Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Проблема з вижимом зчеплення на гарячо.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Мater



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2015
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2016 21:59    Заголовок повідомлення: Проблема з вижимом зчеплення на гарячо. Відповісти з цитатою


Доброго часу доби)

Власне вся суть в заголовку. Робочий і головний циліндри перебрані і працюють справно. Поміняно вижимний підшипник, корзина і диск счеплення. Все нове і справне. Але коли мотор холдний то педаль туга і счеплення працює нормально, а на прогрітому двигуні при вижатому щепленні і вкюченій передачі машина дригається і пробує їхати.

В кого які думки на рахунок цього?



Останній раз редагувалося: Мater (08 Червень 2016 01:20), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ні в кого нема варіантів? Ато реально все замінилось, дещо навіть двічі і всерівно хрінь якась
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 03:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пока в порядке прощупывающих вопросов-с регулировкой хода штока сцепления всё нормально?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 09:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жартуєш? Звичайно що шток відрегульований як книжка пише
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Мater



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2015
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 09:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для повноти діагнозу скажу що корзина взята з мого попереднього двигуна, та що з нею мало би бути все ок. Вижимний і диск зчеплення нові.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 14:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а пробовали на прогретом заглушить,выжать сцепу,воткнуть передачу и попробовать завести не отпуская сцепу.пытается тронуться?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 16:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не їде але чути що буксує
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 18:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ставлю на коробку.что-то в ней регулировали?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Мater



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2015
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 20:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar В коробці нічого не регулювали. Раніше стояла на старому двигуну було все ок. а що може бути в коробці такого що призводить до поганого вижиму щеплення?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 21:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отожбо, підтримую Саню, причому коробка до зчеплення? Єдине шо по ній робилось то заміна пружини вилки вижимного підшипника
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 22:00    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


в мене таке колись теж було...мотор захолов і сцепа знову нормальна...хз, качнув ще раз і все заробило...хоча повітря при прокачці не виходило...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Мater



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2015
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок. попробуєм качнути ще раз, але мені щось не віриться що ця проблема вирішиться так просто))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну в мене було так, шо якшо катаєшся по місту - то все норм.
але якшо 20-30 по трасі - сцепа майже повністю пропадала. покурив 15-20хв і знову з'являлась...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2016 23:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну тут то саме тільки мотор гріється і в місті
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 03 Січень 2018 00:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Не їде але чути що буксує


буксує чи веде??? буксує, коли на передачі під час їзди пробуксовує, а веде при включеній передачі і вижатому зчепленні

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 03 Січень 2018 00:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


такі речі бувають, і розібратися розумом бува досить важко. колись робив капремонт двигуна на 2103, більше нічого. Робив не сам. Прийшов до майстра, завів двигуна- включити жодну з передач неможливо...навіть не шкребе, а просто ричаг тупо не йде... в той самий час попереднє включення передачі і потім запуск двигуна нічого не дає- машина не їде, зчепа буксує, регулювання по усій амплітуді нічого не дає....на протязі ночі чотири рази знімали кпп і намагалися рушити з місця, регулювали шток зчеплення, міняли ведомий диск, вижимний...... танцювали з бубнами---НУЛЬ.
Ранком купив нову корзину і передачі як ні в чому не бувало почали включатися в роботу і машина поїхала. перед демонтажом двигуна зчеплення працювало як треба, нарікань не було. Візуально стара корзина нічим від нової не відрізнялася, мірялися площини, відстані, тріщин і перекосів не було. до тепер загадка

До речі, на горбіку в мене те саме, на холодну все чудово, майже відчуття іномарки, а на прогрітому просто неможливо рушати на світлофорах, я вже мовчу про задню, там скреготання а-ля ПАЗІК...але в мене інша причина і я знаю про неї. Після того як розвалився наконечник троса у педалі я наварив нову потужну голівку, але зчеплення не відрегулював точно.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 03 Січень 2018 00:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мотор давніше скинули....там лопнули пружини які тримали підпятник, поламало лапи і розфігарило вижимний...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Трансмісія Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group