Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам японський мінітрактор.
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Барахолка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2015 21:30    Заголовок повідомлення: Продам японський мінітрактор. Відповісти з цитатою


Продається японський мінітрактор.Свіжопригнаний.В Україні не працював.
22 к.с. Повний привід.В комплекті фреза на 140см і двухкорпусний плуг.


Ціна: 6999 долярів
Для більш детальної інформаціїп прохання звонити по телефонунуль96ЗЧ7Ч922.
Дякую за увагу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
HoHoL



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2011
Повідомлення: 372
Звідки: Ирпень (7 км. от Киева)
Моє авто: ЗАЗ 968М 1994, Skoda Octavia 1.8 TSI 2013, ЛУАЗ 969М 89 г.в. BRABUS

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2015 22:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І за скільки часу це чудо себе відіб є?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2015 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


HoHoL писав(ла):
І за скільки часу це чудо себе відіб є?

Відповім інформацією не з "потолка",а з власного досвіду.
Але зразу скажу,що нічого і нікому не збираюсь доказувати,нікого не переконувати.
Констатую лише факт з власного досвіду.Такий самий мінітрактор купив батькові в село в лютому 2012 року.
Для чого купив?Власне для активного заробляння грошей,бо "Любов приходить і уходить,а жерти хочеться завжди".Це я до того,що люди завжди орали і саджали землю,незалежно від вартості тої оранки( а зорати сотку землі завжди коштувала не менше вартості літра соляри,а то і більша була,но не менша точно).
Весною батько орав,культивацію робив,фрезерував,картоплю садив.Літом працював з окучником (просапував),сіно ,отаву косив.Восени картоплю копав,культивацію робив,орав на зиму. Занятий був практично весь сезон.
І в селі люди в першу чергу кличуть батька,а не інших трактористів на великих тракторах.Бо після цього малюка практично нічого обкопувати вже не потрібно,і землю він не затовче на відміну від великого трактора,який то недоїде до кінця городу,бо в чужу огорожу вже впирається,то не розвернеться,бо завеликий і дерева ламає,або на сусідній город вже зораний заїзжає....
Повністю відробив вкладені гроші цієї осені.
Ремонтів не було ВЗАГАЛІ.Були лише штатні заміни масла і фільтрів.
Це японська техніка,хоч і не нова,але дуже надійна.Якщо не перевантажувати -працює безвідказно.
Так що хто хоче мати постійний і непоганий заробіток - купіть такого тракторця.
Гарантую,що за два сезони вкладені гроші відробите повністю.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zhuk 28



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2012
Повідомлення: 44
Звідки: тернопіль
Моє авто: заз 968М

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2015 15:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


шановний сіРОЖА , з свого досвіду і шляхом нехитрих математичних підрахунків
можу ВАС запевнити , що при теперішніх цінах на паливо- мастильні і беручи до уваги тотальне зубожіння населення , навіть якщо нічого не буде ламатись (в чому дууууже сумніваюсь ) до своїх двох докиньте ще мої пять сезонів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2015 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А де він знаходиться?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhuk 28 писав(ла):
шановний сіРОЖА , з свого досвіду і шляхом нехитрих математичних підрахунків
можу ВАС запевнити , що при теперішніх цінах на паливо- мастильні і беручи до уваги тотальне зубожіння населення , навіть якщо нічого не буде ламатись (в чому дууууже сумніваюсь ) до своїх двох докиньте ще мої пять сезонів.


Як я сказав вище, нікого і ні в чому переконувати не збираюсь.
Я лише констатував факт зі свого реального досвіду про одного такого тракторця.
Так,дійсно народ за останній рік збіднів, і не мало....
Але як би не було важко,і зважаючи на тотальну дорожнечу продуктів харчування, люди тепер мабуть ще більше будуть повертатись до невеличких присадибних ділянок,дач та власних городів.І власне через це, така міні техніка якраз і набуває своєї актуальності.

До банків довіри нема,багато фірм скорочують працівників,люди залишаються без роботи.
То чому б не вкласти частину своїх заощаджень в такий тракторець,і не відкрити свою маленьку приватну справу? Мати хай не великий,але стабільний дохід.
І скільки б не коштував долар,скільки б не коштувало пальне - орати ,робити культивацію,саджати,викопувати урожай будуть завжди.
А вартість оранки 1 сотки землі ніколи не була меншою від вартості 1л соляри(наприклад минулої весни літр соляри коштував 12-13 грн,а зорати сотку коштувало мінімум 15-16 грн).
Моя думка- краще купити наприклад такого тракторця,аніж тримати гроші під матрасом чи в трьохлітровій банці.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zhuk 28



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2012
Повідомлення: 44
Звідки: тернопіль
Моє авто: заз 968М

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2015 21:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цьогоріч буде 20 - 25 гривнів за соту , але більшість невеликих ділянок буде оброблятись лопатою а не трактором .
Зрозумійте правильно , нічого не маю проти ВАС і вашого трактора , але віддати зараз 200 тисяч за міні трактор потрібно бути мільйонером або ....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 23 Лютий 2015 11:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhuk 28 писав(ла):
Цьогоріч буде 20 - 25 гривнів за соту , але більшість невеликих ділянок буде оброблятись лопатою а не трактором .
Зрозумійте правильно , нічого не маю проти ВАС і вашого трактора , але віддати зараз 200 тисяч за міні трактор потрібно бути мільйонером або ....


Лопатою?
Ти коли небудь хоч грядку лопатою копав?
Ти уявляєш собі що таке зкопати лопатою хоча б 5 соток???
Мені скоро 45,але я ще за своє життя не бачив жодної людини,яка б сказала,що зкопала свій город сама,лопатою....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zhuk 28



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2012
Повідомлення: 44
Звідки: тернопіль
Моє авто: заз 968М

ПовідомленняДодано: 23 Лютий 2015 20:18    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Мені вже 50 , і якщо ВИ хочете побачити людину яка копала лопатою 5 соток я можу вислати ВАМ фото .
Зараз у мене 15 соток , і всі їх я обробляю невеликим мотоблоком (слава богу , здоровя ще дозволяє)
Ще раз прошу зрозуміти мене вірно , не маю нічого проти ВАШОГО тракторця .
наша дискусія почалось з того що зараз за сезон на ньому можна заробити 6999 доларів або по курсу 200 000 тисяч гривень. Це не реально і не можливо , і в зворотньому ВИ мене не переконаєте.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
тазоВовка
Иврей
Иврей


Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2008
Повідомлення: 1178
Звідки: Киев, Соломенка
Моє авто: ЗАЗ-968, 1976 г.в.

ПовідомленняДодано: 23 Лютий 2015 21:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановні, прошу Вас обговорювати особливості обробки городів в приваті.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2015 10:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhuk 28 писав(ла):

Ще раз прошу зрозуміти мене вірно , не маю нічого проти ВАШОГО тракторця .
наша дискусія почалось з того що зараз за сезон на ньому можна заробити 6999 доларів або по курсу 200 000 тисяч гривень. Це не реально і не можливо , і в зворотньому ВИ мене не переконаєте.


Де це я стверджував таке?
Де?
Так,дійсно,я навів конкретний приклад з власного досвіду з таким же тракторцем.
Но я ніколи не говорив ,що на ньому можна заробити 6999дол.за сезон.
Шо то ви батєнька плутаєте....

Я розглядаю купівлю такого тракторця як вдале капіталовкладення на ТРИВАЛИЙ термін (мінімум 2-3 роки) з метою отримувати ПОСТІЙНИЙ ДОХІД.
Про що і написав вище у своєму пості.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2015 11:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Успокаиваемся!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 02 Березень 2015 10:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GRDEY писав(ла):
А де він знаходиться?

івано франківська область

п.с. є транспорт чим доставити
до покупця доставка безкоштовна.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 10:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За рахунок падіння долара з 38 до 24 трактор у гривневому еквіваленті подешевшав на більш як 100тис грн.
Хто ще має гривні-вкладіть їх в тракторець,матимете постійний дохід.
На носі весна.Починається сезон оранки.
Зорати чи пофрезувати 10 соток землі вам обійдеться у 2л соляри (50 грн).
Все інше-ваш заробіток.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 10:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цікаво, а на скільки він подорожчав за рахунок стрибка долара з 8 чи12 до 24грн?! (Питання риторичне)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 11:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
Цікаво, а на скільки він подорожчав за рахунок стрибка долара з 8 чи12 до 24грн?! (Питання риторичне)


Тому я і не вказував ціну в гривнях.
Бо для того,хто купив доляри ще по 8 він дійсно обійдеться всього в 56 тис грн
П.С.До мене чувак вчора якийсь звонив з київської області.
Пропонував мені 30 тис грн за оренду цього тракторця на місяць часу.
Казав,що цього року зорати 5 соток під києвом коштує 350 грн
Я звичайно не погодився на оренду.Дуже вже багато ньюансів ...Але я собі подумав,що якщо він готовий дати ці гроші за один місяць оренди,то скільки він за цей місяць заробить,а?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 18:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для цього треба їхати по київських селах і пропонувати, але щоб крнкуренти пілюль не дали.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 23:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зважаючи на те, що в сезон(весна та осінь), селяни вервечкою ходять за трактором, то місцеві аборигені пілюлєй не дадуть, ніколи буде Smile.
zhuk 28, 5 чи 6 соток то таке, можна і лопатою, а от 25 соток копати лопатою вже не хочеться, краще вже грошима.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
zhuk 28



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2012
Повідомлення: 44
Звідки: тернопіль
Моє авто: заз 968М

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2015 20:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
Зважаючи на те, що в сезон(весна та осінь), селяни вервечкою ходять за трактором, то місцеві аборигені пілюлєй не дадуть, ніколи буде Smile.
zhuk 28, 5 чи 6 соток то таке, можна і лопатою, а от 25 соток копати лопатою вже не хочеться, краще вже грошима.

У нас зараз з точністю до навпаки , трактористи бронюють сотки ( до хуа розвелось , вибачаюсь за поганий французький) .
На рахунок лопати , зараз не користуюсь . Маю мотоблок , на 15 соток повністю обходжусь без трактора.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
сіРОЖА



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлення: 27


ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 11:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zhuk 28 писав(ла):

На рахунок лопати , зараз не користуюсь . Маю мотоблок , на 15 соток повністю обходжусь без трактора.

Згоден.
Коли є своїх 5-10 соток і ще добре здоровя-то мотоблок якраз гарно з тим справиться.
Я ж пропоную купити тракторець тому,хто хоче ЗАРОБЛЯТИ.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Барахолка Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group