Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Допоможіть розпізнати модель електромотору

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2017 19:24    Заголовок повідомлення: Допоможіть розпізнати модель електромотору Відповісти з цитатою


Усім гарної пори доби. Дістався мені електромотор який колись крутив зіловський компресор. Мотор старий, так званий ушастик (тепер ви розумієте чому я це питання задаю саме на цьому форумі Laughing ) які йшли різних типів А ( найбільш схожий на А41 чи А42)... проте, в мануалах до них написано, що вони 3-х фазні замкнутого типу. У мене виходе з двигуна 4 дроти, ну звісно я мотор розібрав і побачив там дві обмотки - пускову і робочу...і тепер хз, чи це його перемотували, чи це якийсь різновид двигунів. Запускався він шляхом подачі напруги на робочу обмотку і короткочасним імпульсом на пускову...плавно розкручувався БЕЗ наванжаження....а коли набрав свої робочі оберти, тоді на нього вже підєднювали компресор. Важить даний мотор 25 кг, фото і розміри його додаю, можливо хтось знає більше за мене по цьому девайсу, оскільки я планував на базі тогож зіловського компресора і цього мотору зробити собі гаражну помпувальницю Laughing, але факт того, що він "слабий" при пуску мене лякає....






















Останній раз редагувалося: Vadim_K (15 Квітень 2017 20:21), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pasha.F



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 140
Звідки: г.Донецк
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2017 23:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это перемотка, кустарная: нет пропитки лаком, бандаж слабенький из прешпана и шнурков. Хотя обмотка намотана и уложена (на вид) красиво. Мощности с него и при штатной обмотке и 220В через конденсаторы мало, а тут еще другие обмотки при штатном железе на 380В. У нас на роботе такое уже пытались делать, получалось слабое, тяжелое, чудо. Самые примитивные компрессора (
Китай) до 2кВт 220В имеют автоматический декомпресор на выходе из головки, так вот когда он глючит движок еле крутит и срабатывает тепловая защита. Посмотри их пусковую схему и декомпресор глядишь поможет+ автоматика по давлению. Удачи.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2017 00:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для автоматического пуска(одним контактом) можно применить реле для холодильника, если будет ложное срабатывание(при пуске и без перегруза) можно подрегулировать, у старых реле винтиком, у новых(электронных) подбором деталей.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2017 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Наскільки я зрозумів, з даним двигуном повноцінного компресора не вийде...)))), хтось щось порадить з двигунів роботяг не дорогих, я так розумію, що потужність потрібна 2-3 кВт ...P/S мені зараз реально впирається все в бабло...(((

Зокрема найшов ось таке чудо https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/elektromotor-IDrDtO4.html#cdf0cb66bf

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group