Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Политическая тема (часть 2)
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 98, 99, 100  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2015 14:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Події 9 лютого в Україні:

1648 — Богдана Хмельницького обрано гетьманом України;
1667 — у селі Андрусові поблизу Смоленська укладене перемир'я між Річчю Посполитою і Московською державою, за яким Україна була поділена навпіл (кордон пройшов по Дніпру);
1722 — у м. Петербурзі видано царський указ про висилку 10 тис. козаків на будівництво Ладозького каналу і 10 тис. козаків на будівництво Донського каналу;
1918 — війська Червоної армії під командуванням М.Муравйова після п'ятиденного артилерійського бомбардування зайняли столицю Української Народної республіки Київ. Жертвами червоного терору в Києві стали кілька тисяч осіб;
1918 — підписано Брестський мирний договір, згідно з яким Німеччина, Австро-Угорщина, Туреччина і Болгарія визнали Україну самостійною державою;
1929 — у Москві розпочався перший тиждень української літератури;
1942 — у Києві гітлерівці заарештували Олену Телігу та інших представників української інтелігенції, в основному членів ОУН.
Стосовно останнього - це так "бандерівці" співпрацювали з "фашщистами". Якщо хтось не в курсі, то і сам Бандера происдів всю війну в німецькій тюрмі


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2015 16:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прямо в ад нахуй



_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2015 18:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
нет в украине (если брать всю ее территорию) "спільноти, яка має спільне історичне походження, з єдиною мовою і самосвідомістю".

Я тебя понял, ты смотришь со своей колокольни, ты и украинский народ не спільнота".
Так чего же ты не сдрыснул в любимую путляндию лет пять - десять назад, а сидел и всё терпел клятых бендеровцев, жил бы у хуйла на коротком поводке " как у бога за пазухой" где нибудь на необъятных просторах тайги.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2015 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кстати, 50 лет назад уже была гибридная война. С закономерным исходом для просоветского агрессора

Но некоторых история ничему не учит

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 00:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И так вот первый погибший на Донбасе террорист из Латвии Родион Кушнир:
Четверо детей воспитывалось в детдоме изза сильного психического расстройства матери. Троих младших усыновили за границу.(проклятые пиндосы) Неповезло ребятам, неуспели стать "героями" ДНР как старший брат.
П.С. Извиняюсь за иронию.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/184799/kas-bija-rodions-ukraina-kritusais-terorists-no-latvijas

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Антибык



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2008
Повідомлення: 214
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чел даже не понимает кто такие "бюджетники"! Тычет батей с госпредприятия, мол все ровно. Стадия отрицания, видимо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):
Прямо в ад нахуй...

Тёзка, есть некоторые нестыковки, не понятно кому это надо, но ...

P.S.Если бы наши лабали эти "доки", таких багов бы не сделали.
Как вариант, "зелёные человечки" с поддельными паспортами(военниками), и никаких доказательств.
Либо паспортину печатали в забугорье, но наши бы такую туфту не запостили, там же даже на фото видно, что туфта, это китайцев можно обдурить, для них, что К, что Х, что Е, всё едино, как и для европейца(среднестатистического) иероглифы ихние.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 01:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я сразу заметил, интересно было, кто ещё заметит))))

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 01:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer, возможно просто ошибка, или :
"
- Ваша фамилия!?
-Пе-пе-пе-петров.
-Вы что, заика?
-Нет, мой дедушка заикался, а паспортистка была дура.
"

P.S. В моём СССРовском паспорте была ошибка(в доках в паспортном столе было записано правильно, а в паспорт молодуха-стажерка, видимо замечтавшись "о своём, о девичьем", накосячила. Я тогда просто забил на это, потому как заметил через месячишко и болтаться в очередях не горел желанием.
Кстати, буквы К и Е на ЙЦУКЕНе, рядом Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 08:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подумаешь буквы другие, главное паспортом потрясли))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1034
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 10:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


написано ЕВГЕНИЙ
В ЧЕМ ПРОБЛЕМЫ. Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 10:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если бы я подделывал имя Евгений в паспорте РФ, я бы скопировал из образца, лежащего на Википедии:



А ещё есть вероятность, что под некоторым углом и степенью потери качества, та буква Е (с характерными утолщениями на концах) действительно будет больше смахивать на букву К

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 11:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в очестве тоже бы смахивала, а так там четкое Е
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 14:23    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


"ЕВГЕНИЙ" там написано, страница паспорта изогнута и качество фотки не фонтан, вот пиксели и слились.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 16:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


фотографу можно было взять лучше ракурс для съемки таких документов
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 19:56    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


На днях общался с родычем из Россее, Пензенская облать, разговор передать тяжело - в моцке не держитсо этот бред, но очено похоже как на картинке снизу, только послал я его и подальше Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
nik247



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.01.2011
Повідомлення: 203
Звідки: Омск
Моє авто: 968МД

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 20:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
фотографу можно было взять лучше ракурс для съемки таких документов


Да , и кетчупом помазать для достоверности .

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1034
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


украинские солдаты изнасиловали русскую журналистку https://www.youtube.com/watch?v=4oYUqwjDbZo&feature=youtu.be
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это простая породия или стеб на что то
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Semjonoff
Оригинал, большой оригинал!
Оригинал, большой оригинал!


Статус: Offline
Зареєстрований: 26.12.2003
Повідомлення: 3136
Звідки: Latvia

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2015 23:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Духовно, шопездетц Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=tJVxjf1fHJM&feature=youtu.be&app=desktop


_________________
я мненью вашему вращенье придавал и осью был мой детородный орган
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 98, 99, 100  Наст.
Сторінка 2 з 100

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group