Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Хвостик 968м, або третинка))
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 11 Грудень 2014 11:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa Впринципі ти правий...
На рахунок дишла ще підсилиться аби не дало злому. і не тріснув шов від на тому згині... До того ж в нас такого ще ніхто не робив і нема кому підказати що і як, є тільки загальна теорія і практика в грузових причіпах. З закордонних аналогів видно що цього мало б вистарчити, а там покаже практика. (та й який я інженер, я навіть на листочку не малюю перед тим як то робити...)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2014 23:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



от які дишла в європейці, які проходять ТО і дозволяються в користуванні на загальних дорогах. В мене ще десь фотки є, але поки не можу знайти так як бардак на компютері

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2014 23:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юрасику, любий, та зрозумій, шо німець, роблячи таке диво просто так нахаляву з творчаку не реєструє свій виріб. Я тобі накидаю зараз фоток, а ти мені розкажи, чому я не можу таке шось витворити і зареєструвати. В мене теж є багато фото, але ми так легко ще довго не зможемо так робити. Можливо то просто не робиться в гаражу, а на фірмі, що має ліцензію. Можливо, що в гаражу, і реєструється простіше, але стопудово випробування воно повинно витримувати не аби яке і мати інженерний дозвіл на подібні витребеньки. Безпекою там ніхто не нехтує, ти ж розумієш.







Бо все це вартує реальних грошей, а не "дати на лапку і закрити очі"
Я, до речі, поцікавлюся Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2015 19:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підніму темку, хотя поки нема толком чим похвалитись. Посуті з минулого року просто стоїть, у вересні як буде час у зварщика то вже довариться нарешті і можна буде приступати до малярки. З новин хіба те що знайшов кантору яка виготовляє причіпи і зробить доки, залишиться тільки на облік поставити.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2016 23:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Навіть не знаю з чого почати, причіп успішно простояв 2 роки і я так замотався з іншими справами що начисто про нього забув, але про нього мені сам зварювальник нагадав, про що згодом пошкодував бо щось за день роботи вона в нас ну ніяк не клеїлась, суцільний сексуальний день був Laughing але є і плюси: він потроху доварюєть, дниже вже повністю доварене, зроблена дверка і частково зашита морда. Залишилось заварити дверку і поставити якийсь замок, який ще в роздумах, виставити кришку та заварити все навкруг неї(що буде найскладніше), підсилити дишло, вкласти проводку, зробити внутрішню обшивку і підлогу. ну і звичайно пережити пекельні муки тим малярам які його будуть виводити Laughing Twisted Evil
а тепер меньше тексту і пару фото



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2016 02:14    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


зазоры?не,не слышал.Юра,цэ-пизда...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2016 04:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar якщо ти про верх то там ше ніц не варено кришка тупо накинута і все, до того ж я коли відрізав дах великою болгаркою, не зовсім акуратно це зробив, але зварка і скловолокно вирішить проблему)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2016 08:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А шо зварка? Там просто будуть наварювати метал на боковушки поки не стане добре? Подумай ще про водостоки, і нормальну полку, щоб гімно з ведучої машини не залітало під кришку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 27 Лютий 2016 11:58    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


повна пизда

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 29 Лютий 2016 11:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як на мене дишло слабеньке. Я б поставив ще два бокових підсилювачі.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2016 19:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шось я давненько не обновляв, ше десь місяць назад вже ззовні все доварили, але ще тре поправляти бо мені не подобається як зробили, але посуті 95% зварювальних робіт завершені, залишилось прокласти електрику як вона має бути і можна приступати до малярки, але це певно буде вже разом з машиною і після мегазльоту. Причина банальна нема ні часу на то ні лишніх 200 баксів.

Дишло там переживе весь кузов і я там не збираюсь тонну гною возити, для того є робочий причіп і інша машина.

ну і фоточка в хорошій якості Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5
Сторінка 5 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group