Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
моя мылка.Дядька
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
petro63



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2015
Повідомлення: 115
Звідки: Волинь
Моє авто: ЗАЗ-965А,Опель-кадет

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2017 22:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk, на бензині не їзжу зовсім(і зимою теж-чайник з кипятком нижче -5).редуктор настроїв і нехочу його мучити.Раніше не хотілось збивати настройки карба на бензині,але ...вже захотілось.Якщо газ таки кінчиться,не бензі якось їде,а як хвилин 5 покрутити карба то і майже добре.Proffesor, мені здається таки від температури залежить ХХ на ГБО.Якщо в опелі стоїть термостат і температура прогрітого однакова(стабільна), то напрогрітому ХХ кожний раз однаковий.А в тебе на жужику мабуть температура не стабілізована,на гарячу всеж тохи різна.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 01 Тра 2017 11:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petro63 писав(ла):
... здається таки від температури залежить ХХ на ГБО ...

Саме так. При різних температурах, у пропана різна щільність, а подається газ по каналу "ХХ" редуктора, не через регулятор в ІІ камері, а зразу з І камери через гвинт-голку(як у К127 "якість суміші"), і при різних температурах до циліндрів по каналу "ХХ" потрапляє різна кількість газу(при занизькій температурі, газу забагато, при завеликій - мало.
"ХХ" на редукторі требі встановлювати на прогрітому двигуні, а в подальшому, при прогріві користуватись "підсосом".

Можна було б спробувати приладнати термостат від віскомуфти КамАЗа, щоби регулював "ХХ" на редукторі, та я тії конструкції навіть не уявляю, тілько знаю, що таке є, та термостати підходять до Запорожця.
petro63 писав(ла):
А в тебе на жужику мабуть температура не стабілізована,на гарячу всеж тохи різна.

В мене газ на ГАЗі, на Запорожця, є дещо по ГБО, але поки не вирішу проблему з прогрівом редуктора, ставити газ не буду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
petro63



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2015
Повідомлення: 115
Звідки: Волинь
Моє авто: ЗАЗ-965А,Опель-кадет

ПовідомленняДодано: 01 Тра 2017 12:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене з підсосом проблеми,газ в карб подається через врізку над дросельною заслонкою.Якщо підсос втягати,суміш збагачується і двигун глохне.Але якщо трохи і обережно то обороти можна трохи підняти.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 01 Тра 2017 15:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Все правильно.
Просто з "підсосом" треба поводитись, як з дівчиною, ніжно Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Тра 2017 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


таки стак, температура в мене не стабільна. тобто вона постійно коливається в межах 95-85.
але вона в мене кожен день в такому діапазоні є, але холотий один день буде один, в інший день - інший.
регулював звісно на гарячу..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 02 Тра 2017 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спробуй змінити заправку, можливо неякісний газ.
Перевір фільтр (газовий).
На моєму плавали холості після підігріву кип’ятком, допомагало тільки якщо викрутити та закрутити назад голку холостого ходу.
На прогрітому редукторі злий конденсат, краще зняти редуктора та розібрати І ступінь, вся муляка збирається там, і якщо фільтр не якісний, і пропускає пил, то той пил, змішуючись з конденсатом, стає як гудрон, просто так його не злити, тільки розбирати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2017 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А хде Данька пропал?
После майских праздников на связь не выходит, я ему в личку кучу месаг накрапал Rolling Eyes


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2017 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Только что с ним разговаривал.
Все нормально, потерял логин и пароль в яндексе, и не выазит с огорода.
Собирается становитьсяя на ремонт/профилактику, заменить балку и удалить пятнышки ржавчины. Разгребется, создаст почту, свяжется.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2017 19:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk
А при чём тут форум?
Скажи шоп в личку залез, мне надо с ним посоветоваться, я по задавал кучу вопросов ему - у меня вся работа встала ))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2017 22:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пароли и явки логины в почте яндекса, "потерялися".
Кинь ему SMSкой его логин и пароль.
№ тел. есть?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2017 22:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хде я их возьму?
Это цОНЕТАРА надо тормашить

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2017 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так потормоши, вы же там "рядом", "Дядька" спал уже(я его разбудил).
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 15:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я жиф. машинка тож. в очередной раз перекрасил. но теперь нормально. фото будут попизже

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 20:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хай, бледнолицый! Картоху убрал с огорода?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 20:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в общем. в начале мая. подзаработав денежку на ремонтах зазов и немного тазов. решил занятся ремонтом кузова. так как появилось несколько мест сквозной коррозии. да и балку решил заменить на отремонтированую. сняв балку. право нижнее крепление вывалилось к хрену. благо есть донор. ушан 75ода. вырезав с него короб. и кусок днища. приварили все это дело на мылку.далее обнаружил дырку в крыле. и сгнившую по низу пассажирскую дверь.дырку в левой задней арке. ну и естессно в низу морды. плюсом к всему этому венегрету шли трещины на стойках.одолжив у Веталя полуавтомат. поехал к другому корешу варить. донором на латки послужил все тот же ушан. за два дня все заварили. ну а так как краска отслаивалась кусочками. было решено красить с разбором. перегнав до папика в гараж машинку. начал разбирать. снял стекла. разобрал двери. начал снимать краску при помощи щетки на болгарке. но ею чистить это пипец. как то раз задержался до поздна. ехал домой на велике. по пути думал заехать в магазин за пивком. но щелкнув еблом упал с велика и отломал кисть правой руки. и получил растяжение левой ноги в голеностопе. и накол правой руки. руку кое как собрали. и через дня четыре я погнал в гораж чухать машину. левой рукой это было зоебись. благо нашел на базаре какую то ядреную смывку. в общем. три недели я кожен день с утра до темна чухал . снимая лкп. обнаружил что под заводскими краской и грунтом были рыжие пятна. далее пару недель чухал наждачками и щетками до металла. после все это дело было покрыто кислотным грунтом. левой рукой это делать крайне неудобно.далее пошел процесс шпакла. все вродь ничего. но когда шлифмашинкой тер дверь.эта сука имела наглость выскользнуть из руки и разрезать мне ногу. после перегнал к корешу в гораж для дальнейших извращений в виде нанесения грунта и краски.процесс грунтования прошел не совсем гладко. ибо впервые имели дело с акриловым грунтом. но ничего . справились. после грунтования пару дней шлифовал. хоть гипс к тому времени уже сняли. работоспособность руки была равна нулю. ну и после всего этого уже покрасили. самое интересное для меня. то что акрил ложится лучше алкида. краска новол оптик 202 снежно белый

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 20:55    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


С возвращением и покрашиванием
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 21:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


[/img]



















_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.


Останній раз редагувалося: Дядька (06 Вересень 2017 21:19), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 21:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ото епопея
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 21:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а то бля. можем. то есть могем. уже приготовлены и ждут практически новые уплотнители стекол. стекло заднее с подогревом.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так же были приобретены новые таврозеркала. и установлены новые замки с ракушками.



_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Наст.
Сторінка 34 з 42

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group