Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Падает давления масло.
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
davhu



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2013
Повідомлення: 71
Звідки: Kharkov

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 17:54    Заголовок повідомлення: Падает давления масло. Відповісти з цитатою


Привет всем. Нужна консультация бывалых. (сам не чего не смог найти). Ситуация такая. У меня стоит прибор давления масла со шкалой до 4 атм. При запуске двигателя давит 3,5. Когда проезжаю не больше 15 км постепенно падает давления до 0,2. Как лечить эту болезнь?))) заз недавно взял и судя по запчастям в багажнике хозяин его ремонтировал для себя. Вроде как и двигатель делался.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 17:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


масло яке залите?

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
davhu



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2013
Повідомлення: 71
Звідки: Kharkov

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 18:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Масло было не знаю какое залито. Я взял и залил минералку. больших изменений не заметил
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vov4ik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.04.2010
Повідомлення: 534
Звідки: Свердловская обл. г. Нижний Тагил
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 18:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


До какой температуры нагрелось масло при таком давлении?

_________________
МАСТЕР
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
davhu



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2013
Повідомлення: 71
Звідки: Kharkov

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 18:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вообще даже до 80 не доходило. Если верить приборной доске. максимум 60
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 19:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в тебе проблеми з давкою масла через наступні причини:
1. замість масла залиті якісь "помиї", або занадто рідке масло.
2. проблеми з маслонасосом
3. збільшені зазори в масляній магістралі(коліно, распрєд, коромисла..)

для нашого моторчика найкращі масла це 15w40 та 20w50. при чому останнє в списку найкраще підходить для літа та для моторчиків, які вже трохи проходили.
також важливу роль грає не тільки в'язкість, а і якість.
є масло яке буде 20хв тримати свою в'язкість, є яке 3 години, а є, яке буде відповідати заявленим параметрам весь строк служби.


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2015 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я думаю, що це не так трагічно, адже зазівський двигун тиском не може похвастати. В ідеалі можна досягнути кращих показників, але в реальних експлуатаційних обставинах таке часто буває...Мануал пише лише, що контрольна лампа спрацьовує при падінні тиску нижче 0,4-0,7 атм. В мене 30-ка "блимала" при температурі 60 і вище, але це не заважало мені їздити в Карпати і Одесу по жарі.

Для 30-ки це практично норма (блимання лампи при робочих температурах), а для сорокєта скоріше привід замислитись.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 00:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сань, ну ти кагбе правий, але....хтось холостий на 1500об накручує, шоб лампочка не світилась, хтось взагалі не париться світиться вона чи ні, а в когось око починає сіпатись коли при 80градусах масла через ту лампочку починають проходити якісь мілівольти Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 10:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


последнее про меня Smile только при 100 градусов!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DJ_Technic



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2006
Повідомлення: 240
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ965А

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2015 22:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вообще нед такой ))) просто скажем тарированный датчик давки (електронный) + синтетка жосткая 10W60... из минусов дорогое масло из плюсов нууу очень чистый мотор и нагари не видел нигде.. как то так!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2015 20:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Начиная с 90°,мерцает лампа на холостых,при работающем моторе снимаю крышки клапанов,масло прет через сопилки,мама не горюй,значит все нормально,на лампочку забил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2015 20:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


наступний раз подивись в момент, коли лампа буде не блимати, а світитись. цікаво Rolling Eyes
а шо за масло залляте?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2015 08:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor
15W40 минералка.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
davhu



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2013
Повідомлення: 71
Звідки: Kharkov

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2015 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот машина

Вот прибор

Уже похолодало и при первом пуске давление давит больше 4. Где искать причину так и не понял. Масло новое минералка. Завтра проеду 15 км в одну сторону и отпишу симптомы.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2015 11:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Похолодало, масло стало більш густим, давка краще

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Антибык



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2008
Повідомлення: 214
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2015 13:44    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Любая минералка и полусинь разлагается через пару тысяч пробега от наших горячих головок. Так что или синтетика 10в60 и смело интервал замены в 10 тысяч (с фильтром), или любое другое масло но с заменой через 3 ткм максимум. Причем первый вариант выходит дешевле. Использую ХАДО и меняю через 10 и иногда более тысяч. Переделал 30ку по образцу Войтика, пробег уже за 30 тысяч зашел и лампа не моргает на холостых никогда.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2015 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
последнее про меня Smile только при 100 градусов!

Лампочку выйми, побереги нервы Wink2


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2015 17:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


л
Антибык писав(ла):
Любая минералка и полусинь разлагается через пару тысяч пробега от наших горячих головок. Так что или синтетика 10в60 и смело интервал замены в 10 тысяч (с фильтром), или любое другое масло но с заменой через 3 ткм максимум. Причем первый вариант выходит дешевле. Использую ХАДО и меняю через 10 и иногда более тысяч. Переделал 30ку по образцу Войтика, пробег уже за 30 тысяч зашел и лампа не моргает на холостых никогда.

Согласен,лью минералку 15W40,меняю каждые 1500 тыс. (благо есть где взять на шару),потому,что под конец этого пробега,масло темнеет,а если провтыкал с заменой,то к 2000 оно уже черное.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2015 22:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зато двигатель чистый.

_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Xabar



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2015
Повідомлення: 101
Звідки: Николаев

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2015 08:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну да,мотор действительно чистый.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group