверни увагу на навантаження та швидкість обертання

У будь-якому разі, у нас конструкція така, що періодично потрібно підтягувати + зазори добряче уходять від нагрівання ступиці


ПС: клапана притерти - за 2 години. Потрібно 2-3 пасти для притирання та дрил з регулуванням обертів.
По-нормальному, потрібно виміряти еліпсність циліндра (а вона 90% є) і клапанних напрямних.

З мого досвіду, якщо сильно димить, то це борозди на циліндрах та втулки клапанів. Клапани роздовбує через коромисла, коромисла - через розподвал у опорах. Якщо надумаєш міняти клапани, то і напрямні бажано відновити
А так, з сапуна димить кожен МеМЗ. Потрібен відсос картерних і бежано через фільтр

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2017 09:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego Дякую.

Завіз Сімку до Валери. Клапанів немає, поршні прогоріли наче, на циліндрах борозди. Мотор пройшов 6-7тис, нехай воно сказиться Evil or Very Mad


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2017 09:49    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Мееееееемз!!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2017 09:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Значит такая капиталка. У меня под постоянными пиздюлями ездит до сих пор. Прогар клапанов и поршней может быть из-за неправильного зажигания.
П.С. у меня есть три мотораWink2


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2017 12:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хай йому грець!
Hell-Racer Валера вже наче точить циліндри. Сподіваюся буде валити. На рахунок яка була капіталка - хз. Я купив тут на форумі готовий комплект Циліндри+поршні+кільця, думав норм.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2017 11:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пізнє запалення та Аи-92 творять дива...
А ти казав "монопенісуарно" Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2017 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Там мабуть через хрінову зборку і запчастини так сталося. Але запалення не виключаю.
Двигун вже зібрано, на днях забираю у Валери.

Щойно подумав про додатковий радіатор для оливи, в мене він не грівся, це більше для експериментів. Але одна думка не дає спокою: яка існує залежність між температурою оливи і охолодженням циліндрів? Може на заводі розрахували так, що при температурі оливи 100градусів, циліндри вже мають нагрітися до температури пездеця і потрібно зупинити рух. А охолоджуючи оливу ми не охолодимо циліндри в розрахунковій залежності і вони будуть перегріватися.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2017 23:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я думаю шо прямої залежності немає.
є певна відносна зележність..
ти головне збери всі кожухи плотно, через войлок чи пароніт, всьо попідгинай, де треба і т.д. шоб сифонів ніде не було

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2017 23:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


цилиндры маслом не охлаждаются, поршня в стоке - тоже. температура масла 100-110 градусов нормальная

ты скорее всего словил детон, заправляй нормальный бенз, выставляй зажигание и не езди в натяг, мотор хочет, чтобы его крутили.

ну ещё вероятно херовая сборка, либо мехобработка

допрадиатор желательно ставить с выносным маслофильтром, либо теплообменник как на ВАГомоторах, но тогда надо городить огород с водянкой и радиатором

а вообще нормальный мотор не перегевается! доказано очень многими людьми.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2017 23:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Запалення грає дуже важливу роль в перегріві!
От повернувся із ЖитомирАлкоФест, так у мене безконтактне, трампльор москвич - із-за не вірного кута запалення перегрів по трасі 100-110 при 60-70км/год!!!
+ зазор клапанів!
поставили рідний перероблений на датчик хола - і температура 80!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Червень 2017 19:57    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Всім дякую за пояснення, то були роздуми на вільну тему, але треба ще подумати Laughing

Забрав нарешті у Валери Сімку, була зроблена майже капіталка двигуна:
1. Заміна клапанів, притирка
2. Заміна поршнів, кілець, розточка циліндрів
3. Заміна шатунів та вкладишів

Також заміна сайлентів задніх. Були у ремонті майже місяць.

Їхав свої 20 км додому, гріється пепець, 5 разів ставав на охолодження. Температура 80-85 і я відпочиваю під деревом. Поки їхав по Теліги, наказав трьох чорних жИпів, що рухалися по смузі громадського транспорту, сподобалося

Тепер треба обкатувати знову. В гаражі на холостих покалатав, читаючи мурзилку, має бути бімба.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2017 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Знову тарабанить передня ходовка, пройшло приблизно 400км.
Катався з двома пасажирами і пустим багажником - ніхера не їде. Хоч ногами підпихай.
Чи то я такий везучий, чи то ще якась херня.

Грітися вже перестав. Стараюся тримати температуру 80 градусів. Намотав за вихідні 300 км (переважно по трасі), обкатка продовжується. Попереду обтягування голів і заміна оливи.

В когось є за шоколадку стокові замки до ременів безпеки? Сьогодні якимось членом я свій замок зламав Rolling Eyes


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2017 19:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Розібрався зі стукотом передньої ходовки - вилетіла начинка шарніра на рульовій тязі. Наче по асфальту їздив, ям великих не бачив.


Хто скаже, на скільки безпечно так їздити? Зірваний болт у ступиці залишився.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 32 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group