Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Leopolis Grand Prix 12.06.2015 - 14.06.2015

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Тарасон



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2012
Повідомлення: 3
Звідки: Львів
Моє авто: Заз 968А

ПовідомленняДодано: 29 Квітень 2015 16:33    Заголовок повідомлення: Leopolis Grand Prix 12.06.2015 - 14.06.2015 Відповісти з цитатою


Дорогі ретролюбителі !!!
Запрошуємо Вас взяти участь у LEOPOLIS GRAND PRIX 2015 (12.06.2015 - 14.06.2015)
Історія спортивних автомобільних перегонів в Україні розпочалася у Львові у далекому 1930-му році. Саме тоді відбулися перші кільцеві гонки Гран Прі Львова, які пройшли на трасі «Львівський трикутник». Вже в наступному році змагання набули міжнародного статусу, а львівськими дорогами проїхали великі зірки автомобільного спорту з 60-ти країн світу.

«Авто-фан-клуб «ЗАЗ Козак» в 1999 році відродив традицію міжнародних перегонів ретро автомобілів . З 2012 року перегони перетворилися в повномасштабний фестиваль. Тому запрошуємо всіх до участі у Міжнародному фестивалі старовинних автомобілів «Леополіс Гран Прі» у 2015 році.
Ми не можемо допустити, щоб як і в 30-х роках, «Леополіс Гран Прі» відбувся лише чотири рази і припинив своє існування із-за складної політичної і економічної ситуації в країні. У цьому році, незважаючи ні на що, ретро перегони відбудуться в шостий раз після відновлення.
Ви будете мати можливість поринути в атмосферу старовинного Львова і пережити справжній азарт перегонів так, як свого часу це зробили Ганс Штук і Рудольф Карачиолла, П'єр Вейрон і Анет Троянд-Итье, Ренато Балєстреро і Вікторія Орсіні, Максиміліан Хардег і Ганс Чайкоф , Бруно Сойка і Ян Кубічек .
На вибір учасників представлено 3 пакету, серед яких кожен може вибрати найбільш цікавий і зручний. LEOPOLIS GRAND PRIX 2015 - це три дні незабутніх подій, серед яких: автомобільна виставка, гонки, парад авто, конкурс ретро-элеганции, батярська вечірка, командорський бал, і, вперше в історії фестивалю - ексклюзивний ретро-аукціон.
Прийом заявок на участь у фестивалі на сайті http://www.leopolis-grand-prix.com/ і триває з 16.04.2015 до 1.06.2015


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 13:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну так был кто??? отпишитесь как в этом году было, ну и фотки!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 15:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Женя Кравс прислал по почте:

У Львові стартував автомобільний фестиваль «Leopolis Grand Prix 2015»

На історичній автомобільній кільцевій трасі «Львіський трикутник» з нагоди відзначення 85-річчя Перших автоперегонів серії Гран-прі у Львов 13 червня відбулися гонки на ретро-автомобілях. У змаганнях розділених на різні класи прийняло участь майже сотня раритетів з різних куточків України та Польщі. У Європі залишилося лише дві оригінальні міські кільцеві траси – у Монте Карло та у Львові.

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2015», який цього року приурочений до 85-ї річниці перших кільцевих автоперегонів у Львові вже став традиційним та являється найбільшим авто-ретро-фестивалем Центральної та Східної Європи.. В його програмі багато різноманітних акцій – виставки-презентації класичних автомобілів у парку культури імені Богдана Хмельницького та на площі Ринок, ретро-парад центральними вулицями міста, конкурс авторетроелеганції.

Фото Євгеній КРАВС

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 15:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сергій як завжди красава!!! Тихо заздрю Cool

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 15:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну это в инете есть, а вот от участника хотелось бы услышать впечетления.
Что то как то мало зрителей!

ждем отчета Сереги-зп

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я в этом году не поехал Smile
Очень весомая причина.


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Червень 2015 08:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):
Я в этом году не поехал Smile
Очень весомая причина.

А я не вглядываясь решил, что тут ты:


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 16 Червень 2015 12:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SAS писав(ла):
Ну это в инете есть, а вот от участника хотелось бы услышать впечетления.
Что то как то мало зрителей!


Глядачів було достатньо. Просто розповзлися по парку: там цього разу була виставка ретроавто (137шт), купа харчевень, ярмарка, і ще наші додаткові прикольні змагання.


_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 16 Червень 2015 14:29    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


В межах "Леополіс Гран Прі" відбулася міжнародна конференція "Розвиток авторетро руху в Україні"

http://www.autocentre.ua/news/praktika/vo-lvove-proshla-konferentsiya-razvitie-avtoretrodvizheniya-v-ukraine-ia-65850.html


_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 16 Червень 2015 16:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Презентація авто на конкурсі Елеганції "Леополіс Гран Прі 2015"

https://youtu.be/MnmiAZcAtgY


_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 19 Червень 2015 19:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Аббалдеть !!!


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2015 12:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А ти думав... Вони й перемогли
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2015 14:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Молодцы!!!
Юля постаралась и была лучшей!
Так я где-то читал, что второе место!
А кто же тогда на первом?


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2015 09:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):
Молодцы!!!
Юля постаралась и была лучшей!
Так я где-то читал, что второе место!
А кто же тогда на первом?


Вои перемогли в конкурсі елеганції.


_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
RomanF



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.02.2013
Повідомлення: 151
Звідки: Lviv
Моє авто: ZAZ965

ПовідомленняДодано: 25 Червень 2015 17:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


НАш фільм пр "Леополіс Гран Прі 2015"



_________________
Книги для відпочинку
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group